motorola a1200

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
valdevit
Banned
Postovi: 283
Pridružio se: Pon, 25. Apr 2005. 09:33

motorola a1200

Post od valdevit »

da li neko ima pomenuti telefon,gde ga je uzeo,kolika mu je cena?!trazim ovo cudo od telefona vec mesecima,al nikako da ga nadjem... :smutny:

4life
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 104
Pridružio se: Pon, 31. Jul 2006. 18:06
Lokacija: Buljarica, CRNA gora

Post od 4life »

Imam ja i telefon je super!!! :wink: :wink: :wink:
Ako si u CRNOJ gori lako ga mozes naci,a u Srbiji ga nema,koliko ja znam. :P :P :P
Nemam telefon trenutno.

valdevit
Banned
Postovi: 283
Pridružio se: Pon, 25. Apr 2005. 09:33

Post od valdevit »

u srbiji nista nema :lol: nego,reci ti meni koliko je para,jel original i gde ga ima da se uzme?!telefon je star 2,3 godine pa mi nije jasno kako moze da se uzme nov :? :unsure:

Angel_Of_Darkness
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 117
Pridružio se: Ned, 25. Mar 2007. 15:46

Post od Angel_Of_Darkness »

Kralju, telefon je star 2-3 sedmice !!!

valdevit
Banned
Postovi: 283
Pridružio se: Pon, 25. Apr 2005. 09:33

Post od valdevit »

http://www.gsmarena.com/motorola_a1200-1429.php

Announced 2005, December..... 8) tako da neznam kako moze da bude 2,3 nedelje star... :blinky:

Angel_Of_Darkness
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 117
Pridružio se: Ned, 25. Mar 2007. 15:46

Post od Angel_Of_Darkness »

To ti je godina i 5 mjeseci! annouced=objavljen. A u prodaji je tek odnedavno, u Srbiju nije još ni stigao.

http://mobilnisvet.com/mobilni-test/970/Motorola/A1200
I Bog je Srbin...

valdevit
Banned
Postovi: 283
Pridružio se: Pon, 25. Apr 2005. 09:33

Post od valdevit »

da.U pravu si,sad sam procitao ceo test i tu informaciju :) necu imati zivaca da se strpim i da cekam njegovo pojavljivanje ovde.Koliko kosta original :?

Angel_Of_Darkness
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 117
Pridružio se: Ned, 25. Mar 2007. 15:46

Post od Angel_Of_Darkness »

Pa viđoh na http://www.gsmarena.com/motorola_a1200-1429.php da je oko 320$. A ako je toliko u Amer'ci kod nas će biti makar 320€, ili vjerovatno više....
4life ga ima, neka on kaže koliko je!
I Bog je Srbin...

valdevit
Banned
Postovi: 283
Pridružio se: Pon, 25. Apr 2005. 09:33

Post od valdevit »

poslao sam mu poruku,al mi jos nije odgovorio.Neki drugi ljudi su mi rekli da je 300 evra u cg,al mene zanima,da li za tih 300 evra dobijas original,a ne ove krseve :?

Angel_Of_Darkness
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 117
Pridružio se: Ned, 25. Mar 2007. 15:46

Post od Angel_Of_Darkness »

Pa to što ti zoveš ne-orginal, je nekorišten, kupljen za male pare na nekoj mreži i onda dekodiran!
Isto kao original, samo jeftinije...
I Bog je Srbin...

valdevit
Banned
Postovi: 283
Pridružio se: Pon, 25. Apr 2005. 09:33

Post od valdevit »

da znam,samo sto sto ti krsevi nerade uopste kako treba,restartuju se,baguju...sve u svemu krsevi...imao sam jednom original telefon erikson a1018 donesen iz nemacke,radio je 3 godine bez ikakvog problema,posle ga je moj otac uzeo i njemu je radio jos 4 godine...original telefon je telefon koji treba uzeti,ma koji god da je model... :wink:

Hektor
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 113
Pridružio se: Ned, 04. Feb 2007. 13:46

Post od Hektor »

1. Vidio sam da telefon radi na svim frekvencijama, e sada me zanima ako ga uzmem u USA hoce li raditi kod nas, tj. da li je ista verzija za Kinu, Usa i Evropu ... ??? 2. Stabilnost Linuxa ? 3. Kvalitet razgovora tj. veze 4. Sms, koliko je jednostavno koristiti poruke ? Hvala ...
HTC M8Q HTC 10

4life
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 104
Pridružio se: Pon, 31. Jul 2006. 18:06
Lokacija: Buljarica, CRNA gora

Post od 4life »

Samo da napomenem za one koji nameravaju da kupe ili se dvoume oko ovog telefona- Sto se tice otvaranja audio i video formata telefon uz dodatno instalirani player besprekorno otvara wmv, wma, ra, mov, avi, DiVX (sa podrskom za subtitlove!!!), ogg, wav, asf, mpeg, mp4, m4a... Takodje moze da unzipuje rar, zip, tar...
Nemam telefon trenutno.

