HTC Touch Pro

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
blaster90
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 198
Pridružio se: Sre, 06. Jun 2007. 19:32
Lokacija: Beograd - Vozdovac
Kontakt:

Post od blaster90 »

Imam problem, nekada se desi da kada hocu nekoga da pozovem, pojavi se dialing i posle nekog vremena se prekine ili mi stoji pun domet a kada me neko pozove nedostupan sam. Sve ovo sam resavao gasenjem i paljenjem.

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

Nikad takvih problema,probaj da zamenis radio verziju ova najnovija kazu da je bas dobra al ja sam lenj da updatejume :D.Inace meni extra radi mozda ga zamenim jedino za HD.
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

blaster90
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 198
Pridružio se: Sre, 06. Jun 2007. 19:32
Lokacija: Beograd - Vozdovac
Kontakt:

Post od blaster90 »

madness99, radio verzija mi je 1.02.25.19 , koja je tvoja?

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

1.08.25.20 mislim da je ta ako sam dobro ukucao :)
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

Symbian_OS
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Čet, 31. Avg 2006. 21:32

Post od Symbian_OS »

Ako moze mala pomoc! Telefon mi povremeno baguje, koci i blokira. Najveci problem se javlja kad izvucem tastaturu. Onda se uspori i kada udjem u messages obavezno me jednom, dvaput izbaci(vrati na glavni meni). Takodje mi se javljao gore navedeni problem da budem nedostupan a telefon ima mrezu. Da li je do softvera ili je nesto drugo u pitanju. Pozz!

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Definitivno je do verzije softvera. Skini neki svežiji ROM. Meni je TyTN imao jako spor odziv pri telefoniranju (nisam mogao nekog da cimnem i da odmah prekinem vezu ili da na vreme odreaguje na pojčavanje i utišavanje), ali se to vremenom samo sredilo, kao i kod IM messangera ume da se povremeno izgubi tastatura (a nije flat kabl) i restartom se sve vrati na normalu. To su uobičajeni bugovi koji će sa srediti ili ćeš ih srediti :)
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Post od djoxie »

pre nekoliko dana postao sam vlasnik ovog telefona. dugo sam razmisljao i lupao glavu sta da uzmem, opcije su mi bile, pored njega, omnia, iphone3g i nokia 5800. i tako odlucim da uzmem touch pro jer mi je tastatura ipak potrebna. prvi susret sa windows mobile bio je zanimljiv, potpuno sam se pogubio. posto sam kupio polovan telefon, na njemu je bio custom rom, koji sam pregazio sa nekoliko drugih kako bih ih istestirao.
ono sto sam shvatio je to da svi custom romovi zderu bateriju, a i nervirale su me izmenjene ikonice, nedostatak ponekih aplikacija, a opet prisustvo nekih drugih, meni nepotrebnih, u odnosu na fabricki rom. i tako sam se vrati na taj oficijelni rom iz februara, 5.05.405.1 koji sadrzi i verziju radia koja se pokazala kao najbolja 1.11.25.01.
sve ostalo sto vam je potrebno, mozete dodati sami. jedina stvar koja mi se kod custom romova dopadala, a na zvanicnom je nema, jeste ikinica za bateriju sa procentima koliko je ostalo baterije. to se vrlo lako instalira, bukvalno za manje od minuta.
voleo bih da cujem misljenja drugih ljudi koji imaju ovaj telefon, jer vidim da niko nista ne pise i tema je otisla sa prve strane, a ovaj telefon itekako zasluzuje paznju.
::luv phonez::

ikis
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Ned, 19. Apr 2009. 22:57

Post od ikis »

Ne vredi ti da slusas misljenja ljudi koji imaju ovaj telefon, svi ce biti subjektivni. Evo na primer ja, imam ga vec nekoliko meseci i mislim da boljeg telefona nema! U pitanju su nijanse i prohtevi korisnika, ko hoce veci ekran uzme Touch HD, ko hoce tastaturu uzme Touch Pro, ko hoce eleganciju- Diamond! Meni licno, ovaj telefon je i jako lep, odlicno lezi u ruci, a funkcionalnost je na najvisem nivou trenutno!
Sve u svemu, sa ovim telefonom mozes da uradis sve sto ti padne na pamet, a dobar izbor ROM-a omogucice da sve to radi glatko i bez bagova! Sad su konacno izasli i neki stabilni WM6.5 ROM-ovi, i ja trenutno koristim jedan od njih. Mogu ti reci da sam prezadovoljan! Zadnjih nedelju dana ga ne ispustam iz ruku!
Preporuka svakome ko hoce ozbiljan telefon, prava zamena za laptop, a u dzepu je skoro neprimetan!

