Motorola V3x - nema vibrate THEN ring funkciju

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
sstanimi
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Pon, 06. Feb 2006. 00:14

Motorola V3x - nema vibrate THEN ring funkciju

Post od sstanimi »

Razocarenje.... lepo u manual-u pise da ima, ja gledam u meniju, tamo nema!!! Ili ja ne umem da pronadjem tj. namestim! Ima li neko slican problem i/ili resenje?

Tayson
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sub, 14. Jan 2006. 21:03

Post od Tayson »

Udjes u >Settings< zatim u >Ring styles< i u okviru >Style< odaberes opciju >Vibe&Ring< i to je to 8)

sstanimi
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Pon, 06. Feb 2006. 00:14

Post od sstanimi »

Jok!
Meni treba vibrate THEN ring (vibrira par puta pa onda pocne da zvoni bez vibracije)! Kada stavim ovo sto si ti rekao, telefon u isto vreme vibrira i zvoni, a to nije to.

vikont
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Pet, 06. Jan 2006. 01:29

Post od vikont »

mislim da motorola nema uopste opciju na svojim telefonima da istovremeno zvoni i vibrira :shock: i to je jedan od razloga sto ne uzimam u razmatranje motorolu pa koliko god lepo izgledale

TeCHNiCS_
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 90
Pridružio se: Sre, 06. Okt 2004. 18:44
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od TeCHNiCS_ »

cek cek.. neces da kupis motorolu zato sto nema vibe then ring??? .....svakakvih debillllllla ima na ovom svetu :x
BANE BRE!

top
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Čet, 09. Mar 2006. 01:43

Post od top »

E pa na taj razlog mozes da zaboravis jer na v525 bez obzira sto pise vibe&ring ona prvo vibrira 2-3 puta pa onda krene da zvoni, a na MPx220 ima opcija vibrate then sound. 8)

zarkop
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Uto, 25. Apr 2006. 16:29

Post od zarkop »

opcija Vibe then ring moze da se otkljuca, ali preko racunara... Kod V3x istovremeno vibrira i zvoni

Odgovori