Teme za motorolu A1200

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
annaBG
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 638
Pridružio se: Čet, 08. Jan 2009. 22:35
Lokacija: Beograd

Teme za motorolu A1200

Post od annaBG »

Vec duze vreme se mucim da ubacim neku temu na mob i nikako da mi uspe!!!
Je l' zna neko da mi pomogne!? :blinky:

Njami
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 315
Pridružio se: Sub, 23. Feb 2008. 15:59
Lokacija: Banovo brdo

Post od Njami »

annaBG, sve potrebne informacije mozes naci na ovom sajtu:http://http://www.motorolafans.com/.
Koliko se ja secam, prvo trebas da omogucis instalaciju PKG (MPKG) programa, pa onda instaliras program za teme tj. za Skinove i Splash stvarcice (to ti menja nacin na koji se telefon pali i gasi). Ja sam ovo radio odavno, tako da se ne secam bas najbolje nacina na koji se ovo radi, ali na Motofans mozes naci sve sto ti je potrebno.
Pozdrav :wink:
Linux&Android

annaBG
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 638
Pridružio se: Čet, 08. Jan 2009. 22:35
Lokacija: Beograd

Post od annaBG »

Bila sam na tom sajtu i bas sam ga detaljno proucavala,ali nesto mi ne ide.
Probala sam da sve instalira,formirala root folder,prebacila mpkg program,ali nikako ne mogu linloader...nece da instalira mpkg,prijavljuje mi "invalid application the file cann't be use"... Kada ubacujem mpkg(system folder)da li da linloader ubacim u system folder ili samo na memorijski karticu? :disgust:

E ovako ide...
1. Download the loader_A1200.pkg file from here
(ja to uradim)
2. Copy the file to the root folder of your SD card (Make sure extension says .pkg - not .mpkg)
(i ovo)
3. Unplug the phone from the PC then use the phone's File Manager to find the file.
(i ovo)
4. Hold the stylus on the file until a small menu displays. Select “Open With” and choose MPKG. You should hear a bell indicating the program has loaded.
(E kod ovog koraka nastaje problem,pojavi se "Open With",ali posle toga pise "invalid application the file cann't be use"

Njami
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 315
Pridružio se: Sub, 23. Feb 2008. 15:59
Lokacija: Banovo brdo

Post od Njami »

annaBG, koliko se ja secam, prvo zamenis system fajlove na memo. kartici, onda instaliras MPKG, pa onda uz pomoc MPKG instaliras Linloader. E sad, kod koraka 4. jel si promenila ekstenziju sa .mpkg na .pkg? Probaj to da uradis, trebalo bi da uspe.
Pozdrav :wink:
Linux&Android

miodrag75
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 79
Pridružio se: Čet, 01. Jun 2006. 10:11

Post od miodrag75 »

Nemoj ti da pravis root folder zato sto vec postoji vec samo iskopiras u vec postojeci

Evo dobrog upustva za videom tako da ce ti dobro doci
http://www.mmus.us/forum/showthread.php?t=1155

annaBG
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 638
Pridružio se: Čet, 08. Jan 2009. 22:35
Lokacija: Beograd

Post od annaBG »

Hvala ti Miodraze.Pokusacu,pa cu javiti da li mi je uspelo :wink:
Mada me je toliko namucilo prethodni put,grrrrrrrrrr

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

annaBG, cisto da ne bude zabune (izvini ako ti je vec jasno) "root" folder nije folder koji se zove root! "root" odnosno "korenski" folder je "pocetni" folder i nema ime odnosno "zove se" /.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

miodrag75
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 79
Pridružio se: Čet, 01. Jun 2006. 10:11

Post od miodrag75 »

annaBG sta bi sa MOTOMING-om A1200 al si uspela da instaliras teme i da podesis telefon za mms i gprs bas me interesuje

annaBG
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 638
Pridružio se: Čet, 08. Jan 2009. 22:35
Lokacija: Beograd

Post od annaBG »

nista :(((
nisam uspela ni da ubacim neku temu...citala sam hiljadu upustava i svasta pokusavala,ali nikako...
Takodje,nisam uspela ni da namestim mms i gprs :(((

Ne kapiram :disgust: :o

U meduvremenu sam opet skoknula do Telekoma da pokusaju da mi nameste mms i gprs,ali kazu da nema sanse,jer je skinut sa mreze...Da li to ima veze???
Kupila sam ga u radnji...mada ko zna sta su oni radili....

Odgovori