Slike i utisci sa prvog okupljanja foruma

teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija
Pravila foruma
Teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija.
Postovi napisani u ovom delu foruma ne ulaze u ukupan broj korisničkih postova.
Mikele
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 392
Pridružio se: Pon, 08. Nov 2004. 22:49
Lokacija: Blok 61
Kontakt:

Post od Mikele »

Phantom Lord, godine nisu bitne, svi mi se osecamo jako mlado, tako da nemoj da brines :D ;)

Izmenio:gameforce:da li bi bio ljubazan da mi objasniš uz kaficu gde je ovde potreba da se citira CEO post iznad tvog? 8)

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

araphel, za sada sve važi, ako se nešto promeni objavićemo u "Službenom glasniku". :D

Sir_Oliver, navika je čudo, a? :wink: Klik na "citiraj" i voooziii... :lol: Je l' to tako i na onom tamo tvom forumu, a, a, a? :D

Phantom Lord, raspon godina je od 18 do 43! Izvoli nam se pridužiti, fale nam neka godišta! :wink: :D

Mikele
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 392
Pridružio se: Pon, 08. Nov 2004. 22:49
Lokacija: Blok 61
Kontakt:

Post od Mikele »

Miškoni, jes vala navika, bas gledam, sto me covek ''izmenio'' :? nisam znao da ne sme da se tako citira ceo post!
sorry za off :D
Ex Sir_Oliver

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Nije baš da ne sme ali nema potrebe za tim (samo razvlači temu i stvara nepotrebne bitove u bazi), podrazumeva se da odgovaraš na poslednji post. Od ovog trenutka si na forumu poznat kao Mikele, Sir_Oliver odlazi u večna lovišta...
(ovo me podseti na film "Dina", "from now on, you will be known as Paul Muad'Dib") ;)

Phantom Lord
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 550
Pridružio se: Pet, 28. Okt 2005. 12:10
Lokacija: C\System\Apps\Beograd

Post od Phantom Lord »

Oke,imate onda jos jednog gosta u subotu :)
Jel definitivno ovo u 20h ispred pravnog ili jos uvek postoji mogucnost za izmenu plana?
Inace lako cete me prepoznati,visok sam i imam e61 :D :D

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Za sada je to dogovoreno vreme i ne verujem da će se menjati. Prepoznaćeš ti nas, odnosno čudnu grupu šarenolikih ljudi na gomili... :wink:

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

Phantom Lord, tebe mozda sramota da dodjes da ne budes najmladji a mene sramota sto trenutno imam samo Siemens me45....jel zna neko uopste sta je to :D
Cucu sta Blade_Bre ima da kaze pa da javimo dal dolazimo.
5130+Koss the plug....

Phantom Lord
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 550
Pridružio se: Pet, 28. Okt 2005. 12:10
Lokacija: C\System\Apps\Beograd

Post od Phantom Lord »

Ma izgleda da ipak nisam toliko mlad,kao sto mi se cinilo (85 godiste :roll: )
Znam ja sta je me45 (been there,done that :D )
PS. Imam jedan sx1 u fioci za ne daj boze,ako hoces da ti pozajmim da se malo pravis vazan :lol:

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

Phantom Lord, necu da citiram post iznad ali hvala na ponudi.... :D :roll:
Nego jel upalilo nesto s onim Linuxom na SX1? :unsure:
Nosicu ja me 45 dok se konacno ne stabilizujem i ne odlucim koji telefon definitivno bi da uzmem(za sad izbor suzen na E70 i P990, al dok ne utvrdim koji mi se definitivno svidja nista od kupovine) :smutny: Necu o5 da menjam telefon svakih mesec dana...smorilo me to.
5130+Koss the plug....

Phantom Lord
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 550
Pridružio se: Pet, 28. Okt 2005. 12:10
Lokacija: C\System\Apps\Beograd

Post od Phantom Lord »

Pa dobro,moje je bilo da ponudim :)
Nisam ni pokusavao,treba mi linux da formatiram mmc u ext3 format,pa me mrzelo da instaliram,a i posteno da ti kazem bolje ziv sx1 sa symbian-om nego dead sa linuxom :D

blade_bre
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Uto, 24. Jan 2006. 23:34
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od blade_bre »

Phantom Lord, bilo bi fino da poneses sx1, chisto da ga ljudi vide... :wink:
...shit happens... keep d smile!

