Normal mode V3X

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
gogili
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Uto, 31. Okt 2006. 14:09
Kontakt:

Normal mode V3X

Post od gogili »

Pomagajte please!Kupila sam pre par dana ovu motorolu v3x ,i prateci malo ovaj forum skinula sam sledece programe sa neta: P2k commanderv330,LeaderGl FlexEditor 10.5,onda onaj audi cfg, i naravno nista mi ne radi :smutny: Kada undjem u komander i pustim da mi iscita telefon u donjem desnom uglu mi ispise: No p2k ,device found,not connected!
USB: IO TIME OUT
CMD:data write fail
Kada udjem u LeaderGl trazi da mi telefon bude u normal modu a ja ne znam kako da ga prebacim u taj mode :? Sve u svemu kada bi neko mogao da mi objasni korak po korak kako da ubacim ovj audi cfg,da stavim telefon u normal mode,i ovi programi da mi prorade bila bi mu do NEBA zahvalna :) Hvala vam unapred....

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Ovako slusaj,tebi nece P2k commander da vidi telefon jer nisi instalirala drajvere,slusaj kad ti windows bude zatrazio drajvere sigurno ce zatraziti ti u folderu gde ti je taj P2k commander imas folder P2k drivers i windows te pita da li hoces da ubacis CD ili da pokazes sama gde stoje drajveri ti izberes da ti pokazes sama i onda samo obelezis taj folder i gotovo.A sto se tice LeaderGl prebacujes u NORMAL mode,slusaj u gornjem desnom uglu imas jedno polje i dugme u polju pise modem mode a pored toga je dugme NORMAL,i samo njega pritisnes i gotovo.Ako treba jos nesto reci
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

gogili
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Uto, 31. Okt 2006. 14:09
Kontakt:

Post od gogili »

Ali Milane ja se bas slabo razumem u ovo ,i windows mi ne trazi drajvere ne znam kako da ih ubacim,moze malo detaljnije objasnjenje?Akada pritisnem na ono Normal sto si mi rekao napise mi The mobile Phone is not in Modem Mode or is Not Connected, i pored gde stoji ono Status pise Not Connected :smutny: ?

Da li mozda Gameforce zna nesto vise o ovome jer stvarno buljim u ovaj ekran satima i nemogu nista da uradim,a tako mi je sve zanimljivo i svasta bi promenila na ovom telefonu ali ne znam kako? :angry:

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Ja sam ovako radio,bas pre neki dan,sam sestri i mnogim drugovima ubacivao skinove i igrice i taj audi cfg.Slusaj prikaci telefon i idi start,control panel,pa add hardware i mozda ti tad zatrazi drajvere.Ne mozes nista da radis dok ne instaliras drajvere.REci mi sta se desi kad pokrenes P2k commander.A u vezi toga sto pritisnes NORMAL a tebi jos stoji modem is not connected to znaci da nije ti konektovan telefon jer trebaju drajveri da bi program prepoznao tvoj telefon.
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

gogili
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Uto, 31. Okt 2006. 14:09
Kontakt:

Post od gogili »

Kada udjem u add hardware upali se add hardware Wizard i onda mi izbaci listu valjda hardvera koje hocu da ubacim,onda izaberem add new hardwerw device,pa me pita hocu li automatski ili manuel ja izaberem manuel, onda mi napise select the manufacturer and model of your hardvare device,pa onda je prvi u listi motorola ali ispod pise This driver is not digitally signed i ne znam sta sada?A kada otvorim komander prvo mi se pojavi porukica u kojoj pise Selected partition is :/a
This can be modified in options dialog i ona dva prozorcica se posle pojavi kada stavim ok....poludecu koliko se nerviram!!!!!

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Kako bre nece mene cim sam pokrenuo neki P2k komander ili neki program vezan za ubacivanje skinova odmah pita za drajvere,e slusaj poslacu ti link na pp odakle ces da skines taj jedan program za pravljenje skinova i pokrenuti ga mozda on bude trazio drajvere i onda ces instalirati i mocices i da radis sa P2k commanderom
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

gogili
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Uto, 31. Okt 2006. 14:09
Kontakt:

Post od gogili »

Nisam jos nista dobila na mail :( mozes i neku igricu da mi posaljes?Ne znam zasto mi windows ne trazi te drajvere,mora da ima neka druga fora....

