Novogodišnje okupljanje

teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija
Pravila foruma
Teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija.
Postovi napisani u ovom delu foruma ne ulaze u ukupan broj korisničkih postova.
Odgovori

Da li biste došli na novogodišnje okupljanje 5. Januara 2013.?

Da
25
57%
Ne
19
43%
 
Ukupno glasova: 44

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Novogodišnje okupljanje

Post od miodrage »

Joj ljudi polako bre...
Novosadisti smanjite gas, necemo na ovaj divan forum da uplicemo politiku.
Elem, zasto BG? Pa razlog je vrlo jednostavan, mislim da je najvise aktivnih clanova foruma upravo iz prestonice. Mozemo i glasanje da sprovedemo i vidimo ko je odakle, ali ja garantujem da je najveci broj Beogracica.
Ima i nas Vojvodjana iz raznih mesta, ima ljudi iz centralne Srbije... ali nije u redu da susret bude tamo odakle nema nikoga, ili mozda 1-2 clana... osim ako ce ti clanovi pristati da snose veeelike troskove :D
Primer, evo toda81 je negde oko Pozarevca, znam da je tu i RandjaPO i to je to. Ne znam da li ima jos nekoga iz te okoline. Nas je sada na susretu bilo 9, i jos ima jedno 4-5 Novosadista, nije fora da 15 ljudi idu zbog 2 coveka u Pozarevac, osim ako nas tamo domacini ne cekaju sa sve pragnjetom, icem i picem... E to se ne odbija jel da? hehe :D
Posto sve nazalost zavisi od 2 faktora danas, vreme i novac, organizacija nije nimalo jednostavna. Beograd se zato i namece kao logicno resenje, na pola je puta izmedju Vojvodine i centralne Srbije sa jedne strane, a sa druge, najveci je broj clanova upravo odavde. Osim u slucaju pomenutog pragnjeta, kada pragnje ima apsolutni prioritet :D
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Novogodišnje okupljanje

Post od Green »

toda81, ne znam gde si se bas ti druze pronasao u mojim saljivim komentarima, ali ok, ako ti smatras da sam tebe ili nekog drugog prozvao, ja se izvinjavam.
Vec sam ranije napisao, da sam bio u mogucnosti skoknuti i do BG-a u vreme kad sam bio u domovini, rado bih dosao na skup, koji je u to vreme bio u ne bas toliko ozbiljnom planiranju. Miskoni i gargamel znaju moju pricu, jer smo bili u kontaktu. Ako se bude nesto organizovalo i sledeci put kad dodjem (prvi cu da pokrenem temu o skupu), ne bi trebao biti problem otici do Beograda, Novog Sada, Subotice, mozda cak i do Kragujevca, Kraljeva, Cacka. Malo su mozda skupi prevoz i smestaj, ali ja se mogu snaci, sto se ipak ne bi moglo reci za vecinu ostalih. Beograd i Novi Sad su sa razlogom birani/predlagani, jer je vecina redovnih clanova iz tih gradova...

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Novogodišnje okupljanje

Post od Layne_Staley »

Ma ljudi sta vam je .. Bice opet okupljanja :D

Evo moze februarsko okupljanje :D :D Sto se mene tice svakog meseca moza .. Aj da ne preterujemo, ali kad god zelite mozemo da se dogovorimo :D
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Novogodišnje okupljanje

Post od sugarcoated_ass »

Hahaha... dooobro. Ode tema u 3 lepe. :D

Anyway, je l' odgovara nekome iz NSa sutra ili prekosutra oko 20h da se negde nadjemo? Imam pauzu sa smenama od 19:45 - 22h pa cu u svakom slucaja visiti u Moskvi ili sl. :)

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Re: Novogodišnje okupljanje

Post od loki13 »

psyhound, mozda bi bilo bolja da u dogovrima sa adminima otvorima novu temu i da se lepo organizujemo,pa da se makar nas 5-6 okupi,a ne ovako na prepad.....
D500&E71

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Novogodišnje okupljanje

Post od sugarcoated_ass »

loki13 , naravno da bi to bilo bolje, ali ja sam samo napisao da sam free u to vreme i da cu biti na tom mestu, pa ako neko bude imao vremena da navrati. :D

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Novogodišnje okupljanje

Post od Azimuth »

psyhound, a kako da te prepoznamo? Da furas kragnu jos uvek pa ni po jada, ali ovako... :P

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Novogodišnje okupljanje

Post od sugarcoated_ass »

Hahaha... ok, ok. Crveni duks sa kapuljacom (na ledjima pise "Spens Klizaliste" ) sive maskirne pantalone i bradica "tribute to Abraham Linkoln". Dovoljno? :D
Od 20h sam u Moskvi pa nabasajte. :D

pelleruma
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 699
Pridružio se: Ned, 27. Nov 2011. 16:59
:: LG G2
Lokacija: Ruma

Одг: Novogodišnje okupljanje

Post od pelleruma »

Kad je jedan poznanik zaglavio tako sa gipsom oko vrata i iza deo glave i taj gornji deo ramena grudi,bila je zajebancija -ej,ti ako bi zaspao u parku pomislili bi ljudi da si spomenik!
stara japanska poslovica - nikad ne veruj staroj kineskoj poslovici

Odgovori