Motorola a780 vredi li kupiti i iskustva u linuxu

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
Djera
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 72
Pridružio se: Sre, 11. Jan 2006. 13:17
Lokacija: Kovin

Motorola a780 vredi li kupiti i iskustva u linuxu

Post od Djera »

dobio sam ponudu da kupim motorolu a780,pa me zanima da li je vredi kupiti,kakva su iskustva sa linuxom na njoj i ima li softwera za ovaj fo?

branimir
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 19. Mar 2007. 10:54

Post od branimir »

Bilo bi lepo ako bi neko mogao reci vise reci o ovom telefonu jer s' obzirom da je linux OS, interesuje me kako stoje stvari sa software-om, kao i da li je moguce navigaciju osposbiti da radi u srbiji. Brat mi je uzeo ovaj fon u CH sa navigacijom i kod njega radi odlicno, ali to su mape za West Europe.

branimir
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 19. Mar 2007. 10:54

Post od branimir »

Posto vidim da je iskustvo sa ovim telefonom ravno nuli jer na ovom forumu je najvise Nokia ljubitelja. Za sve zainteresovane za LINUX telefone neka se prosetaju do http://www.motorolafans.com/MotorolaFansJoomla/

Ja sam ovaj telefon ipak uzeo i naravno nisam se pokajao. Odlicna kombinacija telefona i PDA uredjaja. Ono sto me je odusevilo to je sto sam pravi T9 na osnovu ispisanih reci, a naravno tu je i handwriting koji radi savrseno. Sto se tice aplikacija nije nikakv problem. GPS radi, ali malo je problemaricno naci mapu za Srbiju, tj to i nije veliki problem koliko je veliki problem konvertovati mapu za CoPilot koji ovaj telefon poseduje.

4life
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 104
Pridružio se: Pon, 31. Jul 2006. 18:06
Lokacija: Buljarica, CRNA gora

Post od 4life »

Ima i ovde ljubitelja linuxa :) . Ja sam odavno na motorolafans forumu i puno sam naucio odatle. Imam motorolu a1200 i za nju ti mogu reci da je cudoviste,i a780 je odlicna ali bih ti preporucio a1200.
Nemam telefon trenutno.

zoki1
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 02. Jun 2007. 15:51

Post od zoki1 »

Telefon je odličan! Jedina mana je baterija koja je premala.
Što se tiče navigacije interni program CoPilot nema mape Srbije i neće ih ni biti.
Ima više programa koje možete koristiti za navigaciju. Ja koristim TrekBuddy koji je trenutno u razvoju.
Navigacija radi odlično i vrlo je precizna.
Zoki

4life
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 104
Pridružio se: Pon, 31. Jul 2006. 18:06
Lokacija: Buljarica, CRNA gora

Post od 4life »

Zoki btw da nisi ti zokibgd na motofans forumu? Video sam nekoga iz Srbije pa sam se iznenadio. 8) 8) 8)
Nemam telefon trenutno.

zoki1
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 02. Jun 2007. 15:51

Post od zoki1 »

Cao 4life!
Jesam. Nema nas baš puno na forumu.
Puno pozdrava
Zoki

Izmenio:gameforce:Zabranjeno citiranje celih postova naročito onih iznad tvog!

Odgovori