Flickr alternativa

teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija
Pravila foruma
Teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija.
Postovi napisani u ovom delu foruma ne ulaze u ukupan broj korisničkih postova.
sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Flickr alternativa

Post od sugarcoated_ass »

Vec drugi put imam problem sa Flickr-om / Yahoo-om i sad mi se vec smucila njihova za***ancija! Do skoro sam se logovao na Flickr preko Facebook naloga i nije bilo problema, ali od jednom sam morao da imam yahoo nalog da bih pristupio Flickr-u posto vise nisu vazili Faceebook nalozi. Ok, patio sam se skoro 2 sata da povezem novonapravljeni yahoo nalog (koji mi inace uopste ne treba) sa mojim vec postojecim Flickr nalogom. Sada ponovo ne mogu da pristupim Flickr-u posto se nisam logovao "duze vreme". U stvari nisam se ni jednom ulogovao na yahoo mail vec samo na Flickr i sada su mi blokirali pristup nalogu i jedini nacin da pristupim je da kontaktiram njihovu skuzbu sto se jedino moze uraditi PREKO TELEFONA! Ne pada mi na pamet! Zna li neko neku dobru alternativu za Flickr ili bar nacin kako da resim ovo posto vise zaista nemam zivaca... Hvala.

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Flickr alternativa

Post od Baraba »

Prvi put ovo vidim. Nisam se ulogovao na yahoo mali ko zna koliko meseci. Ne znam za bolji servis od flickr.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Flickr alternativa

Post od sugarcoated_ass »

Dobijem svaki put ovo obavestenje:

Slika

User name i password su ispravno uneti i nema potrebe nizakakvim ponovnim postavljanjem sifre ili cime vec.

EDIT: USPEO SAM! Uspeo sam da se ulogujem preko FB naloga na Yahoo Mail sto je bilo dovoljno da pristupim podesavanjima naloga i odatle napravio novu sifru. Sad mi umesto user name pokazuje neku gomilu slova i brojeva ali bar radi... samo ne znam dokle ce. :uhuh:

Odgovori