HTC One M9

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: HTC One M9

Post od Evindzer »

Gledao sam ovaj video ranije, i prva misao mi je bila da neki ljudi stvarno imaju sadisticke namere prema svom telefonu. :D

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: HTC One M9

Post od El Laki »

Očekivano je da se metal savije, ali ovako lako... :/

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: HTC One M9

Post od Baraba »

A sad realno, da je telefon ispunio moja očekivanja, ovo me sigurno ne bi odvratilo od kupovine, jer ga ne bih kupio da ga savijam. Kome je ovo mana, neka gleda one Cat telefone.

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: HTC One M9

Post od bata bogdan »

Mana je ako se bilo koji telefon pri normalnom nošenju u džepu nekako savije, kao što je bilo priče u vezi iphone 6 plus, e jedino je to problem.
Ne znam ko je toliko lud pa da kupi telefon pa da ga sam na silu savija itd, takvom i ne treba nikakav fon.
Pitam se, kako bi moj x1 reagovao na nasilno krivljenje?
:)
Huawei

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: HTC One M9

Post od Sale_M »

Probaj Bato pa vidi [emoji38] [emoji38]
Salim se ;) :D
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

kopitaneskita
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 428
Pridružio se: Ned, 16. Jan 2011. 01:28

Re: HTC One M9

Post od kopitaneskita »

meni je ovaj lepši od m8, prvenstveno zato što je malo kraći (m8 mi je preogroman za 5inčni fon, prava cigla).

svakako mu je prednost i to što je kamera bez ultra pixel tehnologije i sredit će je htc sigurno.

mada opet, po meni su i m8 i m9 još uvek preskupi, i ne vrede tih para. pogotovo m8.

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: HTC One M9

Post od El Laki »

bata bogdan napisao: Ne znam ko je toliko lud pa da kupi telefon pa da ga sam na silu savija itd
:)
Ili ljudi koji imaju sponzore za tu vrstu klipova ili jaki Youtuberi koji od takvog jednog snimka zarade bar 10 takvih telefona.

Divine
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 63
Pridružio se: Ned, 18. Jan 2009. 04:25
:: Htc 10

Re: HTC One M9

Post od Divine »

Drug uzeo pre par dana m9 i mogu reci da je vrlo dobar, koristim m8 i dosta su slicni i iako je bolji nije neki preveliki napredak. Vidim da se dosta prica da se greje ali ja to nisam primetio, igrao sam par igara oko 30 min mozda i malo duze i uopste se nije zagrejao vise nego moj m8. A i za kameru sam se bas prijatno iznenadio dosta je dobra ne znam da li je to update poboljsao ili sta ali je kamera odlicna, tako da nakon m8 mozda se ipak i odlucim za m9 :wink:

Komsija Gerasim
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 208
Pridružio se: Sub, 17. Dec 2011. 15:41
:: Mate 7
Lokacija: Nis

Re: HTC One M9

Post od Komsija Gerasim »

Gledam sad na IFA novu Sonijevu Z seriju i svi ponovo izgledaju slicno svim prethodnicima. I svi komentari su kao to je super dizajn i prepoznatljiv za Sonijeve telefone. S druge strane ovaj M9 je dosta kritikovan jer izgleda slicno kao M7/8, cak je i glavni dizajner izgubio posao zbog njega. Cudno je kako je za HTC svaki detalj pod lupom i dosta se strogo gleda.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: HTC One M9

Post od Green »

Zato se ne treba hvatati tih komentara koji nemaju veze s mozgom onih koji ih pisu. Svako ko se tako pravi pametan, hajde da vidimo kako bi oni dizajnirali telefon. Najlakse je lupetati...

1808
Expert
Expert
Postovi: 2077
Pridružio se: Sre, 03. Apr 2013. 23:02
:: Smartphone
Lokacija: Beograd/Zemun

Re: HTC One M9

Post od 1808 »

Komsija Gerasim napisao:Gledam sad na IFA novu Sonijevu Z seriju i svi ponovo izgledaju slicno svim prethodnicima. I svi komentari su kao to je super dizajn.......
Sony telefoni i dizajn,.... nije mi jasno o čemu se tu priča. Kao da uzmeš testeru i na brzinu isečeš ravnu pločicu. Mogu da razumem da se to nekome sviđa, ali mi nije jasno da to ima neke veze sa dizajnom.

