HTC 3600i / 3600

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Bogdan85
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Ned, 24. Jan 2010. 00:28

Post od Bogdan85 »

Kliknem na on i kao krene nesto da radi i vrati na off.Procitao sam na stranici P3600i da je neki lik imao isti problem pa ga je resetovao ali izgleda da mu se vratio na wm5.0!

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Mozes malo detaljnije taj deo "krene kao nesto da radi i vrati se na off" da opises?
Sto se reseta tice, ne moze se sam vratiti nikako na 5.0, to jedino ti mozes da uradis ako mu menjas ROM ali ako to ne radis...samo napred sa resetom ali imaj u vidu da ces sve sto ti je u telefonu izgubiti pa zato pre tog poduhvata obavezno backup svega sto ti je potrebno tj sto zelis da sacuvas.
Moguce da je neki bug u tom kuvanom ROMu pa ne bi bilo zgoreg da procitas na sta se sve korisnici bas tog ROMa zale. Na kraju krajeva, sama procedura promene ROMa je krajnje pojednostavljena a uz malo guglanja ces doci to vrlo detaljnog step by step uputstva.

Bogdan85
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Ned, 24. Jan 2010. 00:28

Post od Bogdan85 »

evo shta je taj lik rekao : ja sam telefon dobio sa wm6.1 diamond kad sam ga kupio od coveka iz ns. nemam iskustvo sa flash-om. gprs setovanje... podesio sam jednom a onda sam isao na glavni reset da bih vratio mogucnost wi-fi konekcije, tj. stalno je prekidao i hteo da se poveze preko gprs na net...

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Naravno da je izgubio i setovanje za gprs i mms, logicno s obzirom da je uradio hard reset. Ali ne videh da mu se sam od sebe vratio na 5.0. Mislim da bi bio prvi kome je tako nesto poslo od ruke :wink:

Bogdan85
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Ned, 24. Jan 2010. 00:28

Post od Bogdan85 »

idem na settings,connections,wireless lan!Kada udjem pise wireless lan off i pored kao link Turn on WLAN.Kliknem na link i pojavi se kruzic koji pokazuje kao da radi i vrati me nazad na settings!
Da li da probam sa hard resetom ili prvo sa soft?!Pozdrav

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Bogdan85, soft resetom nista neces postici. Pokusaj sa hard resetom pa ces videti sta se desava. Ako ni to ne pomogne onda menjaj ROM. Samo nadji onaj koji tebi odgovara i to je to.

Cod3r
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sre, 27. Jan 2010. 22:44
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od Cod3r »

Koja je razlika izmedju officijalnog i cooked roma? I uopste Light verzije i druge? :? Trebam da flashujem HTC kad uzmem, pa da znam.
"You either die as a hero, or you live long enough to see yourself become a villain."

chyhayabusa
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 30
Pridružio se: Pet, 10. Jul 2009. 15:05

Post od chyhayabusa »

Oficijalni ti je fabricki rom,tj onaj koji fabrika ubacuje u telefone i posle toga ih pusta u prodaju(i oni su po meni najbolji,ipak oni znaju sa kojim romom telefon radi najbolje))
Coocked romovi su ti tako reci home made romovi u kojima mogu da se dese neke greske,o kojima je bilo reci,mada ima i onih veoma dobrih(kad skidas rom obavezno procitaj komentare ljudi koji su ga vec probali).Obicno se u njima moze naci po koji zanivljiv programcic dodat i tako to...(primer takvog je touch diamond rom za htc p3600(i) )tacinije,sa njim ce p3600 u mraku izgledati kao touch diamond :)

juga.v
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 14. Okt 2011. 11:56

Post od juga.v »

Pozz svima.imam thc p3600 vec dugo mi stoji (flesovao sam ga sa nekim romom,sad neradi) stao je na pola flesovanja.udjem i bootloader (power+kamera+reset) pokaze mi one razne boje,skonuo sam sa neta razne romove ali se telefon na 1% odma resetuje ... da li neko ima ideji sta da pokusam?

Odgovori