HTC Google Nexus One

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Harthouse
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 172
Pridružio se: Uto, 13. Nov 2007. 06:06
Lokacija: Zrenjanin

Post od Harthouse »

araphel, auuuu... Kako sam se samo loše "odrazio"... Ispade još da sam veliki ljubitelj Nokiinih telefona, što je i bio slučaj dok nisam promenio brand i kupio Samsung !!! Htedoh reći da se "precenjeno djubre loseg kvaliteta izrade" , zvano N95 ne može porediti sa HTC Desire ili Google Nexus telefonima, jer je u svakom pogledu lošiji telefon od dva pomenuta !!! Pogrešno tumačenje :oops:

A što se tiče prodaje polovnih telefona, to sam dobro osetio na sopstvenoj koži kod lika koji drži radnju za prodaju mobilnih telefona i dodatne opreme... Kod njega ide upravo ta priča, ako kupiš telefon za nekih, recimo 100 eura, izađeš iz radnje i vratiš se nazad za 10-15 min, pa tražiš da zameniš prethodno kupljen telefon, on više nije 100 eura, već je sada 50 eura !!! :o
HTC Desire + MIUI 0.11.12

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Harthouse, ma shvatio sam ja tebe, samo sam se nadovezao na tvoju recenicu. U prvom momentu mi bilo malo cudno, a onda shvatih da je u konstrukciji recenice problem. :wink:

Dobro, ti nasi su bas derikoze, ali stvarno sam preko iskusio tu situaciju i po oglasima i ovako, nigde nema da nesto polovno cenis skoro kao novo....

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

Hmm,ljudi zaboravljate nesto,ne mozete da poredite nasu kupovnu moc sa drugim evropskim zemljama gde ove cene teleona i nisu tako strasne,koliko nama jesu.
Evo primer jednog mog prijatelja koji radi kao network administrator sa platom od 3,500 evra u Milanu.Njemu uopste nije problem da izdvoji 500 evra za telefon ako mu se isti bas dopadne.Istina,mozda ce taj izdatak i ostetiti ali to je samo jeda mesec,ali ce zato zadovoljiti sebe.
Nama je to problem jer kod nas su plate prosecno oko 500 evra i normalno da je suludo bacati citavu mesecnu zaradu na jedan telefon.
Ali dobro, valjda ce i nama jednom svanuti.
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Wicker Man, tih 500 je ako bas imas srece. Mali procenat populacije ima plate od 500 pa navise....velika vecina je ispod 300.

No skrenusmo sa teme.....

annaBG
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 638
Pridružio se: Čet, 08. Jan 2009. 22:35
Lokacija: Beograd

Post od annaBG »

Kod nas je Nokia bog,kao i air max :lol: .
Salu n astarnu,Nokia drzi cene i to poprilicno nelogicno visoke.Kao sto kaze Araphel,neka je sekund pricao,to je polovan telefon,kraj,tacka!!A medju oglasima(konkretno na ovom sajtu)ljudi postavljaju neke cene,da umres od smeha!!!Npr.secam se bio je oglas,gde lik prodaje Nokiu,matoru,kao biznis,izasla je pre 3310,ali stvarno,crno bela je...covek kaze da je odlican poslovan telefon!?Kada sam videla cenu,pal asam u nesvest,120e!!?? :lol: :D

antec
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1397
Pridružio se: Pet, 11. Jul 2008. 03:32
:: LG G Flex 2

Post od antec »

off of :) , rekao bih da je jedina prednost Nexus-a nad Desire-om upravo ova podrska. Google ne dozvoljava da se njihov telefon "zaboravi".

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Post od Pera Detlic »

Ljudi jer ima nexus Htc Sense? Izgleda mi kao da nema, ali opet bilo bi malo bzvz da nema nije slab telefon uopste... :o
Samo nek se rolaju....sarme.

telep
Expert
Expert
Postovi: 2210
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 04:23

Post od telep »

Nema nexus po defaultu sense (to imaju samo htc telefoni), jedino ako ima neki kuvani rom sa sense-om.
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Nexus 7 32GB 2013 White

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Post od Pera Detlic »

A sto se onda ovaj vodi na malim oglasima kao htc?? Ja sam mislio da ga htc proizvodi... Bas bezveze...
Samo nek se rolaju....sarme.

telep
Expert
Expert
Postovi: 2210
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 04:23

Post od telep »

Pa proizvodi ga HTC za Google, tako da realno ovo je Google phone made by HTC. Slično kao što je HTC za SE pravio Xperiu X1.
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Nexus 7 32GB 2013 White

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: HTC Google Nexus One

Post od Sale_M »

Treba da mi stigne sutra/prekosutra ovaj fon.Jeste malo stariji model,ali zelim malo da se oprobam na njemu,da vidim mogu li ubaciti Jelly Bean u njega.E fora,pocetkom 2010 je izasao i tad je bio High class fon,a jos se izbacuju androidi koji imaju slicne pa i losije specifikacije od njega :)
Mislim da cu se lepo igrati sa njim :)
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

antec
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1397
Pridružio se: Pet, 11. Jul 2008. 03:32
:: LG G Flex 2

Re: HTC Google Nexus One

Post od antec »

Igraces se itekako. Cestitam na kupovini ja ga merkam vec sto godina.

Odgovori