Da li vam stvarno smeta moj avatar?

teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija
Pravila foruma
Teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija.
Postovi napisani u ovom delu foruma ne ulaze u ukupan broj korisničkih postova.

Da li vam stvarno smeta moj avatar

Glasanje se završava Pet, 17. Okt 2008. 14:20

Ne
20
80%
Da
5
20%
 
Ukupno glasova: 25

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Ma ajde sad lepo svi da se pobijemo medjusobno zato shto smo prepuni tenzije!Samo kako se bije na forumu?????


E dobro,ajde sad dosta zezanja,tachno je-ima tu neke logike,a mozda je i nema....u svakom sluchaju ako Admin bude imao shta da kaze na nashe komentare sigurno ce se i oglasiti,a do tada mozemo samo da chekamo i da nastavimo da cavrljamo o telefonima...

Sasa_NS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 712
Pridružio se: Čet, 22. Jul 2004. 15:57
Lokacija: Novi Sad

Post od Sasa_NS »

Ma dobra je i ovakva temica ponekad, da izduvamo višak energije (a višak bespotrebnih postova će moderator ili admin već da počiste) :D ....
Poslednja izmena od Sasa_NS u Ned, 22. Jan 2006. 21:20, izmenjeno 1 put ukupno.

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

@Sasa_NS:

E tu si upravu!!!
Dobro dodje malo ove rekreacije posle svih ovih praznicnih gozbi!!!!!

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Eh....praznichne gozbe..........ovde ce nova godina i gozbe tek u septembru-oktobru.................

Sasa_NS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 712
Pridružio se: Čet, 22. Jul 2004. 15:57
Lokacija: Novi Sad

Post od Sasa_NS »

Lomnica, što ne napraviš sam neki originalan avatar (originalan koliko se može :D )?

Recimo, ja sam u nedostatku bolje ideje "došao na ideju" da koristim Symbian logo u kombinaciji sa svojim telefonom (bio sam u onoj ranoj fazi oduševljavanja Symbianom... :D ).
Kako nigde nisam našao upotrebljiv logo, nacrtao sam ga sam u Corelu gledajući kako izgleda u 3650, zatim sam fotografisao fon i stavio to preko (logo u pozadini) i eto simpa avatara (bar meni)... :roll:

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

joj,ja imam kojekakve avatare na kojekakvim forumima,nemogu vishe ni da popamtim gde mi je kakva slika.......

jeste ti Sale to dobra ideja,ali nema svako ni strpljenja a ni smisla za crtanje.....

ja imam problem da bih hteo da stavim neki svoj originalni crtez kao avatar,ali mnogo bre mali ovaj kvadratic...ko ce tu da smesti neshto konkretno bre!!??? :lol:

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

ALI JA VOLIM PARTIZAN! :( :cry:
Kako da napravim nesto sto asocira na Partizan da mi bude"milo"da dolazim na ovaj forum kad znam da me ceka da me razgali a da ne stvara tenzije (verovatno nekom zvezdasu koji sad ne sme da se javi)!?
Evo sad cu da probam nesto sto ce se valjda svima svideti bili oni zvezdasi (jer ce biti malo patriotski da im"zamaze"oci) :wink: bili oni Partizanovci (jer ce biti i toga) a i svim Beogradjanima pa ce sad biti uravnotezen i nebi trebao da stvara tenzije!?
Pozdrav 8)

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Ajde ajde samo napred,da vidimo tu kreaciju!!!! Evo odoh i ja da neshto spetljam pa da se radujemo zajedno! :D

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Evo! :)
Sad mogu da budu zadovoljni zbog onog 4 C i zvezdasi i Srbijanci i Crnogorci i... zbog grba Beograda treba da budu srecni bar 1/5 populacije Srbije a zbog Silvestera i okvira oko grba cu biti hepi i ja :wink: i svi Partizanovci na forumu!
E ako ovo nije kompromis sa moje strane onda stvarno... :(
Pozdrav 8)

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Eto i ja sam svoje odradio.......setio sam se kako smo davno prichali o tome da netreba porediti mikrotalasne i frizidere......ili tako neshto.....a i ogladneo sam.......... :blinky: :D

