glasovna najava osobe koja vas poziva

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

glasovna najava osobe koja vas poziva

Post od Mirko BGD »

ovo je ako se secate bilo na nokiji i radilo je savrseno! jedna od najkorisnijih stvari po meni, da bez uzimanja u ruku ili u toku voznju cujete ko vas zove i odlucite da li cete se javiti ili ne. na zalost nisam uspeo da nadjem slicno aplikaciju za android koja radi. bilo je tu i tamo nekih pokusaja i postoji par vaijatni, medjutim nista specijalno a i aplikacije su namenjene engleskom govornom podruciju

da li mozda neko zna, postoji li ovako nesto za android?

ThunderBird
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 191
Pridružio se: Sub, 17. Nov 2007. 01:42
:: Galaxy S8
Lokacija: Република Српска - Confederation Helvetica

Re: glasovna najava osobe koja vas poziva

Post od ThunderBird »

Koliko se ja sjećam toga, i na Nokiji je bilo na engleskom... ili griješim? :dry:

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: glasovna najava osobe koja vas poziva

Post od Mirko BGD »

ThunderBird, gresis, svaka nokia koja je imala srpski meni, izgovarala je imena na srpskom (po Vuku), a takodje je bila i fenomenalna opcija, poziva na glas bez prethodnog snimanja nadimaka i takodje radila je odlicno! :(

ThunderBird
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 191
Pridružio se: Sub, 17. Nov 2007. 01:42
:: Galaxy S8
Lokacija: Република Српска - Confederation Helvetica

Re: glasovna najava osobe koja vas poziva

Post od ThunderBird »

Nisam znao da je imala na Srpskom jeziku... Ja se sjećam neke Nokije (sada da me ubiješ koji model) i izgovarala mi je ime prije nego počne da zvoni ali takođe na engleskom...


Sjećam se da sam za 300-tinjak ljudi u imeniku kucao nadimke na engleskom da mogu da prepoznam :lol: :lol: :lol:

Noob :wacko:

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: glasovna najava osobe koja vas poziva

Post od Mirko BGD »

hehe a sve sto je trebalo da uradis je da prebacis meni telefona na srpski jezik ;) i sve je to krenulo od symbiana 9.1, pocelo je sa 8.2, ali se masovno razvilo od 9.1 poslednja nokia koju sam ja imao je n97 i na njoj je radilo vrhunski :wink:

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Layne_Staley »

Ima na androidu, ima to drugar, pogledacu popodne kod njega kako se zove app.. Ili jednostavno kucaj u google say callers name app..

Edit : evo nasao sam ti ovu na brzinu : https://play.google.com/store/apps/deta ... .pa.caller

Potrazi malo po storeu :)
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

Odgovori