Najkorisnije aplikacije za Android OS

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Odgovori
lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

daske, probaj neku black list applikaciju sa marketa .

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Mislim da ne, jer to nije opcija u telefonu. Tebe neko zove i on time usostavlja vezu sa operaterom, zatim operater usostavlja vezu sa tobom i u momentu kad ti dignes slusalicu vi ste direktno povezani, tako da ne moze tvoja aplikacija da utice na konekciju i operaterovu vezu. Jedino sto mozes je da stavis neki od hiljadu blacklistova i tog nekog u listu i kad te taj broj zove tebi nece zvoniti a njemu ce zvoniti. Ista stvar je i sa porukama, blacklist moze da ti ih filtrira tako sto ce ti porukq stizati ali ce je on sam brisati bez da tebe o tome obavesti, osnosno ne mozes nikome da zabranis da ti salje poruke ali mozes da ih ne procitas......
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Post od hirurg »

daske napisao:Da li postoji aplikacija,da kad me neko zove,da pokazuje zauzece? Ista prica za poruke,da ne primam poruke sa nekog broja?
Imas na marketu easy filter opciju, zabrane poruka i poziva, kod poziva bude ton zauzeca....a poruak ti nikad ne dodje, takodje imas u ovoj aplikaciji da vidis statistiku ko te zvao i kada od tih sto su blokirani kao i njihove sms poruke koji su slali...znaci imas brojcanik za to

misadjole
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 57
Pridružio se: Sub, 13. Feb 2010. 19:15
:: samsung ace plus
Lokacija: Srbija-provincijalac
Kontakt:

Post od misadjole »

Koji vam je najbolji mejl klijent, koristio sam K9 pa Secure9, slicni su.

Ima li neka aplikacija koja moze da prebaci word u pdf?
android ili wp8 ?

bachika
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 946
Pridružio se: Pon, 20. Feb 2006. 18:45
:: Iphone 7
:: Lenovo P780
Lokacija: On the road to the hell

Post od bachika »

E ovako, juče sam skinuo tom cat 2 sa marketa i aplikacija je zanimljiva kao i prva verzija samo sa boljom grafikom.... I naravno to je free verzija, a pošto je google dobar prijatelj pronađoh i pro verziju. Posle instalacije, pri pokretanju aplikacija izbacuje poruku (zaboravio sam kako tačno glasi) kako nemože da verifikuje da je app kupljena sa marketa.... :(
Ovo mi se nije dosad dešavalo, i da li to developeri staju na put pirateriji? Ima li kakvog rešenja, ako ima i ako se moje pitanje kosi sa pravilima foruma ideje mogu na pp! :oops:
Live to Ride, Ride to Live. I prefer to reboot my phone through SetCPU

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Post od LittlePrince »

bachika, Ја тај проблем имам СПБ шелом, исто ме интересује да ли има решења :(

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Ekstra aplikacija za pravljenje widgeta - sat, datum, alarm, baterija, prognoza, memorija, sve moze da se strpa u koje hocete dimenzije. Mozete da podesite koju cete aplikaciju da otvorite klikom na widget (pa recimo ako vam se svidja vremenska prognoza na htc-u, ili clock aplikacija, mozete da nastavite njih da koristite kao i do sada).
Dopadljivo izgleda sto je najvaznije.

Make Your Clock Widget
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Post od sugarcoated_ass »

Danas sam malo isprobavao Honeycomb Launcher (Free na marketu) i mogu reci da sam odusevljen s obzirom da je jos uvek Beta verzija (bar tako kazu). SGmini nije bas nabudzen telefon ali je lancer trcao bez i malo lagovanja. Interfejs je odlicno odradjen i lepo izgleda cak i na ovako niskoj rezoluciji. E sad, problemi na koje sam naisao su sledeci: sat je malo pomeren u desno tako da su vidljivi samo sati, ne i minuti i relativno cesto izbacuje FC. Naravno, ako je verovati developerima, u pitanju je Beta tako da je i vise nego dobar lancer. Jedva cekam potpuno funkcionalnu verziju. :)

Evil_Zo
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Pet, 23. Sep 2005. 13:54
Lokacija: Beograd i Herceg Novi
Kontakt:

Post od Evil_Zo »

