HTC Touch Diamond

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
materijalmen
Banned
Postovi: 143
Pridružio se: Pon, 28. Apr 2008. 06:03
Lokacija: 1000 miles from NoWhere

Post od materijalmen »

kako se moze da updateujem softver..starno me iznervirao evo smrzne stalno... :x :x :x ili koji rom da ubacim?

rayatz
Banned
Postovi: 123
Pridružio se: Pon, 22. Sep 2008. 03:26

Post od rayatz »

materijalmen, Oficijelni Wm 6.1 ;)
Moja preporuka..ne volim kuvare ... ;) ) ) ) ) ) :smutny:

materijalmen
Banned
Postovi: 143
Pridružio se: Pon, 28. Apr 2008. 06:03
Lokacija: 1000 miles from NoWhere

Post od materijalmen »

rayatz, izvini ali nerazumem te...to vec znam d aimam stari rom i radio, pa zato sam pitao ovo u vezi update-a, bilo bi dobro da neko postuje kako se to tacno radi itd...

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

materijalmen, odes na HTC=ov sajt. Izaberers podrsku i HTC Touch Diamond i ROM update i voila: http://www.htc.com/www/SupportViewNews. ... news_id=52
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

rayatz
Banned
Postovi: 123
Pridružio se: Pon, 22. Sep 2008. 03:26

Post od rayatz »

materijalmen, Radio menjaj samo ako imas slab signal ili ako se gubi mnogo....ako je dobar ne moras ;)
A za Diamond ne znam kako se menja ROM ali je u principu sve na Next > Next > etc... ;)

drgrabez
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 69
Pridružio se: Ned, 17. Dec 2006. 16:06

Post od drgrabez »

@Duke Nukem-reci sa kog sajta je narucena originalna?
Na http://www.clove.co.uk je baterija 35 funti,govorim o originalnoj bateriji.
tako da ako znas odakle da narucim originalnu bateriju za tih 2000 i kusur dinara- javi link.
sa radio romom 1.09.25.23 i xbmod HD v2.0 Rom-om sam produzio trajanje standardne baterije na 2 dana.preporucujem
live long and prosper

Duke Nukem
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Pet, 25. Jul 2008. 22:47
Lokacija: Zemun

Post od Duke Nukem »

Znas sta, nije bas sajt, vec jedna kineska firma sa kojom saradjujem tj manje vise je to skladiste baterija. Ja im posaljem zahtev za stvarima koje mi trebaju, a oni meni fakturu i cim platim salju...
064 21-81-190

drgrabez
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 69
Pridružio se: Ned, 17. Dec 2006. 16:06

Post od drgrabez »

Najslikovitije moguce opisivanje celog procesa update-a Roma i radio Roma.nema greske-radi 100 posto!
http://www.modmydiamond.info/
thanx to xda-developers.com
live long and prosper

nemanjabrat
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 160
Pridružio se: Ned, 09. Nov 2008. 18:03
:: Note 3 N9005
:: Note Tab N8000

Post od nemanjabrat »

HTC je 1/16/2009 izbacio novi ROM,jel moze neko da mi kaze de mogu da skinem taj novi ROm da bi mi baterija duze trajala i bilo bi dobro da ima uputstvo kako se upgrade-uje.ako neko zna neka napise hvalaunapred!
10 Factory 10 Symbian 10 Chinese 1 Linux 10 Windows

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

nemanjabrat, da si procitao prethodne poruke nasao bi odgovor na deo svojih pitanja u mom odgovoru materijalmen-u.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

nemanjabrat
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 160
Pridružio se: Ned, 09. Nov 2008. 18:03
:: Note 3 N9005
:: Note Tab N8000

Post od nemanjabrat »

tomas.hokenberi procitao sam i tvoje i sve ostale postove (ali ti moje nisi :) ),jos uvek nemam htc diamond pa samim tim i ne mogu na ovom htc-ovom sajtu koji si ti ostavio da ukucam S/N .a na ovom ostalim postovim svi ostavljaju link xda-developers ali ne mogu tu bash najbolje da se snadjem.Pa sam zato mislio posto ja ne mogu da skinem taj novi ROM da neko ko ga je vec skinuo samo prosledi.Hvala
10 Factory 10 Symbian 10 Chinese 1 Linux 10 Windows