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

a evo recimo i ja... imao sam ga 20ak dana, i TOTALNO se razocarao.
zvucnik na telefonu- 0 zvuk katastrofalan, u rangu onog koji je na 7610
ne moguce je telefon koristiti kao mp3 player jer je zvuk u slusalicama takodje nula, a radio je tottalno ne upotrebljiv, tako da muzika na ovom telefonu otpada
kamera-jako losa, slike su dobre samo u odlicnim uslovima... tako da je i kamera ne upotrebljiva
ekran je impresivan rezolucija, kvalitet slike fenomenalan, ipak je za moj pojam ekran premali [ovo je subjektivno misljenje]
SMS je ne moguce kucati jednom rukom, bas zbog veclicine ekrana i loseg odziva
internet dozivljaj je odlican
qwerty tastatura FENOMENALNA
Touch Flo BRUKA
baterija traje oko dan i po sto znaci a se mora puniti svaki dan
GPS radi odlicno, nema kasnjenja a fix se uhvati do 60sec
i eto to je u kratko to :wink:

Izmenio:gameforce:Sledeće ovakvo razvlačenje posta na pola strane
BESPOTREBNIM proredima vodi blokiranju naloga zbog spamovanja foruma.

Pravila otvaranja tema i davanja odgovora

ikis
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Ned, 19. Apr 2009. 22:57

Post od ikis »

Slazem se za zvucnik, stvarno je trebao da bude bolji! Ipak, zvuk u sluskama je sasvim korektan, Audio Booster takodje, tako da slusati mjuzu sluskama nije ni malo los ugodjaj!
Poruke i mail-ove kucam iskljucivo hardverskom tastaturom, a to je skoro kao na pravoj tastaturi! Nemam ni jednu zamerku! Kucanje jednom rukom-kako kome legne i kako se ko navikne!
Ipak, te dve manjkavosti su nista naspram ostalih fenomenalnih karakteristika!
P.S. Samo da je ekran malo jos veci( ali onda bi i on bio dosta glomazniji)
Mislim da je ovo ipak sjajan poslovnjak!

bezbi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 59
Pridružio se: Ned, 31. Maj 2009. 02:19

Post od bezbi »

moje misljenje: futrolu moram da probusim pozadi jer ne cujem tel kada je u njoj :D :D
baterija mi traje malo sa malo vecim koriscenjem malo vise od 24h, ekran je babaroga, ponekada malo zablokira ali brzo se vrati...zvuk u sluskama po meni vrlo dobar, tastatura isto babaroga koliko je dobra. koristim energy rom da li da se vratim na fabricki i sta dobijam njim?

bezbi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 59
Pridružio se: Ned, 31. Maj 2009. 02:19

Post od bezbi »

gps mi prekida,dodje signal pa posle 5,6 sek se izgubi pa opet dodje i sve tako...razlog? imam touch pro i koristim igo8 8)

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

bezbi, zavisi od vremenski uslova, od mesta gde se ti nalazis tipa u kuci, zgradi, podrumu i sl. E da, i meni se jednom izgubio signal kad sam bio ispod dalekovoda :D

smele23
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 03. Maj 2010. 15:14

Post od smele23 »

Da li neko zna gde moze da se nabavi baterija za ovaj fon???? Svuda sam trazio ima za vecinu modela Htc ali za ovaj nigde nisam mogao da nadjem!!

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Nabavio sam ovaj telefon i nisam neki ekspert za windows i touch screen telefone.Zna li neko kako se kucaju specijalni znakovi interpukcije na tastaturi,tipa @ ; ) Probao sam drzanjem tastera shift i ne pomaze.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Sale_M, probaj sa ALT + 2 trebalo bi da bude @...
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Nije tako,provalio sam kako ide,pritisne se fn taster i onda kucas znakove. Nego,imam oficijalni win 6.1 na njemu,kojimi preporucujete da ubacim,koji je najstabilniji?
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Ljudi ne radi mi telenorov internet na rafaelu.Imao sam i automatska podesavanja a i manuelno sam unosio i net mi ne radi.Vidim u temi za konfigurisanje da postoji mnogo tema za podesavanje htc telefona.U cemu je stvar,zvao sam operatere i ne znaju nista da mi kazu? :dry:
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Post od milann »

Isključi proxy podešavanja pa probaj onda, kod mene je to pravilo problem :|

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Sale_M, odes u Connections pa ides >Add new modem connection i tu kucas Telenor Internet pa izaberes Cellular line (GPRS,3G,HSDPA) ides next ukucas internet pa next username : telenor pass:gprs i ides finish i radi ce ti nesu potrebna nikakva dodatna podesavanja barem je tako kod mene na LG-u.
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Odgovori