Potrebna mi je neka aplikacija o pracenju i planiranju troskova nalik ovoj za iPhone:
http://itunes.apple.com/hr/app/toshl-fi ... 83725?mt=8

Jedino na sta sam naletio da krenem je ovo, probacu:
https://market.android.com/details?id=c ... .easymoney

Ako neko koristi nesto slicno i zadovoljan je, molim da kaze koju :)

gica_komandos
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 92
Pridružio se: Ned, 14. Jan 2007. 21:39

Post od gica_komandos »

Zna neko dobru alfanumericku tastaturu? Probao sam GO keyboard ali nesto je spora i ne reaguje dobro. I da li neko zna app za sms-ove gde moze da se povecaju slova?

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

Da li neko zna neku aplikaciju sa kojom bi mogao preko wifi-a da prebacujem podatke sa telefona na pc i obratno ?

gica_komandos
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 92
Pridružio se: Ned, 14. Jan 2007. 21:39

Post od gica_komandos »

@ lesa0208 WebSharing ali mozes samo fajl po fajl. Kolko god da je velik mozes prebaciti jako brzo ali ne mozes foldere prebacivati sto krajnje smara.

Dzeki Cen
Banned
Postovi: 60
Pridružio se: Čet, 11. Nov 2010. 14:53

Post od Dzeki Cen »

Lesa,ovo radi kao zmaj i nema nikakvih ogranicenja. https://market.android.com/details?id=c ... rch_result

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

gica_komandos, probao radi :D Hvala
Dzeki Cen, probacu i ovu aplikaciju danas u toku dana hvala :D

Nicin
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sre, 17. Feb 2010. 13:36

Post od Nicin »

Jel moze neko da mi kaze koja je najbolja navigacija za Samsung Galaxy Ace, i ako moze da mi kaze 10tak dobrih i korisnih aplikacija za ovaj telefon, posto se ne razumem bas najbolje u aplikacije za android. Hvala

antec
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1397
Pridružio se: Pet, 11. Jul 2008. 03:32
:: LG G Flex 2

Post od antec »

Nicin, verovatno je iGo navigacija najbolja, to svi koriste.

Evo moje preporuke za programe, bez ovoga ne koristim telefon:

Total commander - fajl menadzer

Power amp - muzicki plejer (ili Winamp ako ne mozes da se snadjes za placenu verziju)

MX video player - video plejer

Opera mini i Opera mobile - pregledaci za internet (mini koristim za citanje foruma i slicno jer prilicno stedi megabajte, a mobile za detaljniji prikaz stranica

eBuddy - za dopisivanje (objedinjuje mi fb chat, msn, talk i jos sto djavola)

Advanced Task Killer - task menadzer (zgodan zbog kill all widget-a koji koristim kad mi se slogne telefon)

Beautiful Widgets - sat, vremenska prognoza, precice za wifi bluetooth... u formi widgeta

Kaiten - email klijent

Titanium Backup - program za bekap aplikacija, podesavanja itd.

AdFree - prebacuje dosadne reklame iz aplikacija u settings

Od igrica iRunner, Alien Invasion, Scooter Hero, Angry Birds itd.

Nicin
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sre, 17. Feb 2010. 13:36

Post od Nicin »

antec, hvala
skinuo sam vecinu ovih aplikacija ali nzm odakle da skine iGo navigaciju, jel mozes ti da mi das link?

Evil_Zo
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Pet, 23. Sep 2005. 13:54
Lokacija: Beograd i Herceg Novi
Kontakt:

Post od Evil_Zo »

Koju aplikaciju mi preporucujete za menadzment aplikacija koje (ne)zelim da startuju sa paljenjem uredjaja?

Da li mi je takvo nesto uopste poterebno na Android verziji 2.3?

Nicin
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sre, 17. Feb 2010. 13:36

Post od Nicin »

Kako da povezem telefon sa kompijuterom preko usb kabla. Kad povezem kompijuter ne prepoznaje telefon.

daske
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Uto, 28. Jun 2011. 13:03

Post od daske »

Da li postoji aplikacija, koja odredjenu aplikaciju stavlja pod sifru (zakljucava),da drugi, ne bi mogao da otvora to?

Odgovori