HTC Desire HD

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

ha izgleda da im je ponestalo dizajna posto su im svi modeli jako slicni...
kao da stave tri modela,pa ajd ocepi malko od ovoga,dodaj od ovoga... :)
uostalom mnogo mi se svidja..sveee..naravno osim cene :o :o

drgrabez
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 69
Pridružio se: Ned, 17. Dec 2006. 16:06

Post od drgrabez »

ne sekiram se ja za dizajn.HTC nikad nije ni pravio preterano avangardne telefone i ne treba ni da pravi.desire hd je zaista najbolje nesto sto se pojavilo do sad.ne znam da li ima kakav super amoled i gorilla glass pa da bude zmajchina neopisiva.Kakav li ce biti odgovor drugih kompanija na ovakav sense? tesko da je ovo moguce prestici.
live long and prosper

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

Dobar je ovaj novi desire, savrsen spoj HD2 i desier-a (starog :lol: ) .

Jos ako ga telenor ili vip ponudi uz neki korektan paket (od 1000-2000 rsd mesecno) i korektnu cenu naravno. mozda i zamenim sledece godine ovaj "stari" i "obicni" HD2 :lol: :lol:
and justice for all...

bezbi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 59
Pridružio se: Ned, 31. Maj 2009. 02:19

Post od bezbi »

Dream Weaver, paket u vipu i telefon od 350-380e i da se pazari :D mada bi i htc mogao malo da nas iznenadi pa da ugradi majo jacu bateriju 8)

Sauriann
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 183
Pridružio se: Čet, 07. Maj 2009. 14:06
:: HTC One
Lokacija: Novi Beograd

Post od Sauriann »

Ako stigne u Telenor, uzimam ga na rate 100%. Ne mogu više da strepim sa ovim Orange, niti imam garanciju i račun, niti imam servis a i kad bi ga odneo tamo verovatno bi našli da je ispao iz kamiona u Engleskoj...

djoni
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 236
Pridružio se: Ned, 06. Jun 2010. 10:59

Post od djoni »

Nisam baš pratio dešavanja oko ovog fona zadnjih dana, a vidim da ih je bilo (klipovi na sve strane, leakovani rom, itd.) Ovaj telefon se reklamira kao evropski EVO, a čini se da rešava neke nedostatke koje je originalni Desire imao.
Najveći je svakako nedostatak interne memorije, sa Desire HD će A2SD+ otići u zaborav :)
Druga stvar je nešto jači procesor (čitao sam da je ovo unapređeni snapdragon, što znači nešto bolje performanse u igrama, gde je Desire zaostajao u odnosu na Samsung S npr. S tim u skladu su i informacije da Desire HD u Quadrantu postiže >2000 bodova, a kako će to izgledati kad još izađe i Gingerbread, mogu samo da pretpostavim :D
Treće je bolja kamera, mada je meni i kamera na Desireu zadovoljavala potrebe.
Dasire je imao odličan odnos veličine telefona i veličine ekrana, telefon nije bio prevelik. Desire HD će ipak omogućiti bolje iskustvo pri gledanju divxa i mnooogo prijatnije čitanje elektronskih knjiga.
Ostaje samo da vidimo kakva će biti baterija. Pošto sam se ja u međuvremenu ipak navukao na HTC telefone, pogotovo zbog communityja na xda koji neprestano radi na njihovom unapređivanju, a verujem da će i ovaj telefon imati dobru podršku, nadam se da će ovo biti moj sledeći fon (ako se ne pojavi nešto bolje :) )

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Video:

Slika

HTC je 2010. usao u zlatnu eru.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Ovo je.stvarno fantastican telefon i meni se mnogo svidjaju njegove karakteristike,a posebno to sto je sada maska ojacana u odnosu na obican desire na kome kada skidam poklopac stalno strepim da ga ne polomim.Zato mi se svidjala uvek nokia i njihova E serija.Npr kada uzmem u ruke moju staru dobru nokiu E71 imam osecaj kao da drzim tenk u rukama,a kada uzmem desire kao da sam uhvatio sundjer.Kvalitet izrade je veoma bitan i zao mi je sto obican desire nema ovako kvalitetno kuciste kao sto je kod desire-a hd
Note IV N9100 dual

Grandpa
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 303
Pridružio se: Sub, 30. Jul 2005. 12:36

Post od Grandpa »

Igrao se malo danas sa Darkstone-ovim beta buildom za HD2 i mogu da kazem samo - WOW! A nisam imao prilike da probam hub i rotaciju. Skoro svi widgeti doradjeni, teme fantasticne... Mogu da zamislim kako sve to radi na uredjaju za koji je namenjeno, pa jos u sprezi sa htcsense.com

djoni
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 236
Pridružio se: Ned, 06. Jun 2010. 10:59

