Najkorisnije aplikacije za Android OS

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Odgovori
Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

maverick88, po meni ti je mnogo bolja opcija smart keyboard pa jos ako nadjes pro verziju...milina ;)

bojannp
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 73
Pridružio se: Sub, 20. Mar 2010. 19:41

Post od bojannp »

imam jedan problemčić.
vec dosta dugo za slusanje muzike koristim ttpod player i sve je bilo super dok nisam dozvolio se apdejtuje poslednja verzija aplikacije (3.1.0). sve je super, vizuelno izgleda mnogo lepse od moje prethodne verzije, čak i malo brže deluje ALI problem je u tome sto nema engleski jezik vec samo kineski (bar ja nisam uspeo da ga nadjem). Zato sam bio prisiljen da se vratim na moju prethodnu verziju (2.9.2), ali posle kratkod iskustva sa novijim ttpodom silno zelim njega da koristim.
da li neko ima neka iskustva ? da li moze nekako da se ubaci engleski ?
da li ima jos neki program za reprodukciju muzike makar priblizno dobar kao ttpod ?

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Post od Behemoth »

Jel postoji neki youbute downloader za klipove,ja nisam nasao nista konkretno a rovarim vec pola sata
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

Behemoth tubemate radi posao.nekada ga ima na marketu nekada ne.ali lepo skini sa sajta i instališi.
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Post od sugarcoated_ass »

Je l' spominjao neko Pudding Camera?
Odlicna aplikacija sa dosta zanimljivih efekata i podesavanja kamere... Pa ko hoce da se tripuje da je profi fotograf neka isproba. :)
Free na marketu... :)

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

Bila jedna 2D igra ..platforma.. trebas izbaciti neke loptice (tacnije, prstenove) sa ekrana a da neke druge ostanu.. tako nesto. Radnja je kao svemir.. podloga plavkasta i imaju crne rupe koje uvuku loptice. Igra se preko senzora. Bio bih mnogo zahvalan kada bi neko nasao kako se zove. Igrao je prije 2 godine kada sam uzeo telefon ali zaboravio ime.

Dule87
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 324
Pridružio se: Pon, 20. Okt 2008. 01:47

Post od Dule87 »

https://play.google.com/store/apps/deta ... Lml0YXAiXQ.. Odlicna tastatura,nekako mi najvise ona odgovara sto se brzine i tacnosti tice! :)
Samsung Galaxy S3 I9300

bOOdala
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 640
Pridružio se: Sre, 28. Nov 2007. 22:40
:: Sony Xperia Z ultra
:: Nokia 7600
Lokacija: Pozarevac

Post od bOOdala »

postoji li neki program da sljaka kao radio transmiter?

8)

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Dule87, lepo izgleda, sa' ću da je isprobam, ali zašto bre onoliko košta? I u čemu je razlika između one dve koje se plaćaju i one jedne koja je free :? I Ne znam zašto mi kaže da HD2 nije kompatibilaan sa njima a sa free jeste :? :unsure:
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

xerosoft
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 352
Pridružio se: Sre, 09. Dec 2009. 17:41
:: Iphone 4s
:: Iphone 3gs
Lokacija: Novi Pazar
Kontakt:

Post od xerosoft »

gargamel4, dobra je tastatura upravo kucam s nje stvarno dobar odziv tastera i za pohvalu je svaku, a inace koristim stock ics na mom telefonu
Iphone 4s white clear install

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Ne znam, ja se drzim Smart Keyboard Pro, savrseno mi radi posao jos od kad sam uzeo Spicu tj od pre 18-19 meseci...
Nesto slicno ovoj tastaturi je i iPhone Keyboard, samo sto mi je na njoj lose sto stalno pokazuje velika slova na tastaturi..

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Da, i ja stavio i stvarno je mnogo preciznija nego bilo koja koju sam probao....... :o ja sam bio ubeđen da je dosadašnji mali nedostatak preciznosti vezan za kernel ali izgleda da nije tako. Odlično radi, a to sa vlikim slovima to je potpuno isto kao na iPhone-u.
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

Dule87
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 324
Pridružio se: Pon, 20. Okt 2008. 01:47

Post od Dule87 »

gargamel4, stvarno mi nije jasno ali vredi,jako dobra tastatura!Ko ne moze da nadje narodnu verziju nek mi posalje pp! 8)
Samsung Galaxy S3 I9300

Nennad
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 634
Pridružio se: Pet, 23. Jan 2009. 19:01
:: LG G2

Post od Nennad »

Da ne čitam 133 strane, dva pitanja.

Dobar video plejer?

Dobar call history widget, nešto poput Call Log Widget - Scrollable?

talnay
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 57
Pridružio se: Pet, 04. Nov 2005. 23:53

Post od talnay »

Meni je trenutno najbolja tastatura swiftkey X, odlican odziv, odlicno predviđanje rijeci, podrska za nase jezike.

Najbolji video player za mene je MX video player...

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Nennad, ipak ces citati. Nisu badava pisane tolike stranice a i glupo je ponavljati postove. Uzivaj :)

Dule87
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 324
Pridružio se: Pon, 20. Okt 2008. 01:47

Post od Dule87 »

Nennad, MX Player,sto se videa tice,za call history ne znam,potrazi neki na marketu,ima ih sigurno dosta!A za one koji vole zabavne i kvalitetne efekte na kameri,odlican i jako zabavan program jos ako nadjete full narodnu verziju,prava stvar! https://play.google.com/store/apps/deta ... 2FtZXJhIl0.
Samsung Galaxy S3 I9300

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

bOOdala, Ne.
Telefon mora da poseduje transmiter modul.

Nennad
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 634
Pridružio se: Pet, 23. Jan 2009. 19:01
:: LG G2

Post od Nennad »

Azimuth napisao:Nennad, ipak ces citati. Nisu badava pisane tolike stranice a i glupo je ponavljati postove. Uzivaj :)
Pročitao poslednjih 10-ak i smorio se.
Ovo je tema "Najkorisnije aplikacije za Android OS" u kojoj je 80% postova u vezi pitanja i odgovora i ćaskanja o aplikacijama i rešavanju problema i...
Treba da postoje bar dve teme, jedna samo za aplikacije, druga za komentare.

--------

Dobar je MX plejer pro. :) Widget call history sam rešio tako što sam napravio swipe gesture launch na call ikonici, mnogo je jednostavnije.

talnay
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 57
Pridružio se: Pet, 04. Nov 2005. 23:53

Post od talnay »

Zanima me ima li ko problema sa Go launcher ex, meni se s vremena na vrijeme svaki dan gadno zastopa, pa prodje par min. dok se ne normalizira. Inace je rom oficijelni 2.3.3. A ne smijem ga mjenjat jos zbog garancije.

Odgovori