**Prijave za prvo okupljanje MS foruma**

teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija
Pravila foruma
Teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija.
Postovi napisani u ovom delu foruma ne ulaze u ukupan broj korisničkih postova.
Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Evo i slika lokala :)
1. Ulaz

Slika

2. Donji sprat

Slika

3. Gornji sprat gde ćemo mi biti smešteni

Slika

Slika

Slika

Slika

4. WC 8)

Slika

5. Raslopoženi barmen i šank :D Kao što vidite, veliki izbor pića :D

Slika

6. Za sve zainteresovane, cenovnik :wink:

Slika

Moram stvarno da pohvalim čoveka koji je maksimalno bio otvoren za saradnju. Rekao nam je da možemo menjati raspored nameštaja, ubaciti, izbaciti, kako nam je volja, muzika koju želimo, tako da, mislim da je ovaj prostor odličan za naš prvi skup :wink: :)

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Imamo josh neke varjante u vidu,ovo smo obishli danas to je neki moj predlog bio za sada,treba da razmotrimo josh par stvari u vezi ovog lokala i tako..Obaveshtavacemo vas... 8)

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

A ne razumem ono za ozvucenje? Sto bi smo mi donosili? Zar oni nemaju?
Ne treba muzika da bude toliko glasna, lepo bi bilo kad bi smo se bez problema culi... Pozdrav
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Imaju tamo ozvuchenje ali ako hocemo mozemo i mi svoje da donesemo tako da se Doca ponudio,ima vishe nego dobar audio system za taj prostor tako da ne morate da brinete... :wink:

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Lobachewsky, imaju oni svoje standardno ozvučenje, ali su nam rekli ako želimo nešto jače da možemo da iznajmimo njihovo, ili da donesemo svoje...Kako nam je volja, ne vidim u čemu je problem :wink: :roll:

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Nema problema, ali moze da nastane :) :) (da stavim ja dva smajlija za svaki slucaj) Hteo sam da kazem da je nepotrebno donositi ozvucenje, ako ga oni vec imaju. Ali ako se Doca ne buni, ne bunim se ni ja...
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Lobachewsky, pa trazili su lovu za dva zvucnika da donesu...Ovo je izvodljivo...Doca zivi u blizini lokala....a i ja sam tu blizu isto...donecemo to vec nekako... :wink:

A sto se tice atmosfere i mogucnosti za pricu...to cemo lako da prilagodimo nasim potrebama i zeljama... :wink:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Sanjica
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 53
Pridružio se: Sub, 26. Nov 2005. 21:21

Post od Sanjica »

ninolina, svaka čast na trudu, vidim da se ženska strana na forumu znatno pojačala od mog poslednjeg dolaska na isti, i drago mi je zbog toga! Samo napred :wink:
Ovom prilikom bih i ja želela da se prijavim za skup :roll: Jeste da nisam mnogo aktivna na ovom forumu :roll: ali Zoka je moja koleginica i moja najbolja drugharica, i uvek kad dodje kod mene mora makar na kratko da uleti na MS, čisto da vidi šta se dešava, tako da sam ipak u toku :wink: :oops: Volela bih da upoznam i ostale članove ovog foruma, i nadam se naučiti nešto novo od istih :wink: :)
Znam proceduru, poslaću mail sa prijavom :)
Pozdrav svima :)

blade_bre
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Uto, 24. Jan 2006. 23:34
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od blade_bre »

Ljudi svaka vam cast! Svidja mi se lokal !! Prijatna atmosfera,predpostavljam da je i muzika chill... bas kako nam i treba.
Imaju i Keglevich,video sam na slici... mmmm

:) :)
...shit happens... keep d smile!

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

blade_bre, stvarno je prijatan lokal, mislim da će se svima dopasti :wink: :)
E taman da i ja probam taj čuveni Keglevich o kome si mi toliko pričao, hehe :wink: :D

aleksandarl
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Sre, 15. Mar 2006. 13:46
Lokacija: Beograd,SCG

Post od aleksandarl »

Eto i ja sam se prijavio.....nema me mnogo na 4rumu (po broju postova)ali svaki dan ga pregledavam,kontrolišem..etc... :))))

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

aleksandarl, pozdravljam tvoju prijavu...i eto ...imaces priliku da upoznas experte koji su ti verovatno nesto i pomogli odkada si na forumu, makar i tako "prikriveno"... :wink:

Pa pozivam te da i ti budes malo aktivniji...mozda i ti svojim iskustvom nekome pomognes... :roll:

Pozdrav... 8)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

Cini mi se da je lokal OK :P tako ako su svi za i ja sam za. Nego jel se nalazimo tamo ili i dalje vazi ono ispred pravnog u x sati? 8)
and justice for all...

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

DREAM WEAVER, sto se tice mesta sastanka...bolje je ispred Pravnog, ali ako i dodje do promene, svi ce biti blagovremeno obavesteni... 8)

Dolaze i ljudi iz Novog Sada...a Pravni fakultet je svakako poznatija lokacija od samog kafica...Pa da ne bi bilo zabune...za sada ostaje po starom dogovoru... :wink:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

Hvala na tako brzom odgovoru ninolina :wink: :wink:
Znaci onda se vidimo ispred pravnog :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
and justice for all...

rower
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 136
Pridružio se: Čet, 10. Nov 2005. 13:52
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od rower »

Xexe,samo mogu da kazem ODLICNO!
Cestitam na trudu i mislim da je ok mesto,skroz je opustena atmosfera,bio sam nekoliko puta i gore u potkrovlju je bas extra!
Vidim da ste pomenuli ozvuceneje,koliko ja znam odlicno je ozvucenje za taj prostor i nema potrebe da se dodaje jos zvucnika,pa nije to diskoteka!
E da,posto je to subota primetio sam da stalni gosti lokala imaju obicaj i da zasviraju malo uzivo!
Akusticna i (ili) bas gitara,a gosti su cesto i nasi kvalitetni muzicari tako da...mozda cujemo i nesto uzivo! :wink:

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

da mi Nina nije rekla, ne bih ni znao za okupljanje, posto ne zalazim u ovaj "kraj" ;) ..... dakle - racunajte i na mene :D

pozdrav

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

b_udder, super je vest sto ces i ti doci... :lol:

Mislim da bi, vec, i ostali koji zele da dodju trebalo da se prijavljuju...15. april se blizi... 8)

Bice potpuno opusteno i nadam se da ce se jos dosta vas prijaviti...bilo bi lepo da se sto vise nas tamo sretne... :roll:

Pozdrav...i jos jedan poziv svima... :D
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Maverick_
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 49
Pridružio se: Pet, 28. Okt 2005. 22:06

Post od Maverick_ »

Bilo bi vas cool upoznati i provesti se sa svima vama,ali steta sto sam daleko od BG-a :( inace bih se prijavio :) ....i da, lokal je extra.... ma uzivajte :)

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Ljudi vreme brzo prolazi,shaljite prijave... 8)

Zaključana tema