v3 zuji ko trafo stanica i vibrira

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
pilauda
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 45
Pridružio se: Ned, 04. Mar 2007. 14:42

v3 zuji ko trafo stanica i vibrira

Post od pilauda »

dakle sta se desava, telefon zuji u predelu mikrofona za pricanje kad radi svetlo na tastaturi, a kad se stavi plac na onaj navigator taster osecam blage vibracije telefona, sta raditi, trpeti ili ga razbiti od pod :)


pozdrav

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Koliko ja znam to je sasvim normalno kod Motorole V3...

Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

@pilauda: takav je telefon! To zuji samo kada ti je "upaljen dispay", kada ga pustish da se ugasi svetlo onda ne zuji. A za vibraciju tastature, ako je malo stisnesh u sredini (pored petice), videcesh da prestaje vibracija. To zavisi i od serije, kod crnog se to deshava dok kod pink verzije (bar one koje sam ja drzao u ruke), je to ok (mislim za tastaturu), a pozadinsko osvetljenje display-a zuji i tamo i ne mozesh nista da uradish po tom pitanju (osim da prodash telefon i da kupish neki drugi, sto je inace i moja preporuka).

POzz 8)
gallee said: Da li postoji mogucnost da se napravi java aplikacija koja moze da instalira sis i sisx fajlove?
Program bi bio najprodavaniji svih vremena i totalno bi pregazio prednost simbijan modela.

pilauda
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 45
Pridružio se: Ned, 04. Mar 2007. 14:42

Post od pilauda »

xexexexex fala ti brate na savetu da kupim drugi fon missis da ja to ne bi uradio odma :) jbg na sve se ziv covek navikne.........fala u svakom slucaju

miodrag75
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 79
Pridružio se: Čet, 01. Jun 2006. 10:11

Post od miodrag75 »

KOd mene zuje al ne uvek i to sam primetio posle 2 meseca koriscenja, meni ne smeta sto zuji nista niej savrseno pa ni telefoni i svaki ima svoju manu :lol:

Odgovori