HTC Touch HD "Blackstone"

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
milos e71
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Sre, 05. Nov 2008. 00:16

Post od milos e71 »

Ja sam porucio IS za zagg sajta, on line, jedan full body i 2 za displej, platio VISA INTERNET karticom intesa banke. Sve je uredno stiglo za 9 radnih dana.
Full body je ~ 25 $
Screen ~ 12 $

Pozz

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Post od djoxie »

a koliko su ti naplatili shipping? tj koliko te je sve izaslo kad se sabere u dinarima?
i najbitnije, jesi zadovoljan, tj da li se zaista razlikuju folije od svih ovih sto se prodaju kod nas i po ebayu?
::luv phonez::

milos e71
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Sre, 05. Nov 2008. 00:16

Post od milos e71 »

djoxie, evo slike, ona govori vise od 1000 reci
Slika

Sve me je na kraju kostalo 29eura.

Ja sam zadovoljan folijom. Nisam probao folije koje se prodaju kod nas,jel je najveca 3,5, a meni treba od 3,8, u kutiji sa Touch HD je stigla jedan folija, koju nisam lepo namestio u jednom cosku pa nije htela da se zalepi, ali je stajala dok mi nije stigao IS. Dok kod zagg imas sprej i mnogo je lakse.Ako ne legne lepo skines, naprskas i ponovo stavis.

pozz :)

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Post od djoxie »

hvala ti puno, bas sam gledao na youtube kako se stavlja i kako je lepo sve spakovano i mislim da cu naruciti bar screen protector za touch pro, obzirom da mi je uglavnom u futroli...
::luv phonez::

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

Immortel,

Inbox je 50 ali ja uopsteno ne volim poruke pa zato poludim.

A sto se tice folije, cimni me na pm i narucicu ti to je nekih kolko sma rekao oko 6-7 eura i folija je stvarno extra.
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

petrovic_djole
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet, 14. Maj 2009. 01:18

Post od petrovic_djole »

[Interesuje me sledeća stvar: dobio sam HD pre dva dana i normalno instalirao poslednji ROM sa zvanicnog sajta HTC-a. Kada pokusam da instaliram bilo koji "fix" sa sajta proizvodjaca, dobijam poruku "Incorect version..." i ne mogu da instaliram ni jedan "fix". Da li to znaci da poslednja vverzija ROM-a vec sadrzi poboljsanja koja donose "fix"-evi, ili je nesto drugo u pitanju?
Hvala
Djole

milos e71
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Sre, 05. Nov 2008. 00:16

Post od milos e71 »

Jel ima neko predesenja za 3g,gprs i mms za touch hd?
meni nesto slabo ide za konfigurisanjem :unsure:

ZAboravih da napisem koja je mreza, :shock: :shock: :shock: :shock:

Mreza je mts, 066

spojio tomas.hokenberi. Uzastopno postovanje nije dozvoljeno! Postoji opcija "Izmeni" !
Komentarisanje ogranicenja poruke na najamnje 100 karaktera takodje nije dozvoljeno.

petrovic_djole
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet, 14. Maj 2009. 01:18

Post od petrovic_djole »

kada pokusam da instaliram bilo koji program na htc HD, uvek dobijam upozorenje "This is not valide Pocket PC aplication". U cemu je problem?

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

I zaboravili ste izgleda da procitate Pravila otvaranja tema i davanja odgovora.
milos e71, Uzastopno postovanje je zabranjeno(koristi opciju "izmeni"),a za podesavane i konfiguraciju GPRS/MMS-a postoji tema.
petrovic_djole,Za diskusiju o WM applikacijama takodje postoji tema.
Slika

kostadin
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 219
Pridružio se: Čet, 11. Sep 2008. 03:40

Post od kostadin »

ljudi meni je ovo prvi win mobile telefon, verujem da cu svasta da vas pitam ovde, al da pocnem najpre sa necim laksim... :) da li je jedini nacin da se otkljuca telefon da se izvadi iglica ili postoji jos neka mogucnost ? kazite mi koliko vam traje baterija uz skromno koriscenje (15-20 min razgovora dnevno i 15 poruka, malo igranja sa ostalim zebancijama ) ?