Post od djoni »

Pogledajte kakav je boot time u poređenju sa Iphonom:
http://www.youtube.com/watch?v=E_XHL5CB_7w
impresivno... :)

Harthouse
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 172
Pridružio se: Uto, 13. Nov 2007. 06:06
Lokacija: Zrenjanin

Post od Harthouse »

Ha ha ha... Nije impresivno !!! Impresivno bi bilo kad bi videli da je lik otišao prvo na "Power off" , pa da je onda lepo uradio "Power on" ! HD ima nešto kao što je na PC-u "Hibernation" :wink:
HTC Desire + MIUI 0.11.12

drgrabez
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 69
Pridružio se: Ned, 17. Dec 2006. 16:06

Post od drgrabez »

Harthouse napisao:Ha ha ha... Nije impresivno !!! Impresivno bi bilo kad bi videli da je lik otišao prvo na "Power off" , pa da je onda lepo uradio "Power on" ! HD ima nešto kao što je na PC-u "Hibernation" :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=o6droPt2 ... re=related
live long and prosper

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Al' si ga poklopio ;)
Ja ne znam sto uopste poredite iPhone 4 i Desire HD. To vam je isto kao da poredite avion i space shuttle (iPhone je avion, da se Apple fanovi ne bi uvredili :P ).
Ne znam dal koristite Google Chrome, ali on ima identicnu tu osobinu - pali se trenutno i odmah je funkcionalan.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Harthouse
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 172
Pridružio se: Uto, 13. Nov 2007. 06:06
Lokacija: Zrenjanin

Post od Harthouse »

Da, baš me je poklopio... Ha ha ha :D
Ono za hibernaciju, nisam izmislio... U krajnju ruku, pročitajte komentare sa videa koji je drgrabez postavio :wink:
HTC Desire + MIUI 0.11.12

telep
Expert
Expert
Postovi: 2210
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 04:23

Post od telep »

Pa dobro to je neki deep deep deep stand by, šta te briga šta je ako se telefon upali za 3 sekunde, a nema nekih loših strana.
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Nexus 7 32GB 2013 White

Harthouse
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 172
Pridružio se: Uto, 13. Nov 2007. 06:06
Lokacija: Zrenjanin

Post od Harthouse »

Daleko bilo da imam bilo šta protiv jednog ovakvog "a must have" telefona, već sam hteo samo da ukažem na to, da to nije baš sve tako kako izgleda ("mali žuti" su pravi iluzionisti, kad im je tako nešto pošlo za rukom), ali dobro... :oops:

Tek sam sad video da već postoji jedna tema, istog naziva !!!
Znači, ovo bi bio duplikat ili je u pitanju optička varka ?! :D
U čemu je vic, ovaj 'oću reći štos ??? :roll:
HTC Desire + MIUI 0.11.12

bezbi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 59
Pridružio se: Ned, 31. Maj 2009. 02:19

Post od bezbi »

Jel ima nekih glasina hoce li ga biti v vipu? Danas je u jednim nasim novinama izasla glasina da ce ga biti u telekomu ili telenoru, dok ce desire z ponuditi vip. valjda ce ga biti 8)

scele
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Pon, 02. Avg 2010. 10:13

Post od scele »

E vidim ovde niko nije pokrenuo sledeće pitanje:

"Maps that never keep you waiting

Tired of waiting - and paying - as maps slowly download? Get there faster. The HTC Desire HD delivers maps with zero wait, zero dead spots and zero data roaming fees."

U čemu je fazon? Offline Google Maps?
HTC Desire

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

scele, predpostavljam da će tako nešto biti u pitanju. mogućnost da jednom loaduje kompletne google maps, pa ih čuva na memoriji, nešto tog tipa. jedino to mi zvuči logično. Druga varijanta bi bila da su angažovali nekod od proizvođača gps softvera da prilagode svoj program ovom modelu i rebrandiraju ga, slično kao što je Motorola uradila sa IGO na Milestone modelu.

scele
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Pon, 02. Avg 2010. 10:13

Post od scele »

Evo gledam po forumima, sajtovima...nigde konkretnije informacije. Čak ima glasina da je HTC napravio svoj navigacioni software, opet negde piše da su to Google Maps koje se keširaju u telefonu pa ih vadiš kad zatrebaju a nemaš internet-a niotkuda. Zanima me da bih to ubacio u svoj Desire (bez HD-a) :D
HTC Desire

Odgovori