Boja telefona

teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija
Pravila foruma
Teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija.
Postovi napisani u ovom delu foruma ne ulaze u ukupan broj korisničkih postova.
spirit12
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2012. 23:30
:: nokia 6500classic

Boja telefona

Post od spirit12 »

Zdravo. U maju cu uzeti nov telefon, hteo bih da bude bele boje, :roll: pa se pitam da li je ova boja telefona rezervisana samo za dame ili beli telefon mogu da poseduju i muskarci? Hvala. 8)

iKe
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1289
Pridružio se: Čet, 18. Mar 2010. 20:57
:: S6 edge
:: Nexus 7 2013
Lokacija: Sokobanja

Re: Boja telefona

Post od iKe »

Mogu i muškarci da poseduju bele telefone, ali pravi muškarci ne, oni nose samo crne.
The Member formerly known as L.S.I. .... Genuine vanilla ice cream sandwich... Nexus Prime

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Boja telefona

Post od miodrage »

Gluposti, mozes da imas i ljubicasti telefon na zute tufne ako to tebe ispunjava zadovoljstvom. Svako danas ima prava da bira sta zeli, i da nosi to kako mu odgovara. A to da li je pravi muskarac ili ne, sigurno nece dokazivati bojom telefona.
Evo, ja sam jako hteo zutu Lumiu920, ali na kraju sam zavrsio sa crnom, jer zutih kad sam ja uzimao nije bilo. Bilo posle par nedelja, ali tad je vec bilo kasno. I jesam ja sada neki izvitopereni muskarac zato sto sam hteo zuti telefon?
spirit12, uzmi kakav god zelis telefon, i nista se ne sekiraj. I najvaznije, nemoj nikad da te briga za tudje misljenje, time samo pokazujes da si nesiguran, i da nisi svoj, a to te cini manje "pravim muskarcem" nego boja telefona. Budi uvek svoj, uvek imaj svoj cvrsto argumentovan stav, i brani ga cak i ako ti dokazu da mozda nisi u pravu, jer to je tvoj stav!
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

spirit12
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2012. 23:30
:: nokia 6500classic

Re: Boja telefona

Post od spirit12 »

Pa po meni je sve stvar licnog ukusa. Za promenu bih licno uzeo beo jer sam do sada imao samo u crnim varijantama. Sve sugestije su dobrodosle.

RandjaPO
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 466
Pridružio se: Sre, 07. Jul 2010. 09:53
:: iPhone 6
:: Nokia 808 PureView
Lokacija: Pozarevac

Re: Boja telefona

Post od RandjaPO »

spirit12, uzmi boju koja ti se najvise svidja, mozda bi bilo cudno da imas roze telefon ali bela nikako nije rezervisana iskljucivo za dame. Ja imam belu NokiJu 808 i mnogo lepse pristaje telefonu nego crna boja. I kao sto kaze miodrage, boja telefona nikako ne dokazuje da li si pravi muskarac ili ne.

spirit12
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2012. 23:30
:: nokia 6500classic

Re: Boja telefona

Post od spirit12 »

Hvala miodrage. Interesovalo me je misljenje naravno da se telefonom ne moze dokazati muskost, glupost kao sto kazes, imam puno drugova koji koriste bele telefone,to su samo boje, bilo da je crn ili beo a to sto kaze Randja vec bi bilo cudno da je roz :) ovog puta je ipak prevagnula bela varijanta. 8)

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Boja telefona

Post od Green »

Pa, nekako je normalno da muskarac nece kupiti telefon u roze ili svetlo ljubicastoj boji, koje su cisto zenske. A bela sigurno da ne cini muskarca manjim muskarcem. Sadasnji telefon koji imam je bele boje, a bela je takodje bila i stara dobra debeljuskasta Nokia 6600. Doduse, mogla se i nabaviti samo u toj boji, koliko mi se cini...

