Android na HTC TouchPRO

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
bezbi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 59
Pridružio se: Ned, 31. Maj 2009. 02:19

Android na HTC TouchPRO

Post od bezbi »

Da li neko ima iskustva sa ovom operacijom? Sama operacija na youtube izgleda prosto ali...da li je potreban HardSPL i SUPER CID security unlock kao sto je to slucaj sa wm i sta se desava sa wm sistemom koji je bio na tel?

Grandpa
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 303
Pridružio se: Sub, 30. Jul 2005. 12:36

Post od Grandpa »

Ono sto sam vidjao (i probao) do sad ide tako sto smestis sve sto je potrebno za android na karticu, pa odatle, uz pomoc nekog malenog Linuxa ucitas Android. Dakle samo ti se izbaci Win iz RAMa i ucita Android. Kad resetujes, on opet ucita Win. Iz ovoga gore sledi da ti nije potrebno nikakvo unlockovanje.

bezbi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 59
Pridružio se: Ned, 31. Maj 2009. 02:19

Post od bezbi »

Jel mozes da mi objasnis jos jednom drugi deo sa restartovanjem. Udarim hardReset i imam ponovo win i nije mi potreba HardSPL i SUPER CID security unlock za ponovno podizanje win? Posto si vec probao ovo reci mi kako radi Android u njim.

telep
Expert
Expert
Postovi: 2210
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 04:23

Post od telep »

Najlakši način da imaš android na telefonu je da prodaš taj telefon što imaš i kupiš neki android telefon.
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Nexus 7 32GB 2013 White

bezbi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 59
Pridružio se: Ned, 31. Maj 2009. 02:19

Post od bezbi »

telep moje pitanje nije bilo kako da dodjem do android telefona vec kako kako da ubacim Android na TOUCH pro, pa zato nemoj odgovarati na nepostojece pitanje :wink:

Grandpa
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 303
Pridružio se: Sub, 30. Jul 2005. 12:36

Post od Grandpa »

Ne, uradis samo soft reset i ponovo se bootuje Win. Inace, probao sam jos davno na kaiseru, znam da je moralo da se kontrolise preko hard tastera, jos nije radio ni TS, asad valjda radi. Probao skoro i na Excaliburu, ali na 200MHz to islo sporo, pa udario reset.

Uglavnom, poslusaj sta ti telep kaze ako mislis da android koristis ozbiljno. Sve to je i dalje u domenu proof of concept.

telep
Expert
Expert
Postovi: 2210
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 04:23

Post od telep »

bezbi napisao:telep moje pitanje nije bilo kako da dodjem do android telefona vec kako kako da ubacim Android na TOUCH pro
What? Ne želiš android telefon ali želiš android. Objasni ovo molim te. Ako želiš android kao OS kupi telefon sa ovim OS-om jer sve ostalo je glupost i zamaranje.
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Nexus 7 32GB 2013 White

bezbi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 59
Pridružio se: Ned, 31. Maj 2009. 02:19

Post od bezbi »

Grandpa hvala! Telep pa hteo bih prvo da probam Android, bar na 2sata cisto da vidim kakav je pa tek onda da razmislim o kupovini, a i problem je u mom telefonu-pre 2,3meseca sam ga platio 350e a sada ne mogu da ga probam ni za 200 pa mi se bas ne prodaje. U SVAKOM SLUCAJU HVALA!

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

bezbi, ništa te ne košta da probaš, ali velike su šanse da pola toga neće funkcionisati, svakako ne kako treba. Više je to za zezanciju....čisto da se dokaže da može :wink:

Odgovori