V3x

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
Odgovori
LordSatan
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pon, 24. Jul 2006. 23:48
Lokacija: Sarajevo

Post od LordSatan »

Mene interesuje ovaj blic, da li moze da se pojaca svjetlo prilikom slikanja. Tj. postoji li kakav sw il se to moze uraditi na postojecem. Trenutno koristim 85.99.50R

I usput da li su bolji ovi noviji, tj. da li su provjereni.

Unaprijed hvala i pozdrav!
Long Live The King

forcegame
Banned
Postovi: 54
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 19:12

Post od forcegame »

LordSatan,
blic-ne
99-50r je po meni jos uvek "the best"
probao 2 nove ali... bagovite .

otkaceni_decko
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Pet, 18. Mar 2005. 11:43
Lokacija: Novi Beograd
Kontakt:

Post od otkaceni_decko »

Форцгаме, видим да се најбоље разумеш у ову моторолу, па ако би могао да ми одговориш на питања? :|
Vec me je smorio S700,umrecu dok ne izadje W800.

forcegame
Banned
Postovi: 54
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 19:12

Post od forcegame »

otkaceni_decko,
za BT mora i settings u ON i Find Me
za imenik stavi podesavanje SIM+Phone i nema potrebe da kopiras onda
za selekciju ili select all ili selektuj jedno po jedno kad dodjes na njega nulom
sms cuva na tel podesavas sam koliko zelis da cuva poruka

otkaceni_decko
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Pet, 18. Mar 2005. 11:43
Lokacija: Novi Beograd
Kontakt:

Post od otkaceni_decko »

Хвала ти, само још једно питање, где намештам то колико порука да ми чува?
Vec me je smorio S700,umrecu dok ne izadje W800.

forcegame
Banned
Postovi: 54
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 19:12

Post od forcegame »


vimm
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Sub, 18. Mar 2006. 03:58

Post od vimm »

Evo još jedne mnogo dobre 'cake', print screen direktno sa telefona, više vam ne treba Msnap 8) , preneto sa MotoX foruma

Courtesy of Psycomorpher!!. Posted by Alsitn.
If you want to take a screenshot directly with your phone, without any programs:
Change offset 06 in seem 032b_0001
set to 0A to use the central button of the 4-ways keypad
set to 0B to use # button
set to 41 to use the videocall button

Pozdrav

otkaceni_decko
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Pet, 18. Mar 2005. 11:43
Lokacija: Novi Beograd
Kontakt:

Post od otkaceni_decko »

Захваљујем пуно.

Још једно питањце. Да ли је могуће у смсу откцати више од 3 поруке а да је не претвори у ммс?
Vec me je smorio S700,umrecu dok ne izadje W800.

forcegame
Banned
Postovi: 54
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 19:12

Post od forcegame »

otkaceni_decko, ima logike u tome sto pretvara umms :)
3 poruke mozda nisu skuplje od 1 mms ali 4 vec....
U svetu su retki oni koji ne gledaju svaku kintu.
Znaaaam sad ces reci ne podrzavaju svi telefoni mms.Ali vecina podrzava, pa ti daju MOGUCNOST da ustedis neku kintu ako pises romane 8)
Ti prekini na 3coj poruci i nastavi u novom sms :wink:
Zalili su se jos neki sa voda mreze jer je njima recimo besplatan sms.

otkaceni_decko
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Pet, 18. Mar 2005. 11:43
Lokacija: Novi Beograd
Kontakt:

Post od otkaceni_decko »

Ма опуштено, куцам преко компа када планирам дуже поруке. Него питам, цурим фон нема ммс, па зато... 8) Хвала пуно, доста си ми помогао.
Vec me je smorio S700,umrecu dok ne izadje W800.

TeCHNiCS_
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 90
Pridružio se: Sre, 06. Okt 2004. 18:44
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od TeCHNiCS_ »

imam problem sa telefonom po 25x pitam i niko ne zna sta je... dakle nekad kad ga otvorim da se javim il sta vec mob je ugasen i posle 5-10 sekundi mi se pojavi beo ekran i onda se sve vrati u normalu. strasno me nervira!!!!!


ajde pomoc plz
BANE BRE!

forcegame
Banned
Postovi: 54
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 19:12

Post od forcegame »

TeCHNiCS_,
viewtopic.php?p=54790
Ovde ti je receno da flesujes i rekao si da hoces.
sutra ga nosim u servis pa cu da vam kazem sta je i kako bilo.
Jesi li nosio da ti flesuju?
Koji imas sw to nisi nigde napisao.

veizovic
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Pon, 29. Maj 2006. 11:09
Lokacija: Užice

Post od veizovic »

Prijatelju izgleda da je to čest problem kod Motorolinih telefona.Veruj za par nedelja nećeš moći ni da ga koristiš !!!Flashovanjem nećeš rešiti problem sigurno, jer sam ja svoj flashao i sa 85.99.50R i sa 85.97.70R i sa zadnjim 85.9A.80R kao i vraćao na original Vodafonov.Ja sam moj danas odneo u servis, takođe pod garancijom i jedva čekam šta će da mi kažu.Ja mislim (možda i grešim) da je neispravan flex (flat) kablić koji povezuje ekran i telefon.Ima li još kakav komentar o ovome.
Na odmoru do 01.10.2006.

forcegame
Banned
Postovi: 54
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 19:12

