HTC One S

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
Dpb
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 145
Pridružio se: Ned, 22. Maj 2011. 18:13
:: Samsung SM-G920
:: Huawei p8 lite

Re: HTC One S

Post od Dpb »

pa ima ga vidim ovde na oglasima trebalo bi ovih dana da dodje u vip i telenor

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: HTC One S

Post od iLuka »

imate gore u prethodnim postovima info oko cene... na crno - S 435, X 450 pa na gore, V 240 pa na gore...

inace, danas sam video uzivo upaljen One S i mogu da vam kazem samo jedno - ljudi, telefon je sa-vr-sen! tanak, metalan, cvrst, brz... mnogo bolji od Sensation-a, lepsi itd... al', 435EUR... 8) 8) 8)

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: HTC One S

Post od m@c|-|oR »

"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

Stefan Doksas
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 46
Pridružio se: Ned, 25. Mar 2012. 18:56

Re: HTC One S

Post od Stefan Doksas »

http://www.mobilnishop.com/mobilni-tele ... vikomentar

Koliko je ovo pouzdano? Mnogo mi je mala cena, a izgleda se prodaje zaista po njoj.. Komentarisu ljudi dole i sve, deluje kao ozbiljno

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: HTC One S

Post od zoreli »

Stefan Doksas nema šanse da bude za 250e , "piše da nije dostupan" , realna cena mu je 300 - 350 evra ,.......................ne sviđa mi se što ovaj fon nema slot za memorijsku karticu i što mu je dostupno samo 9,5 gb memorije ... i naravno što ne idu dr.dree beats audio sluške u paketu .
16 godina na forumu MOBILNISVET

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: HTC One S

Post od iLuka »

naravno da je cena nerealna, mada ako je u pitanju neki ''e-bay'' fazon, mozda i jeste ok... meni je to sumnjivo... tek se pojavio u prodaji i sad kao svi imaju neke neverovatne varijante za njega... ja u to ne verujem...

jeste da treba da kosta oko 370EUR ili kao sada XE... :wink:

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: HTC One S

Post od m@c|-|oR »

Korisnik: nikola 29. April 2012.
Kada bi trebao ovaj telefon da se pojavi na lageru i da li ce biti po ovoj ili slicnoj ceni ? Posto je ovo najbolja cena koju sam igde video.
Administrator
Trudimo se da ga sto pre uvrstimo u ponudu i ubedjen sam da cemo ga ubrzo i imati.Sto se cene tice,ne bih mogao da Vam dam pouzdanu informaciju,zavisi pre svega od nabavne cene..


Cena je stavljena samo kao navlakuša.
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

Stefan Doksas
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 46
Pridružio se: Ned, 25. Mar 2012. 18:56

Re: HTC One S

Post od Stefan Doksas »

Bas sam im pisao na mejl, interesovalo me otkud takva cena i kazu da su vec prodavali ovaj telefon po onoj ceni, tj. da je sajt upamtio zadnju prodavanu cenu, s tim sto ga trenutno nemaju na lageru. Ne isporucuje se sa Beats sluskama i imace ga samo u crnoj boji...

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: HTC One S

Post od iLuka »

uzeo sam telefon...
ljudi, ovo je svemirska tehnologija... placen je malo vise od 400EUR (i smoki 8) )... telefon je toliko brz da sve sto zelim - odradim u trenutku i onda mi bude dosadno!
sve sto vas zanima - slobodno pitajte da ne pisem napamet... :wink: :wink: :wink:

Dpb
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 145
Pridružio se: Ned, 22. Maj 2011. 18:13
:: Samsung SM-G920
:: Huawei p8 lite

Re: HTC One S

Post od Dpb »

jel si uzeo crni ili plavi(sivi) i gde si ga kupio? Jako mi se svidja ovaj telefon steta sto ga niko od nasih operatera nije uvrstio u ponudu

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: HTC One S

Post od sugarcoated_ass »

Jooooj! Meni se telefon toliko djasvi ali mi se nekako ne odvaja od MicroSD slot-a i SLCD ekrana radi boljeg cipseta... :cry:

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: HTC One S

Post od iLuka »

uzeo ga u radnji u bgd, poznajem ih pa je ta cena... crni je, ekran perfekcija... nije kao kod samsunga, boje su prijatne, nema onog jakog kontrasta... morate ga uzeti u ruku pa odluciti sta mislite o njemu... inace, za istu cenu sam imao X i S ali sam se odlucio za S... jeste malo glupo i komplikovanije oko imenika zbog micro sim-a ali je ok... copy paste na lap top pa u htc... najava je kod Vip-a da stize oko polovine juna...