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

nisam ti posalo na mail nego na privatne poruke ovde na ovom forumu proveri dole na kraju stranice imas svoje sanduce pise ti npr. Nemate novih poruka ili pise da imas 1 :)
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

gogili
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Uto, 31. Okt 2006. 14:09
Kontakt:

Post od gogili »

pise mi da nemam novih poruka i bas sam tuzna zbog toga :( Ali osecam da meni nesto nece raditi i sta da skinem ja odatle koji program?

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Je si primila na koji link da ides skin odatle Skiman i raspakuj i pokreni i ako ti zatrazi drajvere oni su u onom folderu gde ti je P2k commander ima folder P2k drivers
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

gogili,
Lepo ti je milan91, rekao.Drajveri su obavezni.
Da ne sirimo pricu sve sto ti pitas postoji ovde.
viewtopic.php?t=6151
Nemoj da te mrzi procitaj ceo tread i sve ce ti biti jasno :)
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Ja sam na drugom forumu napisao kako install skinove i igrice i posalo sam joj link tamo imaju i svi potrebni programi.Zelim ti srecu da uspes da resis :wink:
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

gogili
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Uto, 31. Okt 2006. 14:09
Kontakt:

Post od gogili »

Sve ja vas razumem i radim kako mi kazete ali Milane istalirala sam onaj program i opet mi nije trazio drajvere a nece da radi!Da li postoji jos neki nacin da istaliram ove drajvere u komp :smutny: ?

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Stvarno ne znam da li ima nisam ni probavao i trazio :smutny: Ne znam meni je odmah trazio ne znam kako tebi ne trazi
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

gogili, koji si pogram instalirala?
p2k?
Koju verziju programa?
Jesi ga pokrenula,da li je pri tom tel bio prikljucen na komp?
Jesi instalirala i pokrenula RSDLite?
Sa ili bez telefona?
Napisi sve lepo kako si radila pa da znamo gde gresis.
Ovako odokativno nikako ne mozemo da postavimo "dijagnozu"

Ako nista drugo imas drajvere 2.9 (auto instalaciju) ovde:
http://rapidshare.com/files/1458447/Mot ... 9.zip.html
skini raspakuj iz zipa i pokreni.Sam instaler ce sve drajvere ubaciti gde treba.
Pokreni RSDLite,prikljuci tel na komp pa onda pokreni P2Kcommander i radi sta zelis :)
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

megatron
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 311
Pridružio se: Čet, 22. Jun 2006. 21:31
Lokacija: U Rupi

Post od megatron »

Kazes , kad prikljucis telefon da ti ne trazi drajvere... e to moze biti iz dva razloga (koja ja znam :roll: ) da nisi kao default konekciju stavila Data Connection (vjerujem da jesi)

i da nemas u sklopu windowsa potreban patch koji mozes skinuti ovdje..... (mislim da je patch potreban samo sp1)

patch for windows
  • _______________________________________
    Izmenila Ninolina:: Razlog: predugačak link

gogili
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Uto, 31. Okt 2006. 14:09
Kontakt:

Post od gogili »

Ljudi jos nisam uspela da prebacim ovaj audi,ne znam sada kako da pokrenem RSDLite 2.7 skinula sam ga i nece da mi ga otvori ne znam preko koga programa da ga otvorim?Instalirala sam drajvere!Moze li opet neko pomoci bespomocnoj devojci koja ne zna nista sa motorolom :wacko:

gogili
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Uto, 31. Okt 2006. 14:09
Kontakt:

Post od gogili »

Uspela sam konacno da ubacim ovaj audi i basd sam srecna ali za vas znalce imam jos pitanja a prvo je kako da namestim blic da ne gori nom stop vec da trepne kada slikam?I da li moze da se gleda film na telefonu i kako?Hvala unapred svima cmok

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

To za blic nije moguce pa da je moguce svi bi to hteli i na drugim telefonima,nije ti to foto aparat,to nije moguce.Moze da se gleda samo treba da se smanji za potrebnu rezoluciju
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

gogili
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Uto, 31. Okt 2006. 14:09
Kontakt:

Post od gogili »

A zna li neko da mi objasni kako se to smanjuje za rezoluciju sta treba da uradim i kako da ubacim film?I samo jos jedno pitanjce i idem da se hvalim po kraju kako da ubacim skinove?

Odgovori