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

nemanjabrat, ako nemas htc diamond sta ce ti taj ROM? Kada ga budes imao imaces i S/N i onda ces moci da skines ROM regularno.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

nemanjabrat
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 160
Pridružio se: Ned, 09. Nov 2008. 18:03
:: Note 3 N9005
:: Note Tab N8000

Post od nemanjabrat »

ok tomas.hokenberi jel mozes samo da mi kazes jel ce biti dovoljno da uradim ono sto kazu na htc-ovom sajtu ili cu morati da radim ono hard SPL soft SPL posto nisam bas upoznat sa tim? i da li se menjanjem ROMa sve brise npr. navigacija itd.
10 Factory 10 Symbian 10 Chinese 1 Linux 10 Windows

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

nemanjabrat, ako zelis da instaliras zvanicni update koji odgovara tvom telefonu treba samo da uradis ono sto pise na htc-ovom sajtu.
Kada instaliras novi firmver bice obrisan imenik i sav naknadno instalirani softver - jednako kao da si uradio hard reset.

Naravno uvek mozes da instaliras pre toga npr SPB Backup program pomocu kog ces napraviti bekap svega sto ti treba.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

nemanjabrat
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 160
Pridružio se: Ned, 09. Nov 2008. 18:03
:: Note 3 N9005
:: Note Tab N8000

Post od nemanjabrat »

tomas.hokenberi hvala na odgovoru.kupujem diamond za pard dana pa cu krenuti da vas smaram za ostale sitnice.pozdrav! :chytry:
10 Factory 10 Symbian 10 Chinese 1 Linux 10 Windows

gory
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Čet, 10. Avg 2006. 01:27

Post od gory »

Drugovi saborci :D bio bih zahvalan ako bi neko mogao da mi pomogne sa problemom oko mog diamond-a.Naime....nakon sto sam boravio na jednom gradilistu u veoma prasnjavoj sredini i slikao,na kameri mi se pojavila bleda siva tackica(verovatno neko zrno prasine).Ocistio sam zadnju masku,skinuo onu malu plastiku neposredno preko kamere,brisao,duvao,brisao,duvao...opet brisao medjutim siva tackica ni da mrdne.Kada zumiram tackica polako nestaje sa ekrana.
Da li je potrebno skroz otvoriti telefon,skinuti kameru...opet brisati i duvati ili je to zrno proslo kroz neku zvezdanu kapiju unutra i sada mu ne mogu nista? :D

Nikola gr
Banned
Postovi: 235
Pridružio se: Čet, 19. Feb 2009. 19:39

Post od Nikola gr »

kakav rasklop,odes na neku pumpu,i kompreserom ima da mu izvadis dusu :lol: :roll: :roll: :roll:

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Ni pod razno na te kompresore na pumpama. Ubices telefon tako, previse je jak pritisak. Najbolje bi bilo ako imas ili znas nekoga ko ima one manje, kucne kompresore pa da to uradis. Ja tako cistim svoj lap top redovno...

Nikola gr
Banned
Postovi: 235
Pridružio se: Čet, 19. Feb 2009. 19:39

Post od Nikola gr »

salio sam se,nemojte da shvtite pogresno pa da ja budem kriv...stvarno su prejaki,poslusaj savet Azimuth, neki kucni bi bio prilagodljiv i mislim da bi resio stvar...ali ako nije zrno peska,mozda je malter,onda vec imas problem :D

gory
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Čet, 10. Avg 2006. 01:27

Post od gory »

ma probao sam ja onim vazduhom u spreju,potrosio pola spreja ali nikako da nadjem pravu rupu izgleda :D ,nije mi jasno kako je prasina mogla da udje tek tako a da nemogu da je izduvam,mozda je upitanju ugao pod kojim drzim bocu... :?

Odgovori