Dpb
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 145
Pridružio se: Ned, 22. Maj 2011. 18:13
:: Samsung SM-G920
:: Huawei p8 lite

Re: HTC One S

Post od Dpb »

i ja bi isto uzeo pre S nego X prvo zbog velicine a drugo S je koliko sam citao po forumima mnogo kvalitetnije izrade

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: HTC One S

Post od iLuka »

ceo je metalan, tezi od X-a, ceo je iz jednog dela... meni je i X po velicini knap za saku i rad jednim prstom ali je S po meni, mnogo kvalitetnije izradjen... jednostavno, kad sam ga uzeo posle X-a, odmah sam se odlucio za njega :wink: :wink: :wink:

vla-do
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1309
Pridružio se: Sre, 19. Nov 2008. 02:06

Re: HTC One S

Post od vla-do »

luca,
Interesuje me koliko ima slobodno ROM memorije? Čitao sam po stranim sajtevima da ima svega 10Gb. :dry: Ako je tako, to jestvarno malo. I ako možeš reći koliko je glasan zvučnik? Recimo u poredjenju sa SE Arc, ako si ga kojim slučajem imao. :)
Pozz

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: HTC One S

Post od iLuka »

jeste tacno... postoji folder internal space - 2,21GB i folder phone space i tu imam oko 9, nesto GB slobodno, tacnije - 9,83GB... mada, meni i ne treba vise, iskreno... postoji opcija ispod total space-a - ''make more space'' i ''erase phone storage'', tu verovatno moze da se brise i povecava slobodna memorija...
sto se tice zvucnika (ako mislis na muziku), prilicno glasno se cuje, za neko normalno okruzenje je sasvim ok... zvuk je veoma kvalitetan... slusalice nisam stavljao, ali sam ga povezivao sa zvucnicima 5.1 u stanu i pustao radio, sasvim ok jacine je... :wink: :wink: :wink:

vla-do
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1309
Pridružio se: Sre, 19. Nov 2008. 02:06

Re: HTC One S

Post od vla-do »

Hvala na odgovorima.
Inače, razmišljam se između ovog i Sony Xperia S modela, pa nikako ne mogu da prelomim koji bih uzimao. Mada još nisam skupio sav keš, pa imam još vremena za razmišljanje. :wink:
Kod One S mi se ne sviđa mala unutrašnja memorija i super amoled ekran, a kod Xperia S ta jaaaako slaba baterija (svuda po forumima je žale na nju) i ta žuta fleka na ekranu. Sony možda ima bolji ekran (lično preferiranje) i unutrašnju memoriju, ali zato HTC-ov čipset... 8)
Da One S ima 32Gb memoriju, razmišljanje bi odavno bilo gotovo. :)

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: HTC One S

Post od iLuka »

igrao sam se i sa Xperiom S... telefon je skroz plastican, one ikonice izgledaju bezivotno i hladno... ekran jeste HD kod Sony-ja ali se ja ne bih menjao za Xperiu pored One S...
ekran kod htc-a uopste nije kao kod Galaxy-ja II, onako jak i sa onakvim ''plasticnim'' bojama...
Sony mi deluje dosta sporije od HTC-a, kamere nisam poredio ali mi to i nije neka stavka jako bitna...
ne znam za tu memoriju, meni je dovoljno tih 10ak GB... 8)

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: HTC One S

Post od bata bogdan »

samo da se pohvalim , danas kupio ovu spravu od fona....prvi utisci fenomenalni...ali jos se igram sa njim pa cu konacni utisak ovde da napisem....zamalo da uzmem one x al bre sav plastican kao igracka...pozzz svima
Huawei

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: HTC One S

Post od iLuka »

cestitam na izboru.... reci koliko je bolji osecaj u ruci od X-a... ja sam imao oba za iste pare ali sam ipak izabrao S... strasan telefon :wink: :wink: :wink:

Odgovori