Grandpa
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 303
Pridružio se: Sub, 30. Jul 2005. 12:36

Post od Grandpa »

Mozes da otkljucas tako sto ces da pritisne Power dugme (ono koje drzis dugo da ga ukljucis). Za trajanje baterije mora da odgovori neki vlasnik doticnog modela.

Nightguest
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pon, 27. Okt 2008. 00:02

Post od Nightguest »

Pozdrav,interesuje me ako bih stavio Windows Mobile 6.5 u ovaj model da li bih mogao da koristim aplikacije koji idu za 6.1 i na 6.5. Znaci oni klasicni programi koji se najvise koriste i poneka igrica.Da li bih morao da ih skidam ponovo ili mogu i instalacije za 6.1?Hvala.

Baterija uz prosecno koriscenje traje 2 dana.

Grandpa
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 303
Pridružio se: Sub, 30. Jul 2005. 12:36

Post od Grandpa »

Moze da se desi da ne radi neka, ali generalno bi trebalo sve da rade zbog kompatibilnosti unazad, a i svi stavljaju u svoje ROMove najnoviji .NET CF, zbog koga se najcesce javlja nekompatibilnost.

noodle
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pet, 01. Sep 2006. 11:54

Post od noodle »

Danas mi je prestao raditi ekran (onaj famozni ring ili kako se več zove kod htc-a) i sad sam vratio orginal ROM i sad sam htio vratiti spl i kad sam stavio na 1.14 verziju mi je prestao raditi. Kad ga upalim piše: upgrade rom code error. I kad stavim drugi spl ili rom ništa neče. Stalno piše loading i ništa se ne događa.

Any idea?

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

cale, uz dužno poštovanje, ne vidim kako je djole promašio temu. Nije pitao za konkretan program, nego kaže da mu svi programi prave probleme, a i da jeste verovatno je problem sa telefonom, a ne sa aplikacijama. I ja ponekad imam komentar u sličnom stilu, ali ipak ostavi moderatorski posao moderatorima.

djole, ne znam koje programe pokušavaš da staviš. To "svi programi" nam ne govori mnogo. Proveri verziju ROMa, kompatibilnost programa, izvor, da li su krekovani ili ne i ako jesu kako. Još jedna stvar, ako ne znaš kako se programi instaliraju, najčešći oblik fajla je .cab (ređe .exe) datoteka, koju pri preuzimanju najčešće automatski otvara WinZip jer je to jedna od extenzija za pakovanje, ali ne treba je otvarati nego kroz ActiveSync ceo fajl prebaciti na karticu, što kad uradiš on ga iskonvertuje (ili barem tako kaže dok ga prebacuje), i onda ga direktno instaliraš. Možda će tako hteti.
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

kostadin
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 219
Pridružio se: Čet, 11. Sep 2008. 03:40

Post od kostadin »

ljudi kazite mi jeli moguce da se salje nesto preko blututa, da li moze sve da se salje, tipa muzika i slike, za slike sam pokusao i nisam se snasao, treba li neki dodatni program za to...uspevam sve da primim u telefon, logicno je da moze sve i da se salje, al ja ne znam kako ? (trenutno je na popravci, al se ja nadam da ce se popraviti, pa mi odgovor svakako treba)
hvala unapred

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

kostadin, naravno da moze. U file exploreru tapnes i zadrzis objekat (sliku, muziku) koji zelis da posaljes i kad iskoci pop-up menu izaberes "Beam..."
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

kostadin
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 219
Pridružio se: Čet, 11. Sep 2008. 03:40

Post od kostadin »

hvala, probacu kad stigne telefon, ako stigne naravno... nisam nesto ni pokusavo, video sam da na send moze samo preko mms-a dda se posalje...
hvala jos jednom

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

kostadin, windows mobile telefoni za slanje preko bluetootha koriste termin "Beam", a termin "Send" se koristi za slanje preko MMS-a i e-maila.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Kr100NS
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 22. Jun 2010. 19:24
Lokacija: Novi Sad

Post od Kr100NS »

Pozdrav ljudi, treba mi kompletna maska za HTCTouchHD pa me interesuje da li mi iko moze pomoci sa informacijom... Unapred zahvalan!!! :D

Odgovori