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Boja telefona

Post od Baraba »

Glasam za beli telefon, nosim beli. Beli je ekskluziva i fensi :)
A nemoj molim te na beli fon crveni bamper, to ne ide nikako. Samo providne folije full body.
Poslednja izmena od Baraba u Pon, 01. Apr 2013. 10:45, izmenjeno 1 put ukupno.

iKe
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1289
Pridružio se: Čet, 18. Mar 2010. 20:57
:: S6 edge
:: Nexus 7 2013
Lokacija: Sokobanja

Re: Boja telefona

Post od iKe »

Meni je ova tema malo čudna, no dobro danas je prvi april. Zbog toga sam se šalio.
Inače imam Galaxy Nexus i u beloj boji, šta više mnogo je lepši nego onaj crni.
The Member formerly known as L.S.I. .... Genuine vanilla ice cream sandwich... Nexus Prime

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Boja telefona

Post od sugarcoated_ass »

Ja bih pre nosio neki toxic green, da mogu da nadjem jedan. :D

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Re: Boja telefona

Post od loki13 »

psyhound, imas bas iz nokijinog tabora,doduse malo ga je teze naci,ali nije neizvodljivo 8)


Slika
D500&E71

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: Boja telefona

Post od Behemoth »

Ja koristim beli telefon i ne vidim nikakav problem.Niti me je neko zezao zbog toga
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

OdličanJeMemo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 193
Pridružio se: Uto, 29. Maj 2012. 21:34
:: S3 Neo duos
Lokacija: Banjaluka

Re: Boja telefona

Post od OdličanJeMemo »

Ja sam jednom imao bijeli telefon, SE Xperia mini pro, i poslije 2 dana sam ga prodao.
Ne mogu da razumijem kako muškarac može da posjeduje bijeli telefon, to je ženska ili gej boja. Zato su i bijele varijante i skuplje, zato što su namijenjene ženama, a one mogu da progutaju da je npr. bijeli SGSII skuplji od crnog, iako je isti model. :D

A vi, koji imate bijele telefone, tješite se. :wink:

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: Boja telefona

Post od Behemoth »

Skuplje su kod idiota,ja sam kupovao telefon u radnji gde su crna i bela boja iste cene.
Znaci muskarac po tebi bilo sta belo da nosi od odece na sebi ili obuce on ce biti potencijalni gej?
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Boja telefona

Post od Baraba »

@odlicanjememo, veci si muskarac od mene, eto, nemam problem da to kazem ako ti je to satisfakcija. Mene nije sramota ni da operem sudove ni raširim ves. A ti sad rasti kao kvasac :D

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Boja telefona

Post od acamatic »

spirit12, ma sta te briga,ako se tebi svidja ta boja telefona,slobodno ga uzmi.Pa makar to bila neka drecavo ljubicasta ili bebi roza,ako se tebi svidja onda te briga za ostale,mogu samo da budu ljubomorni..Npr meni se dosta svidjaju "sivi" telefoni,ne znam sto ali eto,dok je moj n8 crn,nije imao sivi i kupio sam crnog,i ne kajem se jer sto bi se reklo sve mu boje lepo stoje.A iskreno da ti kazem voleo bih da imam belu Nokia-u 808.. 8)

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Boja telefona

Post od sugarcoated_ass »

loki13 , aaa ne ne ne ne... nema sanse. Uh-uh! :D

Cekam nove Alcatele. 8)
Slika Slika

OdličanJeMemo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 193
Pridružio se: Uto, 29. Maj 2012. 21:34
:: S3 Neo duos
Lokacija: Banjaluka

Re: Boja telefona

Post od OdličanJeMemo »

Behemoth, ne bilo šta bijelo, bijele košulje, bijele majice na džins, bijele patike... Sve je to u redu. Ali, bijeli telefon i bijelo odijelo... :oops:

Baraba, ako si oženjen, a pereš sudove i širiš veš, onda i treba da nosiš bijeli telefon. Još ajfon, uf! :D :wink:

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Boja telefona

Post od Baraba »

Nisam oženjen, ziveo sam sam dugo godina, ko kaze da ne radi taj ide prljav i štrokav, nema ni iz cega da jede. Ko ima mamu da ide za njim i namešta krevet jos je mali mamin sinčić.
Mojme te fore, sve neki jeb@ci i reli vozaci. I sada kada zivim sa devojkom to nekad uradim. Sta treba da radim ako radi ceo dan i dodje mrtva umorna kuci a ja slobodan? Da jedem iz prljavih tanjira ili da ne jedem?
A obicno muskarcine samo prozvane ne smeju da pisnu kod zene i stoje mirno kada ih zove, pa da :D

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Boja telefona

Post od znemanja »

Čitam ove postove i pitam se u čemu je fora sa ovom temom, jel' ona otvorena zato što je danas prvo aprili ili je nešto drugo po sredi :wacko:
Kao da je bitno koje je boje telefon, ako se nekom sviđa beli, neka kupi taj telefon, evo Xperia Z je, između ostalog, izašla i u ljubičastoj boji i sa slika mi baš ta boja izgleda najlepše, tako da svako neka nosi ono što mu odgovara.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Odgovori