Post od forcegame »

veizovic, flat hoce da zzz i to zestoko ali hoce i sw pogotovo ako je problem kao ovaj.Moto "vidi" da se flip zatvara i treba da odradi status sekvencu "power save" i vv kada otvaras treba da status stavi u "active".Ko zna kakav sw ima i kakav settings.Skinovi isto mogu da uticu (provereno) na ovakvo ponasanje.Nasao sam negde skin koji je imao bitmape velike kao ex SSSR.Ubijalo mi je podizanje tel iz screen saver-a :(
Dakle prvo sakupiti sve podatke a onda pricati.Nema nista napamet!
Zato je i savet U SERVIS!

veizovic
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Pon, 29. Maj 2006. 11:09
Lokacija: Užice

Post od veizovic »

Zamrzavao je i bez zatvaranja telefona.Provereno još dosta stvari.Znači dugo sam se dvoumio da li da ga pošaljem ili ne.

megatron
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 311
Pridružio se: Čet, 22. Jun 2006. 21:31
Lokacija: U Rupi

Post od megatron »

i ja sam imao slicnih problema ali sa pomocnim ekranom tj. cio pocrni otvorim fon sve u najboljem redu zatvorim i dalje crn ekran

ali mislim da je bio problem do skin sad mi se vise to ne desava

TeCHNiCS_
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 90
Pridružio se: Sre, 06. Okt 2004. 18:44
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od TeCHNiCS_ »

pazi ovako... telefon je nosen u servis na flashovanje jer mi je stalno pisalo call failed i slicno i nije mogo da procita mmc melodije nije hteo da pusta i slicno...

flashovan je na 85.97.70R u servisu gde sam ga uzo tako da je i dalje u garanciji. :)

svi problemi su bili reseni sem ovog. znaci ako ga malo chuknem po gornjem delu telefona gde je ekran, ako ga naglo zatvorim ili otvorim tad mi se pojavi beli ekran i resetuje se mob. neko mi je rekao da je to do dzeka koji spaja ekran i plocu da su ga napravili malo kracim nego sto bi trebalo da bude i da on ne lezi kako treba. ali sad... mrzi me da ga nosim u servis zbog toga i da budem bez telefona nedelju dana ili koliko ce vec trebati da bude u servisu...... nikad nije ispao niti bilo sta da se desilo pa da kazem da je od toga sjeban.... moj je sa H3G mreze i gumiran je
Poslednja izmena od TeCHNiCS_ u Sre, 09. Avg 2006. 16:31, izmenjeno 1 put ukupno.
BANE BRE!

TeCHNiCS_
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 90
Pridružio se: Sre, 06. Okt 2004. 18:44
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od TeCHNiCS_ »

ja resio problem na mom telefonu :P

zahvaljujuci veizovicu na manualu video sam sliku gde se nalazi flat kabl od ekrana i ploce. sva sreca pa nije kao kod samsunga da moras da menjas i ekrane ovde se menja samo flat ako crkne... kod mene nije crkao vec je samo malo ispao i kad sam stisnuo preko maskice chulo se "klik" i evo sad fala bogu radi :P posto ne mogu da kopiram sliku iz manuala ko god ima ovaj problem neka otvori mob-ne srafcigerom vec da bude kao kada pise poruku. neka palac stavi na unutrasnju kameru a kaziprst sa spoljnje strane izmedju stakla kamere i stakla ekrana znaci na istoj strani gde je i unutrasnja kamera. na tom mestu se spaja flat sa ekranom. takodje neka uzme i izvadi bateriju i videce na ploci mali beli krug neka tu stisne palcem i kaziprstom iznad gornjeg levog dugmeta. ja sam to uradio i sad sve radi najnormalnije... nema restartovanja i slicno.. na tom mestu se spaja flat sa plocom.

jos jednom hvala veizovicu
BANE BRE!

veizovic
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Pon, 29. Maj 2006. 11:09
Lokacija: Užice

Post od veizovic »

Svaka čast TecHniCS.Stvarno mi nije palo na pamet da malo bolje proučim slike na uputstvu (doduše nije mi ni toliko hitno da ga sredim a bio je pod garancijom pa nek se oni malo bave
sa njim u servisu).

Edit:
Dok sam pisao prethodnu poruku palo mi je nešto na pamet.Na raznim forumima sam čitao da telefon gubi garanciju ako na njemu ne postoji originalni softver sa kojim je prodat.Znači ne smeš da flashuješ telefon drugim Monster Packom i sl.E sad pitanje za prodavce telefona.Pošto kod nas u Srbiji (a mislim i u okruženju)retko koji telefon nije brandiran ( znači većina V3X npr. je došla kao Vodafone ili H3G )što znači te telefone je neko morao da debrandira tj. otključa,zbog čega se diže tolika galama oko instalacije proverenih Monster Pack-ova?!! Inače kako i sam TecHniCS kaže
u servisu su mu uzeli 5 eura za flashanje telefona Monster Packom koji nije brandiran.Da možda ne postoji neki specijalan način nadgradnje softvera ? Ja mislim da ne !!!
Na odmoru do 01.10.2006.

mm
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 09. Avg 2006. 22:27

Post od mm »

Ovo je krš od telefona, dali neko zna da reši moj problem, gube mi se liste pozvanih i primljenih brojeva i to vrl čeesto. To zna da traje po nekoliko sati a bogami i dan, užas i dali neko zna dali ima da se kupi maska za ovaj telefon

Odgovori