teme i stvari za motoroline mobilne

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
pedjaaa
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 22:42

teme i stvari za motoroline mobilne

Post od pedjaaa »

nasao sam neki sajt sa raznim stvarima za mobine(mobile9) ali tamo nema modela z3 znaima me mogu li stvari za neku drugu motorolu i ako moze za koju mogu da rade ne z3 hvala

mikilegenda
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 161
Pridružio se: Čet, 22. Jun 2006. 19:04
Kontakt:

Post od mikilegenda »

probaj na www.modmymoto.com ima bas dosta stvari za sve motorole a cini mi se i za z3 :wink: samo se registruj i skidaj sve sto ti treba imas i razna uputstva

pedjaaa
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 22:42

Post od pedjaaa »

hvala ti nasao sam ali ne znam kako da temu postavim na mob(skinuo sam je na komp ali bila je zapakovana i kad je raspakujem ne znma sta da radim molim vas pomozite mi)

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

ja sam imao motorolu a835 i nisam nijednu igru mogao da snimim.
preko motorolinog mobile phone tools-a nemozes ni jednu instalaciju da prebacis, mozes da prebacujes samo slike, muziku, i video zapise.
mozes da pokusas sledece:
1. napravi svoj WAP sajt preko kompa.
2. stavi na taj sajt sta god hoces(igre, programe, theme...)
3. preko telefona otidji na taj WAP sajt(koji si inace napravio) i skini to sto ti treba.
4. trebalo bi da se pokrene instalacija na telefonu i to je to.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

mikilegenda
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 161
Pridružio se: Čet, 22. Jun 2006. 19:04
Kontakt:

Post od mikilegenda »

da si samo malo potrazio nasao bi...evo detaljno uputstvo na engleskom(dovoljno da pratis slike) http://modmymoto.com/guides/z3/skinning.php

nadam se da ces uspeti :wink:

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

mmmmmm.. kako sam ja skontao, ne mogu dobit od nekoga themu ili ti ga skin od drugog mobitela ili je prebacit s kompa preko BT ??

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

postojili i jedan drugi nacin postavljanja tema osim ovoga sto je naveo mikilegenda, jer generalno m ina kompu nije ok prijavljivanje removeble hardwera patako kad spojim telefon, pa pokrenem doticni program mobilni mi se podje diskonektovat i ne mogu ostvariti vezu

Odgovori