HTC Hero

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
paja_186
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 108
Pridružio se: Sre, 19. Mar 2008. 03:37

HTC Hero

Post od paja_186 »

Da li neko ima iskustva sa ovim telefonom, posto mi se ucinio vrlo zanimljivim i privlacnim, pa me zanimaju iskustva korisnika i cena?
BlackBerry 8800

rilazi
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Uto, 18. Apr 2006. 14:03
Lokacija: Presevo

Post od rilazi »

jos nije izasao, odnosno ako je izasao ima nedelju dana, tako da ce biti tek na prodaju za mesec dana kod nas.

Fascinanntno izgleda i posto ima dobar ekran kao kod Diaamond2 verujem da ce biti extra sa BB lopticom.

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

Izasao je, koliko sam video cene u UK su oko 450-500 eura, znaci racunaj da ce kod nas biti verovatno (sad na pocetku) + 50-100 eura.
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

paja_186
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 108
Pridružio se: Sre, 19. Mar 2008. 03:37

Post od paja_186 »

Mnogo mi se svideo i mislim da ce to biti telefon koji ce kod mene da se zadrzi duze od godinu dana, posto sam imao Iphone u dva navrata i uvek mi je nesto falilo, bio sam zadovoljan ali sam imao osecaj da mi nesto fali. Kod heroja mislim da ce mi sve odgovarati, samo da se cena spusti bar na 250-300e
BlackBerry 8800

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

Ma pasce cena brzo, ovaj g1 i magic su oko 250-300 eura. Jedno vreme g1 cak bio 180 :) Samo se malo strpi.
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

annaBG
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 638
Pridružio se: Čet, 08. Jan 2009. 22:35
Lokacija: Beograd

Post od annaBG »

Deluje bas lepo.Gledala sam kao njego predstavljanje "First Look" i cini mi se da je perfektan,do najsitnijih detalja savrseno uradjen,da su na sve mislili....Jedino mi je malo cudno sto je nakrivljen donji deo :)

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

annaBG, to je neka fora sa svim Android telefonima za sada. Barem u HTC izvedbi.Magic je tu niajdiskretniji,samo malo je povijen.Ono sto je veliki minus Androida,bar po meni,to je sto bluetooth isto kao na Iphone ne moze da se koristi za transfer fajlova,i sto nema teorije da smontiras Microsoft Exchange da radi,niti sinhronizacija sa Outlookom funkcionise. Za ova dva poslednja problema doduse postoje Google resenja,tojest import kontakata i taskova u odgovarajuce Google aplikacije,tako da to za privatne korisnike i nije neki problem.....

Sve ostalo....zaista dobar uredjaj....

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

evo malo cena u nemackoj ako nekog zanima... tako ce se kretati i kod nas otprilike...
http://www.guenstiger.de/gt/main.asp?su ... 1&hid=3726

paja_186
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 108
Pridružio se: Sre, 19. Mar 2008. 03:37

Post od paja_186 »

araphel , Sto se tice bluetooth-a na Hero-u bi trebao da radi i transfer podataka, bar tako pise na gsmareni.

luca, hvala za cene
BlackBerry 8800

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

paja_186, moguce,znam samo a se prica kako je to problem na Androidu,a na HTC magic sam se uverio da ne radi.Inace,sto se tice samog dizajna,meni je Hero jako lep uredjaj,i najlepsi iz Android familije za sada.Definitivno bih probao nesto na Android platformi da sada kupujem telefon.

pale99
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pet, 27. Mar 2009. 03:20

Post od pale99 »

Nemam iskustva sa Hero-om(nadam se dacu uskoro imati), ali imam sa Magic-om i ona su vise nego pozitivna , a Hero ga je jos nadmasio u nekim segmentima, kvalitetnije uradjen(teflonom presvucen da se ne grebe)malo bolji ekran, korisnicki interfejs unapredjen, itd.

paja_186
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 108
Pridružio se: Sre, 19. Mar 2008. 03:37

Post od paja_186 »

Sad sam se vratio iz Vip-a i mogu da vam kazem da sam se bas razocarao, mnogo sam ocekivao i mnogo stvari samo izgleda dobro. Mnogo je spor u svim aspektima (meni, wifi, autorotacija), ostalo nije lose, ali ipak nece biti moj sledeci telefon.
BlackBerry 8800

pale99
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pet, 27. Mar 2009. 03:20

Post od pale99 »

Sta ti se konkretno ne svidja kod menija, u cemu je problem sa WiFi-jem?, tacno da autorotacija nije bas trenutna, ali mu ja za to ne nalazim manu.

paja_186
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 108
Pridružio se: Sre, 19. Mar 2008. 03:37

Post od paja_186 »

Mnogo sporo podize meni, sporo se otkljucava, wifi je ok, ali mu je browser mnogo spor i ruzno uradjen, ocekivao sam mnogo, mnogo vise (po klipovima i utiscima stranaca).
BlackBerry 8800

pale99
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pet, 27. Mar 2009. 03:20

Post od pale99 »

Koristio sam Megika jedno desetak dana i nisam imao nikakve probleme koje ti navodis, sve je radilo najnormalnije, jedino se sistem sporo podize, ali to po meni nije mana.

godja
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 402
Pridružio se: Čet, 05. Maj 2005. 09:27

Post od godja »

meni je dovoljan bio ovaj jedan dan sa Herojem... prosto se ne bi odvajao od njega :)
a on od punjača :x
ali generalno za sada sam prezadovoljan...
Samsung S10+ red

LimunBG
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 153
Pridružio se: Sre, 19. Sep 2007. 16:11

Post od LimunBG »

Da li je istina da baterija kod hero-a duze drzi nego kod magic-a(kome je inace trajanje baterije slabija strana) ?

vla-do
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1309
Pridružio se: Sre, 19. Nov 2008. 02:06

Post od vla-do »

Probao sam ga u VIPu, ali samo na kratko. Radi solidno brzo, nijansu sporije od simbijana na recimo N85. Osecaj u ruci je odlican. :) Nisam uspeo detaljno da ga sagledam, pa ako ima neko da ga poseduje, ili ga je duze probao pa jos je raspolozen da to podeli sa nama bilo bi odlicno! :)

Razmisljam da priustim sebi jedan, pa mi je svaki komentar dobrodosao.

Jos me zanima zna li neko da li ce Hero moci da se apdejtuje na Andorid 1.6 verziju?

igord
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 354
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 21:46
Lokacija: Novi Sad

Post od igord »

To sto je magic spor je verovatno zbog pune ram memorije, imas taskiller al sumljam da je to instalirano na tel u vip-u ;) to resava problem oko brzine.

Update 1.6 ce biti i za G1 i Magic, tako da ce biti i za Hero.

Nemanja88
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Sre, 27. Maj 2009. 18:34
Lokacija: NBG

Post od Nemanja88 »

Koje su razlike izmedju 1.5 i 1.6?Ja na Magic-u imam 1.5,da li da upgrade-ujem na 1.6?Inace,neko se zalio na brzinu Androida - brzi je od svakog Symbiana koji sam koristio (a dosta sam ih koristio)...
Ne brze od zivota...A ni od svetlosti!

Odgovori