Komsija Gerasim
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 208
Pridružio se: Sub, 17. Dec 2011. 15:41
:: Mate 7
Lokacija: Nis

Re: HTC One M9

Post od Komsija Gerasim »

Nije u tome bila sustina. Nego kako se HTC kritikuje mnogo ostrije nego druge kompanije. Cim je izasao M9 proglasen je za promasaj. Te ovo ne valja te ono ne valja. A jedino je ekran tu podbacio jer jedini nije unapredjen u odnosu na m8. I naravno kamera sto je standardno za HTC.

Chobby88
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1247
Pridružio se: Uto, 12. Jun 2012. 22:27
:: LG Nexus 5X

Re: HTC One M9

Post od Chobby88 »

Kamera, ekran i očajna baterija.Šta ćeš više? Kritikovan je htc jer je napravio korak unazad a ne zbog istog dizajna koji je uzgred odličan.

Komsija Gerasim
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 208
Pridružio se: Sub, 17. Dec 2011. 15:41
:: Mate 7
Lokacija: Nis

Re: HTC One M9

Post od Komsija Gerasim »

Uredjaj jeste ispod ocekivanja ali nije bas toliko slab kakva je reakcija na njega. Slicno je bilo i sa m8 pa se isppstavilo da je telefon odlican.

somi92
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 859
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 03:15
:: xperia p

Re: HTC One M9

Post od somi92 »

Kamera ok, ali mislim da 2k ekran ne donosi nista dobro, cak stavise samo je veci potrosac, full hd je idealno po meni, i ovo govorim kao vlasnik g3... Baterija ne znam kako je ocajna jer na m8 je vise nego dobra pa ako neko moze da objasni jer ne pratim m9 koliko sam pratio m8.

Komsija Gerasim
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 208
Pridružio se: Sub, 17. Dec 2011. 15:41
:: Mate 7
Lokacija: Nis

Re: HTC One M9

Post od Komsija Gerasim »

Baterija je prosek za flagship telefone iz 2015. Za ekran se stavlja minus jer je isti kao na m8. Druga je stvar sto je taj ekran i dalje odlican i ima svoje prednosti zbog potrosnje.

Chobby88
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1247
Pridružio se: Uto, 12. Jun 2012. 22:27
:: LG Nexus 5X

Re: HTC One M9

Post od Chobby88 »

Jel si ti uopšte gledao poređenje ekrana sa m8? Ovaj na m9 je krš sa očajnim kontrastom i još gorim uglovima gledanja.I ekran nije 2k već 1080p.

Komsija Gerasim
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 208
Pridružio se: Sub, 17. Dec 2011. 15:41
:: Mate 7
Lokacija: Nis

Re: HTC One M9

Post od Komsija Gerasim »

Gledao sam uporedne testove i mogao bih da te pitam gde si ti gledao pa si izvukao takve zakjucke? A ne znam ni gde si video da je neko rekao da je ekran 2k? Ja koliko sam razumeo Somija, mislio je da je opravdano ostavljen fhd umesto da se islo na qhd.

somi92
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 859
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 03:15
:: xperia p

Re: HTC One M9

Post od somi92 »

Upravo to, za mene je to plus zbog duze baterije, a ne minus jer mislim da je nepotrebno.

Zile995
Expert
Expert
Postovi: 3292
Pridružio se: Sre, 19. Mar 2014. 10:27
:: Xiaomi Redmi Note 4X
:: HTC M8 | Galaxy SII
Lokacija: Beograd

Re: HTC One M9

Post od Zile995 »

Dzabe kada je soc veliki fail, a ima i losiji panel...
ROM: Stock Asia WWE 5.0.1, Sense 6.0
Kernek: Stock 3.4.0

Odgovori