HTC Desire Z

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
bojanra
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 135
Pridružio se: Ned, 06. Maj 2012. 20:10
:: G2
Lokacija: Novi Sad

Re: HTC Desire Z

Post od bojanra »

Druže ja mislim da fabrički reset skoro 100% sve rešava, izgubićeš programe koji ti nisu na kartici kao i imenik ali njega rešiš tako što ćeš ih prekopirati na karticu i to je to :wink:

bratja
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Uto, 15. Maj 2012. 10:51
:: htc desire z

Re: HTC Desire Z

Post od bratja »

Управу си,али ако ниси користио тај емаil можеш отићи на опцију "налози и синхронизација",и једноставно избрисати тај налог,и то је то.Можда неком послужи.Требало ми је месец дана за ову глупост да се цимам,а било ми пред носом. :x

rale8282
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Čet, 07. Jun 2012. 12:12
:: desire z
:: nokia c5-00

Re: HTC Desire Z

Post od rale8282 »

Ima li neko link nekog proverenog kuvanog ICS-a za ovaj telefon?

bratja
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Uto, 15. Maj 2012. 10:51
:: htc desire z

Re: HTC Desire Z

Post od bratja »

HTC DesireZ блокира кад користим WI-FI,или компјутер као модем.А ако користим интернет преко оператера ради нормално.Ништа какано нисам турао у њега,све сам скидао са андроид маркета.Међутим,пошто сам лаик(појавило се на фејсу неко обавештење на неком арапском писму,и нажалост ја сам то случајно отворио),још једно питање је да ли може да се андроид зарази неким вирусом или сл.?И да наравно,шта да радим по овом питању?
ХВАЛА УНАПРЕД

Sondri
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Pet, 07. Sep 2007. 12:49
Kontakt:

Re: HTC Desire Z

Post od Sondri »

Ne mogu upaliti tel... Upali se onaj boot meni, ali mi tu ne rade volume tipke i ne mogu ništa?! postoji li neki način da ga pokrenem preko računara?

Odgovori