Phantom Lord
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 550
Pridružio se: Pet, 28. Okt 2005. 12:10
Lokacija: C\System\Apps\Beograd

Post od Phantom Lord »

Sx1? Moze naravno,nisam znao da nekoga zanima :)
Jos kad vidite ovaj moj,bice svasta :D
Imam i neke oldtajmere npr siemens s25.Ima ekran sa 3 boje :D

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

Phantom Lord, s25? U pa to je malo ko video :wink: Ja sam imao srecu, ali nije bio neki ocuvan primerak imao je lepljenu antenu, malko se raspadala maska :ohmy: ali covece on je u ono vreme imao ic za prenos podataka i ekran u 3 boje :D koja li je rezolucija pitam se :lol:
5130+Koss the plug....

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Hehe,to je bio moj prvi telefon... :)

Nego da ne idemo dalje u off,znachi spisak se produzuje...Na kraju jel dolaze Masterokrata i blade_bre?!

Shto nas vishe dodje to bolje...

Shta cemo za mesto?!Jel i dalje ostaje Atrijum?!Ili da uzmemo opet ceo sprat u potpisu?! Inache ovaj kafic preko puta ETF-a se zove "easy speak" i ima jedan deo gde je velika klupa sa 5 stolova koji bi mogli eventalno da se priblize i spoje...Mada bi tu bili nekako izduzeni da tako kazem pa ne bi mogli svako sa svakim da pricha...

Phantom Lord, ne brini si,nisi najmladji na forumu a ni na okupu...

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Ma gde najmladji! Iz ove vase price jos malo pa cu da se osecam ko klinac :)
Dexter, dobro je sve gde mogu stolovi da se pomeraju. U "Potpisu" je bilo dobro to sto je ceo sprat bio nas, jedino da ne bude bezveze sto se opet skupljamo tu.
Ali s druge strane "potpis" moze da postane tradicionalno mesto naseg tradicionalnog okupljanja :)
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Pa neka bude onda taj "Potpis" (sa radnicima cemo da se dogovorimo oko beneficiranog radnog staza, sto nas trpe :lol: :lol: :lol: ).

Ako nekog zanima da vidi imam ja raritet S25 ćaletov, uzet polovan korišćen 4ipo godine i izgleda ko nov. Jedino što mu baterija traje 10 minuta čačkanja.

Zašto Mikele, pališ kod žabara? Nema šanse, ti si bio i ostao Sir_Oliver i tačka. Šta bi ti ono kao u opštini i sudu, platiš 2500 i sad si Pera Kojot u ličnoj karti? Ovde nema nazad! :D :D :D

E da, i ponesite iPodove i ostale fenserice sa play listama, pa kad se za 2 minuta dogovorimo šta ide, puštaju muzičke želje.

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

shta bi?jel se i dalje okupljamo kod pravnog u 20h?ako ima nekih izmena shibnite mi sms na 062xxxxxxx....na tom broju sam dok sam ovde

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

araphel, kad ti krene spam na mob sada... :wink:

Ostaje dogovor za mesto i vreme, ako se i odlučimo da idemo u neki drugi kafić - malo ćemo se prošetati, nei da škodi... :)

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Evo ja ću ga spamvoati prva...hehe... :D

Vreme i mesto ostaje 17.mart u 20h kod Pravnog fakulteta...I za koju lokaciju smo se opredelili? Jel "Potpis"? Možda bi trebalo da rezervišemo prostor, ako je to definitivan izbor... :roll: ...Ako ste za to da rezervišemo, ajde da se doogovrimo ko će to da uradi...meni je usput, a i već sam prošli put pričala sa njima tako da mogu to da rezervišem ako ste ZA... 8)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Ja sam za ,da se dogovorimo vec jednom i tako da ostane,jer se subota priblizava i treba to resiti.Pa Nina ako si vec prosli put ti rezervisala i ako ti nije tesko onda sredi to jel vreme istice.Samo je bitno da ko hoce da dodje neka se prijavi da bi znala koji broj da ima kazes tamo i da li mozemo da svi stanemo 8).I jel ce jos neko da ponese foto-aparat,u slucaju da zakaze moj :D (mada me dobro sluzi,a i kartica od 1gb,mislim da ce biti dovoljna 8) )

I da ne zaboravim,gde bese Potpis nesto ne mogu da se setim?
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

Zaključana tema