Problem sa navigacijom i MicroSd kartica

teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija
Pravila foruma
Teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija.
Postovi napisani u ovom delu foruma ne ulaze u ukupan broj korisničkih postova.
dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Problem sa navigacijom i MicroSd kartica

Post od dachakragujevac80 »

U pitanju je Wip Nav, fabrička navigacija za sve Peugeot automobile. Naime, mape za nju sam kupio preko nekog lika koji se time bavi ovde u Kg-u, i sve je radilo super (ovih godinu i po, dve), do pre neki dan kad je uredjaj poceo da izbacuje gresku na ekranu da nema fajla sa koga bi mogao da ocita mape, tj da ubacim karticu da bi mogao da ocita. E sad zvao sam ovog lika, i on rece da je najverovatnije crkla kartica i da kupim novu od 16gb i da mu donesem, pa ce on da mi prekopira mape.
E sad pitanje: Nije da je neki mufljuz, ali cisto da proverim i ovde, da je stvarno to u pitanju, ili nesto drugo, tipa bacim pare na karticu, a ono nema veze sa tim!? I ako je stvarno do kartice, koju da kupim (najbolji odnos cene i kvaliteta)? Znaci u pitanju je MicroSd od 16GB.

Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Problem sa navigacijom i MicroSd kartica

Post od Azimuth »

Pa gurni tu karticu u komp i vidi kakvo je stanje.
Imas Transcend za ok cenu, ja sam pre skoro dve godine uzeo od 64GB za 3000 u Emmi-ju. Ti nemmrkas te brze kartice, mozes samo da gledas da je class 10 i prodjes jeftinije.

Nego, a da nije licenca same navigacije istekla pa da zato nece da procita mape? Proveri i to jer sam imao isti slucaj na Becker navigaciji.

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Problem sa navigacijom i MicroSd kartica

Post od dachakragujevac80 »

Pa ne znam, on kaze da mu donesem karticu i da ce da ih ubaci ponovu, zato pretpostavljam da nije istekla licenca. Vec mi je radio jedan update.

Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Problem sa navigacijom i MicroSd kartica

Post od Azimuth »

Nista, onda proveri da li je crkla i ako nike formatiraj je ili se prosto isprsi za 1000-2000 din i uzmi novu sa 5 godina garancije ;)

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Problem sa navigacijom i MicroSd kartica

Post od dachakragujevac80 »

E pa to, koju da uzmem, a da nije ni skupa, a da mi se ne desi opet nesto ovako?

Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока

Odgovori