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Sto bre konfliktna!?Zar se ti ne bi borio za svoja prava!?Trebalo je boriti se za moja prava da pokazem javno da volim PARTIZAN SAMPION i ja sam uzeo tastaturu u ruke i to uradio,nadam se na opste zadovoljstvo!?
Ako sutradan opet (nedaj boze ali...) treba braniti svoju ljubav prema porodici i majcici Srbiju onda cu opet uzeti... nesto... u ruke i braniti i to cisto IZ LJUBAVI!
Ja sam covek koji ceni cast i i ljude koje drze do svojih ubedjenja i principa pa moram i zelim i sam da budem takav zbog sebe a ne da izazivam druge!
Sramno bi bilo da se sada javio neko sa nekom antisemitskom izjavom jer 99.9999% Srba i Srbijanaca nisu takvi i netreba da budu jer su Jevreji nasa braca i mislim da bi taj"neko"da se javio maksimalno bio napljuvan od strane ostalih (od mene pogotovo)!
Pozdrav 8)

Low Rider
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 99
Pridružio se: Pon, 31. Okt 2005. 21:35

Post od Low Rider »

u bre lomnica ti si moju poruku bas ozbiljno shvatio. pa stavio sam svuda smeska.
jedino sto sam ozbiljno mislio je poslednja recenica

Sasa_NS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 712
Pridružio se: Čet, 22. Jul 2004. 15:57
Lokacija: Novi Sad

Post od Sasa_NS »

Odavno je vreme za jedan lep zarđao katanac... 8) :D :D :D

Milane, Miskoni, ta 'de ste bogamu?

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

more ljudi,gledajte ovamo! Pica u mikrotalasnoj rerni! mmmmmmmm... :lol:

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

E pa ovo stvarno nema smisla,sad vas ima 4 kojima je smetao moj stari avatar i jos nijedan nema m... hocu reci hrabrosti da se javi i kaze zasto!?
Ako je samo zato sto ste zvezdasi onda uopste nije fora i treba da se uozbiljite i kazete zasto vam toliko smeta da se neko od vas zali administraciji foruma a nece da kaze zasto?
Ako necete onda ne budite neozbiljni i ne glasajte protiv samo iz pakosti!
Pozdrav 8)

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

ljudi necemo o hrani ovde... :D :D :D anzi,pizza mi piace molto...ma...sala... :wink: mislim da je sve receno tima sto se neki ljudi nisu javili uopste da komentarisu ovu temu...ne razumem zasto bi nekome bilo sta smetalo na forumu u vezi mobilnih telefona...stvarno ne razumem... 8)

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Pre zaključavanja kratak odgovor.

Poenta foruma je da bude neutralan prema svim nacionalnostima, pripadnicima pre svega domaćih navijača, ili bilo kom drugom kriterijumu koji se smatra za bitnim. Dakle, nekome je lepo da vidi nešto čemu pripada ali time možda iritira nekoga ko tome ne pripada. Niko nema prava da ugrožava ikoga na forumu, svi su ravnopravni i trudimo se uvek da prema svima postavimo iste kriterijume.

Forum je napravljen da biste rešili svoje i tuđe probleme kojih ima i previše kod svakog modela posebno, sve što se razilazi sa tom osnovnom pretpostavkom će biti uklonjeno. Admin (ja) ima sopstvena merila šta je podesno a šta ne, koja se mogu neslagati sa drugima, ali su takva jer ja plaćam, ažuriram i vodim ovaj forum. Kome uslovi koji su mu nametnuti nisu dobri, može slobodno da potraži drugi forum i ostvari svoja prava tamo gde je to tako definisano.

Gospodinu buntovniku je privremeno isključena mogućnost prikazivanja avatara jer nije poslušao sugestiju na konto koje je otvorio ovu temu, a za ovu temu razvijanja netrpeljivosti i osude administratora ću mu ovaj put oprostiti. Ipak, svako zaslužuje da mu se da šansa da se uskladi sa sistemom.

P.S. Ovaj sajt je komercijalnog tipa, nikakva prava Vam nisu garantovana. Trudimo se da svima ugodimo maksimalno, ukoliko naš trud nije dovoljan onda potražite neko drugo mesto. Nadam se da sam bio jasan, ukoliko nisam imate PP za detaljnije informacije o ovome.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

Zaključana tema