Kako Postati Heroj - Make me a superhero besplatna aplikacij

Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj igri, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
peaksel
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Sre, 20. Mar 2013. 14:17
:: Android
:: iOS

Kako Postati Heroj - Make me a superhero besplatna aplikacij

Post od peaksel »

Zdravo svima,

Peaksael vam s ponosom predstavlja novu igricu - KAKO POSTATI HEROJ

Ovo je ekstra super kombinacija fotomontaza aplikacije i igrice oblacenja. Kako Postati Heroj je besplatna aplikacija koja ce vas odvuci u čaroban svet junaka.


Slika


* Korištenje kamere na telefonu, slikajte sebe ili koristiti bilo koju od slika koje imate na raspolaganju u vašoj fotogaleriji. Dozvoljeno vam je da napravite bilo kakve grimase koje želite i koje smatrate da bi trebale odgovarati poznatim superjunacima, samo stanite uspravno i gledajte ispred vas.
* Nakon što odaberete savršenu sliku koja je izvrstna za ovu superheroj igrica, onda bi trebao namestiti sliku kako horizontalno tako i vertikalno i ubaciti lice tako da se uklapa u zadani okvir. Kad je sve na svom pravom mestu ide sledeći korak gde magija se događa ...
* Ciribu Ciriba- vi ste superheroj! Sada možete videti vaše lice na izuzetno mišićavom i jakom telu i sledeće sto trebate učiniti je odenuti sebe. Od tog trenutka, mi smo u svetu igrice oblacenja.
* Kada ste gotovi - Podelite na Facebook, Sacuvajte sliku, postavite kao pozadinu, postavite kao fotografiju kontakta

Slika Slika

Aplikaciju mozete preuzeti na Google Play:

https://play.google.com/store/apps/deta ... hero&hl=sr
Uzivajte dragi prijatelji :)