Motorola Droid/Milestone

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
velkod
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Sub, 23. Okt 2004. 03:14
Lokacija: Belgrade

Post od velkod »

i-mate pda2k - 2gb transcend sd - leather case - way2go

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Sve je to bilo odavno poznato, samo što je javno ozvaničeno :wink:
Nokia Lumia 630

dachans
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Uto, 14. Sep 2010. 08:55
:: LG G5
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od dachans »

Evo i mog utiska o Milestone-u:
ZA:
- hardverska tastatura (od viska glava ne boli)
- veliki ekran odlican za surfovanje
- koriscenje 2 prsta za zoom in/out (pinch/unpich)
- veoma brz (presao sa HTC Tattoo)

PROTIV:
- ima problem sa WiFi ruterima!!!! - video sam i na mnogim stranim sajtovima da se ljudi zale na wirelless konekcije. Naime, iako prikaze ikonicu da se uspesno konektovao jednostavno ni jedna aplikacija ne uspeva da koristi konekciju (browser, market, gmail, ....). Posle mnogih pokusaja da ga nateram da radi na mom kucnom ruteru uspeo sam jedino tako sto sam stavio OPEN network (bez ikakve enkripcije).

Sve u svemu super telefon ali za obicne korisnike WiFi konekcija moze biti ozbiljan problem.
Samsung Galaxy S

conta
Banned
Postovi: 43
Pridružio se: Uto, 14. Sep 2010. 20:39

Post od conta »

dac...ja nikakvih problema sa wifi nijesam imao....u firmi je veza zasticena na WP2 nivou i nije bilo nikakvih problema....ikonica,ukljucis i ostavis...kad god krenem sa bilo cim sto trazi internet konekciju od se odmah spaja preko wifi-ja....po meni to mu je najstabilnija funkcija
sto se tice tastature meni nije bila bas po volji...dosta siroka na plitkim tasterima sa onim odvratnim touch padom tamno zlatne boje
izrada i ekran su odlicni
android verzija 2.1 dosta neispaglana ali stabilna....market je dobar ali najvise beskorisnih free aplikacija...sve sto bas vrijedi ili je lite ili se placa

srfaman
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Ned, 26. Sep 2010. 15:49

Post od srfaman »

Hoce li biti update-a za milestone? Je li najavljen 2.2 za nju i ima li uopste bilo kakvih izjava iz motorole koliko ce dugo originalni milestone imatu suppport?

nevermind
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 31
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 02:35

Post od nevermind »

Green, xt701 je samo za azijsko trziste (mada ima ugradjen fabricki engleski) i mislim da on nema veze sa milestone 2 jer je izasao u isto vreme kao i milestone 1 samo sto nema qwerty a i cena mu je za 10 e manja. a xt720 se prodaje i u evropi koliko sam video i zovu ga milestone 2

nevermind
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 31
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 02:35

Post od nevermind »

Da li neko zna gde u Novom Sadu mogu da se kupe motorole? konkretno me zanima milestone 1 i koja mu je cena otprilike?

wowzer
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 82
Pridružio se: Ned, 02. Nov 2008. 22:42

Post od wowzer »

Poz ljudi, zna li neko kolika je cena Milestone-a 2 u prodaji? Na gsm areni pise oko 300e, a ovde na sajtu znam kakve su cene :D Hvala :wink:
Nokia 5800 XpressMusic + 16gb + Sennheiser MX460

Odgovori