iOS 7

Pravila foruma
iOS deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za Apple telefone, možete to uraditi preko sledeće prečice:
Apple
Odgovori
PedjaBL
Banned
Postovi: 186
Pridružio se: Sre, 08. Maj 2013. 08:03
:: Note N7100
:: Note n7000
Lokacija: Banjaluka

Post od PedjaBL »

Ma de druze....ko ce tebi ugoditi...lud covjek moze reci ds je wm bolji od androida...al dobro...nije ok da ne primas kritike...ios nije vise sto je bio..

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iOS 7

Post od iLuka »


lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Re: iOS 7

Post od lesa0208 »

slavisaj, ko tebe tera da budes na Android uredjaju ako ti toliko ne valja pa sto ne zamenis i ne uzmes Apple to mi je nejasno kod tebe al nebitno...

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: iOS 7

Post od Behemoth »

iOS7 je definitivno korak ka androidu.Za neko vreme stariji modeli vise nece podrzavati nista od ovih drangulija.
Sada ce zapravo biti uocljiva hardverska razlika.
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

slavisaj
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 676
Pridružio se: Čet, 22. Dec 2005. 22:58
:: Huawei Mate 10 Pro
Lokacija: Subotica

Re: iOS 7

Post od slavisaj »

Sad ne mogu da zamenem u inostranstvu sam, ovde se ne kupuju polovni telefoni , tj ne mogu nikom da prodam. Cim dodjem kuci ide nexus4 u oglase. :)
Prihvatam ja kritike ali ne sve :) nego me to pogadja da cim se pomene android u negativnom smislu, i da je iOS bolji od Androida odma paljba, kako se nema pojma, kako je androidotvoren; moze da se podesava po zelji,...Eto meni vidzeti bas nicemu ne sluze, eventualno za vremesku prognozu i to je to, npr na iOS mi je bolji i home skrin, lepse mi je da imam sve ikone odmah cim otkljucam telefon. Home skrin kakav je na androidu mi je bespotreban, ako cu da stavljam ikonice onda je to isto sto i na iOSu samo sto onda na androidu ima dupli app meni, jedan odmah po otkljucavanju i drugi kad se stisne dugme za apps. Ok o ukusima se ne treba raspravljati, meni je bolje na iOS a kome se ne svidja nek ne komentarise :roll: Ako nista bar znam oba sistema pa imam svoje vidjenje, a ne kao oni koji nisu ni probali , samo su videli pa komentarisu

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: iOS 7

Post od miodrage »

Ma drndroid je djubre. iOS mi je do pre godinu dana bio neprikosnoven, ali sada je to WP8.
Mislimd a su inace iOS7 sa ovim dizajnom jako unakazili, Ive-ov pristup mi je uzasan, i znao sam da ce da napravi neki promasaj, ali ovakav....
Elem, mislim da je nazalost sunovrat Apple-a poceo...
PedjaBL, jedino se tu slazem sa tobom da odlaskom Jobsa Apple vise nije to sto je bio... Ali sve drugo sto kazes... sakloni Boze i razmisljanja...
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: iOS 7

Post od Behemoth »

http://www.youtube.com/watch?v=DM8NSSzxNGM

Miodrage,sad si ti na redu :lol:
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: iOS 7

Post od Baraba »

Pre nego što miodrage, kaže da je ovo preslikan WP, moramo da iznesemo činjenicu da je WP preslikan droid :D

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: iOS 7

Post od miodrage »

Ja i dalje stojim iza reci jednog od bloggera da je Android poceo kao losa kopija BlackBerry-a, postao losa kopija iOS-a a zavrsice kao losa kopija Windowsa.
Sto se iOS7 tice, nista mi se ne svidja, ostajem pri stavu da je WP i dalje vrhunski sistem, ali izgleda samo za sladokusce, iOS je za ljude koji zele doba ri kvalitetan sistem, a Android je za siroke narodne mase "koji misle da imaju kontrolu nad svojim uredjajima, i koji ne zele da im neko odozgo govori kako ce da koriste svoj uredjaj".
Najgluplja stvar u novom iOSu su mi one tackice za jacinu signala mreze... to em zauzima dragocen prostor, em je prakticno koliko i cir na dupetu!
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iOS 7

Post od iLuka »

ja mislim da su te tackice samo sakriveno ime operatora, a pored je kao i na iOS 6 signalna ikonica :? :? :?

darkonda
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 840
Pridružio se: Pet, 01. Avg 2008. 01:12
:: iphone 5s 32gb
Lokacija: Beška

Re: iOS 7

Post od darkonda »

ne, te tackice su jacina signala :) ime operatera stoji pored njih. a i to zauzimanje prostora, leva strana od mreze pa do sata mi je prazna pa je prazna, ne znam sta moze da se ubaci i za sta moze da se iskoristi taj prostor

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

iOS 7

Post od Andrijano »

Čitao sam da su oni dosta pozirili sa ovim ios-om i da nije to to sto se dizajna tice i da ce biti tu dosta prepravki. Al dobro tek je beta 1. Evo i malo šale.Slika
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Re: iOS 7

Post od mezzano »

iOS 7 na Androidu :)
Slika

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: iOS 7

Post od miodrage »

mezzano, ovo je svetogrdje!!! UZAS!!!
Jednm recju - zgrozen sam, iako je ovo samo tema.... ali opet!
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Post od Baraba »

MioVrag ovo na neki nacin dozivljava kao licni poraz :P

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Re: iOS 7

Post od mezzano »

To je sa mycolorscreen.com. Covek na YT kaze da je cilj teme da se prikaze snaga Androida (kada je reč o kustomizaciji). Inače, koga zanima, postoji tutirijal na YT na kanalu "mycolorscreen".

slavisaj
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 676
Pridružio se: Čet, 22. Dec 2005. 22:58
:: Huawei Mate 10 Pro
Lokacija: Subotica

Re: iOS 7

Post od slavisaj »

Nije se potrebno muciti oko ove teme za Android, mogo jednostavnije je kupiti novi iPhone ili polovan sa iOS 7, mislim ako vec hocete da android izgleda kao ios 7 :D

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Re: iOS 7

Post od gargamel4 »

Baraba, aj leba ti napiši koja kombinacija tweakova je u pitanju. 1) ona kombinacija na roletni mi se jako sviđa, 2) da mi je lockscreen bez one dve zatamnjene štrafte gore i dole (neki weather shortcut bi takođe dobrodošao) 3) treba mi nešto da jednim tapom/swipeom pobije sve u pozadini, 4) čišćenje RAMa. E sad taj dialer....... to je korisna stvar ali mi se u ranijim iteracijama nije baš nešto sviđalo kako je Kuai radio.
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iOS 7

Post od iLuka »


fannY
Expert
Expert
Postovi: 2534
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 21:31
:: Redmi Note 7

Re: iOS 7

Post od fannY »

Jel to 10. Septembra izlazi konacna verzija iOS 7?

Odgovori