HTC Smart

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
m2zdrale
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 20. Avg 2010. 12:42

Post od m2zdrale »

Kupio sam HTC Smat preko telenora, medjutim prilikom instalacije bilo koje java aplikacije prikazuje sledecu poruku 'No more concurrent applications allowed'! Tako da ne mogu pokrenuti ni operu ni nista drugo

Hvala unapred

ivanmanic
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Pon, 30. Avg 2010. 14:09

Post od ivanmanic »

pozdrav svima , juce sam uzeo smart , tel je super i sve je ok , ali ne znam kako da prebacim falove ( slike , muzika , java itd. ) ako neko zna i zeli da mi objasni bio bi mu zahvalan :D

petsrdjan
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Čet, 07. Okt 2010. 17:19

Post od petsrdjan »

Ako je neko update rom neka mi molim vas kaze kako je to uradio jer skinuo sam fajl sa htc-ovog sajta "RUU_ROME_HTC_EEU_1.0.405.95739" i sta sad jer ne mogu da ga pokrenem na kompu??? Sta treba da radim sa njim da ne treba mozda da ide na MMC pa sa tel.da se pokrene ? HVALA UNAPRED P.S. Ne znam dal mozda ima veze to sto koristim Windovs 7 ?

shoneli
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Uto, 07. Apr 2009. 06:03

Post od shoneli »

Jedno pitanje u vezi ekstenzije file-ova koje podrzava.Konkretno me interesuje da li podrzava file-ove microsoft office-a,tj doc file-ove i ako podrzava,da li dozvoljava brzo otvaranje istih,skladistenje.....ma u principu zanima me sve oko mogucnosti editovanja doc file-ova.....vasa iskustva,hvala.

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

shoneli, ako ti je bitno da telefon ima mogucnost editovanja word ili excel fajlova onda ti treba neki smart telefon (Symbian, Windows Mobile, Android, ...) a ovaj zaobidji (kao i bilo koji drugi "dumb" telefon).
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Anchy94
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 04. Jan 2011. 23:07
Lokacija: Vrsac

Post od Anchy94 »

Kako da instaliram aplikacije na ovaj telefon? Pronasla sam na netu HTC Sync for BrewMP, i pokrenem program, konektujem telefon preko USB-a u programu se prikaze moj telefon ali ne mogu da kliknem da dugme Synchronize Now, nego mogu samo da stikliram Automatically sync when fon is connected, i mogu da promenim sta da zadrzi od file-ova ako dodje do neke greske :dry: Pomoc? :(

Jurke
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 37
Pridružio se: Sre, 26. Dec 2007. 16:56
Lokacija: Novi Sad

Post od Jurke »

Ljudi citam komentare za ovaj fon i skroz sam zbunjen?!?!?!

Neko hvali telefon, kaze radi normalno i nema problema, a ova druga polovina ga zestoko kritikuje, kao pun je falinki, i to onih najjednostavnijih sto najvise iritiraju.

Kako znati koji je falican najteze je pitanje??? Vidim da ih se gomila prodaje a da su po nekoliko dana stari pa se pitam da nisu vlasnici skontali te mane pa hoce da ih se rese posto poto, a ne bih da me zapadne bas jedan takav :wacko:

Ima li resenja??? :?
Nokia N70, Samsung i780

Sicko
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Ned, 06. Jan 2008. 18:45

Post od Sicko »

I mene zeza telefon u zadnje vreme bas dosta... (imam ga godinu dana, uzet preko Telenora)
Sad nece da mi se poveze sa racunarom, ne prepoznaje ga...
Do sad sam sve probleme resavao flashovanjem softvera: i to sto mi prvo nije prepoznao mem. karticu i to sto mi baterija crkava za 1 dan i to sto sam non-stop bio nedostupan i to sto mi se ponekad nije oglasavala poruka.... :shock:

E sad ne mogu ni da flashujem softver vise... Jel ima neka fora ili da ga nosim na popravku...

Unapred hvala...

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

da li postoji Srpski jezik za HTC Smart? :unsure:

Milan 1970
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 19. Nov 2011. 13:58

Re: HTC Smart

Post od Milan 1970 »

zna li neko kako ponovo ucitati kontakte sa kartice, bili su obrisani pa vraceni, vide se ponovo na kartici u folderu Contacts, kad pokusam da ih ucitam dozvoli ali ih u imeniku nema

ima li neki program da ih barem komp procita

hvala

ufuran
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 07. Okt 2013. 15:00
:: huawei
:: htc

Htc Smart Molim za pomoc oko skidanja brojeva!!!

Post od ufuran »

Imam Htc Smart kome se nedavno pokvario tac skrin (odlepila se folija) ne bih popravljao telefon planirao sam da ga razbijem u komade :) Ali ne mogu ga sinhronizovati sa racunarom jer ne mogu odabrati ni jednu od ponudjenih opcija... samo me interesuje da li mogu nekako da skinem kontakte sa telefona bez popravljanja taca?

Unapred hvala!

Odgovori