chilly
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Ned, 21. Okt 2007. 16:55
Lokacija: Novi Sad

Post od chilly »

gde naci u Bg ili NS ovaj telefon po realnoj ceni-ne po ovoj ceni od 280 eur? :uhuh:
koji od fw preporucujete a koji ne ako nadjem da znam?
koliko sam razumeo uglavnom su razlike u fw vezane za jacinu zvuka , podrske vise jezika i...cega jos?

pozz

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

chilly, zasto mislis da mu to nije realna cena? Telefon vredi onoliko koliko je neko spreman da plati za njega. E da video sam jedan u Halo oglasima za 190e.
5130+Koss the plug....

chilly
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Ned, 21. Okt 2007. 16:55
Lokacija: Novi Sad

Post od chilly »

pa ne mislim da mu je "realna" cena od 280eur zato sto se na e-bay i jos nekim internet prodavnicama prodaje za oko 130eur(u dolarima) + dostava oko 30 eur = 160 eur

jedini problem je to sto se Srbija ne nalazi u PayPal sistemu a i licno ne posedujem kartice pomocu kojih bi mogao da porucim... :(

jel taj u Halo oglasima nov ili polovan?
ako mozes baci mi text oglasa na pp jer u elektronskom izdanju halo oglasa pod pretragom motorola nema "a1200"...
http://www.halooglasi.co.yu/fhosol.dll/ ... x=0&B2.y=0

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

chilly, pa ovo nije Amerika, vec Srbija :P
Ne kontam zasto ljudi toliko gledaju na strane sajtove kad su to nerealne cene za nase uslove al ajde :cry:
Evo sad sam i ja pretresao Halo oglase nema u ovom izdanju a u proslom sam naleteo i na A1200(pisalo je nov) za 190e i na Motorolu Q9 za 200e. Sacekaj ponedeljak pa proveri oglase ponovo, inace izlaze ponedeljkom i cetvrtkom.
5130+Koss the plug....

chilly
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Ned, 21. Okt 2007. 16:55
Lokacija: Novi Sad

Post od chilly »

pa naravno da je ovo Srbija ali zasto ne koristiti prednosti interneta i porucivati od tamo gde je jeftinije?! :P

pogledacu danas u oglasima... a ti ako o5 negde nabasas na oglas mogao bi da javis ovde ili na pp

pzdrav! 8)

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

chilly napisao:zasto ne koristiti prednosti interneta i porucivati od tamo gde je jeftinije?! :P
Ne kazem ja nista za neke sitnice poruciti preko neta, ali ti mislis da ljudi na ebay ne lazu? Ta postarina koju si ti naveo ce biti dupla, pa jos dok te ne rebne carina ihaj pa ima telefon da te izadje 10e jeftinije nego u Srbiji, a gde je rizik da li je telefon ispravan, pa da li ce se ostetiti u transportu? Sve ima svoje, pa zna svako da poruci sa ebay-a ali ima i tu gomila caka i sema. Jedino ako imash nekoga preko ko bi to preuzeo pa da ti unese u zemlju i tako izbegnesh carinu i tumbanje postom.

Gledao sam oglase malopre posto ja trazim E61i da uzmem i bas sam gledao za A1200 ne bi li naleteo ali nema...niko ne prodaje, budi strpljiv iskrsnuce nesto siguran sam.
5130+Koss the plug....

kefalo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 854
Pridružio se: Pon, 04. Jun 2007. 19:46
Lokacija: beograd

Post od kefalo »

Masterokrata,
u pravu je chilly, , cijena od 280E je nerealna, iz razloga, sto je prije sve ove gungule oko legalnosti prodavnica i telefona, on u interkomu kostao 195 nov, sa godinu dana garancije, na softver i hardver, bez ikakvih ogranicenja.

Naravno, nakon svega ovog, oni i dalje prikazuju, na MS-u vise cijene,dok su prave cijene nesto nize, ali opet vise, nego sto bi bile da su ostali na marzi koju su ranije uzimali.

rezultat, svega je da su sad u NS-u, kako citam jeftiniji telefoni nego u BGD-u.

A razlog sto ne idu cijene tako siloviti prema dolje, kao ranije, je sto nema stvarnog prikaza cijena, i tempa obaranja kakav je forsirao Logic, tako da nema ni panicnog pracenja od strane drugih prodavaca, vec su se svi prilagodili novoj situaciji, te po principu, tako je kako je, love u mutnom, sa visom marzom.
Doktor Foster, krenuo za Gloster u vrijeme strasne kise.... U baru je stao, do pasa propao u Gloster ne ide vise....
SE W950+senheiser sluske, MOto F3

Odgovori