HTC Sensation

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Одг: HTC Sensation

Post od toda81 »

Kada sam video taj sensation kod druga ja sam se totalno razocarao i bio sam presrecan sto sam kupio s2. Koliko vidim iz tvoje price ovaj primerak sto sam ja video je izgleda krs od telwfona jer ti kazes da se kod tebe to nije desavalo
Note IV N9100 dual

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: HTC Sensation

Post od sugarcoated_ass »

hirurg, pisao sam vec par puta na onu temu - telefoni za nase trziste vs telefoni za normalne zemlje. Moj je, kao sto sam pisao vec, stigao iz Nemacke i sve je bilo cvrsto k'o komad cigle, dok su neki koji su bili uzeti preko nasih operatera uzasno krcksli i bili totalno klimavi. Tako da je veoma moguce da je u pitanju takav jedan komad.

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Одг: HTC Sensation

Post od toda81 »

psyhound, sto je najzesce ovaj tel je kupljen u Svajcarskoj tako da je ovo krckanje ili posledica lose odradjenog telefona ili tih padova koje je tel imao pre nego sto ga je moj drug kupio od nekog "naseg svajcarca"
Note IV N9100 dual

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: HTC Sensation

Post od hirurg »

psyhound, znam i sve je tako kao sto si rekao...dakle neshvatljivo mi je ovo sto se desilo...ipak je to metalno kuciste koje oko nalegne i kad se zatvori malo teze se otvara....ocigledno je da je padao dosta puta i da je poklopac isto tako skidan dosta puta...ne znam sta drugo moze biti
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: HTC Sensation

Post od Baraba »

toda81, ovako kako si i opisao ponašao se i nov koji sam isprobavao kada sam se pre godinu dana dvoumio između njega i sgs2.

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: HTC Sensation

Post od hirurg »

znaci sada smo se uvjerili u pricu o klasi telefona koji dodju na nase trziste...i kojim se sluze nasi operateri a prodaju pa jako skupim cijenama
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Одг: HTC Sensation

Post od toda81 »

Baraba, onda je to strasno i sramota ako nov tel bude kao ovaj od mog druga. Nemam reci...
Note IV N9100 dual

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Re: HTC Sensation

Post od skar »

citam vase postove i namerno stiskam moj sensation,koji je uzet iz Svabije,i nema lufta nikako,iako mu je maska ostecena,tj vidi se dole na ivici dobro ostecenje
e sad da vas pitam,zagledajte se posteno po suncu u vas displej,i primeticete sitnu prasinu izmedju toucha i samog lcd...meni se desilo na oba primerka koja sam imao...to mi je za ne poverovati sa obzirom da je touch neverovatno dobro zalepljen za displej....inace meni je sensation prelepa masina,i samo zbog toga sam jos na androidu 8)

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: HTC Sensation

Post od hirurg »

skar, sensation je imao taj problem...imas globalnu garaciju za to...samo odnesi u ovlasten servis i dobices displej za dz
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Одг: HTC Sensation

Post od toda81 »

I ovaj sensation od mog druga ima te cestice prasine ispod ekrana koje bar meni bodu oci. Drug kaze da su mu navidno menjali ekran i da ga kao nisu lepo ocistili
Note IV N9100 dual

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: HTC Sensation

Post od hirurg »

toda81, ma nema pojma o toj drugovoj teoriji...jer je nemoguca misija to uraditi zato se i vrsila zamjena ekrana...to im je neka kineska firma odradjivala i zeznula nekoliko serija...i upitanju ej samo obicni sensation....
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

bachika
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 946
Pridružio se: Pon, 20. Feb 2006. 18:45
:: Iphone 7
:: Lenovo P780
Lokacija: On the road to the hell

Re: HTC Sensation

Post od bachika »

Kod mene da desire S postoje te čestice prašine... Da li je moguće da HTC toliko brljavi sa tim ekranima? :angry:
Live to Ride, Ride to Live. I prefer to reboot my phone through SetCPU

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: HTC Sensation

Post od Behemoth »

Ortaku se telefon pregrevao,procesor mu je stalno bio opterecen,flesovao ICS 4.0.4 i sad mu se gasi tel kad upali kameru.
Jos jednom poznaniku se isto to desava.
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: HTC Sensation

Post od Baraba »

Htc baš zeza tj. senzacija postade zezancija Slika

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Одг: HTC Sensation

Post od toda81 »

Срамота је што су себи допустили да такве тњлефоне избаце у продају јер на тај начин само могу да укаљају свој образ и ништа више. Ја сам лично имао лепо искуство са хтц-ом, али ми се не свиђа ово шта су почели да раде.Добро је да ово прочитају потенцијални купци и да виде да се овај телефон не сме куповати наручивањем из огласа,мада се може наручити, али под условом да продавац нагласи да се пакет може отворити и телефон пробати, мада би на тај начин свакако требало куповати сваки телефон
Note IV N9100 dual

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Re: HTC Sensation

Post od skar »

evo da se javim Ja sa mojim razocarenjem..
ovih dana sam imao vremena da ga bas opteretim,i da se uverim da je telefon los...
kao prvo prilikom surfa kad zelim izaci na homescreen zapuca se i stoji na htc par secundi,pri tom se poprilicno greje da nije prijatno ga drzati u ruci...
pokrenem PES2012,igram neke dve utakmice,prvo se pregreva,drugo imam osecaj da od grejanja donji deo toucha slabije reaguje na komande....
da napomenem telefon je uzet u Nemackoj,bez ugovora i ima cestice prasine i oseca se luft izmedju poklopca i kucista...
sve u svemu zacin C...

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Одг: HTC Sensation

Post od toda81 »

To me posebno iznenadjije jer je tel kupljen na zapadu,a ne ovde kod nas. Moj drug je isto imao te cestice prasine i na ekranu pa su morali u servisu to da mu srede, ali se njemu jos uvek vide neke cestice po ekranu
Note IV N9100 dual

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Re: HTC Sensation

Post od skar »

ma meni nije problem,ide on na prodaju,Ja cu sebi opet lumiu da uzmem...ionako mi se ovaj android nikako ne svidja :D

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Re: HTC Sensation

Post od skar »

da ne duzim gornju poruku,jer nema smisla sa ovom,ako neko ima portovani sense 4.0 rom sa One serije neka mi stavi link,hocu da produzim vek trajanja sensationa kod mene,hvala

noviandroidas
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 142
Pridružio se: Uto, 05. Okt 2010. 15:32
:: Galaxy S7

Re: HTC Sensation

Post od noviandroidas »


Odgovori