java na android telefonima

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

java na android telefonima

Post od toda81 »

Pokusao sam jos na desire-u, a sada i na sgs plus da sredim da mi rade java programiž,

system/app/Jbed.apk
system/lib/libjbedvm.so

1. Download this: http://www.2shared.com/file/7884694/6f2c5cb0/java.html
2. Install Jbed.apk and push libjbedvm.so to /system/lib and reboot your phone (don't do that point if you already have Java installed in your rom).
3. Launch Java app. Press "menu" button and choose "sdcard". Wait a while and choose Opera Mini to install.
4. Now if you want to launch Opera mini, open Java app first and choose the location where Opera Mini is installed.(e.g. sdcard folder at the top)

Kada sam sve to odradio i pokusao da pokrenem jbed aplikaciju direktno iz telefona samo pocne da ucitava u nedogled :( Pokusao sam takodje direktno u rom koji skinem da ubacim tacno gde treba potrebne fajlove,ali sam imo isti problem prilikom otvaranja programa.

Jedino mi je java radila na LeeDrOiD rom-u jer je on imao u sebi vec ubacen jbed za pokretanje java programa.

Da li neko ima neku ideju sta se treba odraditi da bi mogao da pokrenem java programe u nekom android telefonu?

Pokusao sam cak i preko ovog sajta da uradim direktno konvertovanje jar fajla u apk i uspoe sam sa par java programa,ali sam to uspeo da odradim samo sa par programa .Ovo je taj link http://www.netmite.com/android/srv/2.0/getapk.php
Note IV N9100 dual

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: java na android telefonima

Post od toda81 »

Pronasao sam jbed aplikaciju koja radi ;) Ako nekome treba moze mi se javiti na pp
Note IV N9100 dual

Odgovori