MOT V9

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
Krile007
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 343
Pridružio se: Ned, 02. Okt 2005. 17:40
:: Apple iPhone X
:: Samsung Galaxy Alpha

MOT V9

Post od Krile007 »

Vidim da ima u MTS-u vec neko vreme ponuda za ovaj telefon, ali sam cuo da je tesko naci nekoga ko ga moze otkljucati ( posto ne koristim njihovu katicu, uzeo bih na caletovu, njemu ne treba telefon od MTS-a ). Pa me zanima ko zna o tome nesto i koliko to moze kostati?
■■■■■ Apple iPhone X■■■■■Samsung Galaxy A5 2016■■■■■

miodrag75
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 79
Pridružio se: Čet, 01. Jun 2006. 10:11

Post od miodrag75 »

ako je otkljucan za mts mozes samo da mu promenis sam software na neki unlocked ako dodje do blokade mozes da kupis subside key na netu za negde 10 evrica

Krile007
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 343
Pridružio se: Ned, 02. Okt 2005. 17:40
:: Apple iPhone X
:: Samsung Galaxy Alpha

Post od Krile007 »

Kako mislis, ako je otkljucan za mts, valjda ako je zakljucan na mts, sto i jeste. Ja se brinem jer mi je serviser rekao da su sanse malo vece od pola da ce uspeti tako sto on od nekih likova kupi taj kod pa zavisi da li odgovara i rece da kosta valjda nekih 40 evra
■■■■■ Apple iPhone X■■■■■Samsung Galaxy A5 2016■■■■■

miodrag75
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 79
Pridružio se: Čet, 01. Jun 2006. 10:11

Post od miodrag75 »

Ma ne kosta toliko kosta tacno nesto manje od 8 evra zavisi gde a taj serviser hoce da zaradi malko love naravno

milutinndv
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Ned, 16. Dec 2007. 05:26

Post od milutinndv »

Jel mts stavlja softverski lock na telefone ili hardverski?N primer,ja svaki put moram da svoj k800i unlockujem kad fleshujem,znači,to je hardverski lock fona.Koliko sam vas razumeo,mts stavlja softverski.Uputite me malo,nisam baš upućen u to.

Odgovori