Izvještaj za dostavljenu sms poruku

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Njegovan
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 600
Pridružio se: Čet, 28. Jun 2007. 17:43
Lokacija: Republika Srpska

Izvještaj za dostavljenu sms poruku

Post od Njegovan »

Pozdrav, da li neko zna za neku aplikaciju dobru za dostavljenu poruku? Imam m:smart P5 quad HD i u podešavanjima sam označio da mi javi kad sms poruka bude dostavljena kome sam poslao. Ali ako ne gledam u telefon a isporuči poruku nemsm u podešavanjima da vidim dali je dostavljena. Pa ima li neka aplikacija da radi na tom principu da kasnije vidim jel poruka stigla primaocu. Nadam se da me razumijete.Pozzzz
МТЕЛ - СРПСКА МРЕЖА У РЕПУБЛИЦИ СРПСКОЈ

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: Одг: Izvještaj za dostavljenu sms poruku

Post od m@c|-|oR »

Ja koristim handcent sms. Kod svake poruke stoji ikonica o statusu.
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

Njegovan
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 600
Pridružio se: Čet, 28. Jun 2007. 17:43
Lokacija: Republika Srpska

Re: Izvještaj za dostavljenu sms poruku

Post od Njegovan »

Instalirao sam upravo tu što si rekao. A kako sad da podesim izvještaj? Čačkao sam sam po podešavanjima ali nešto ne ide. :( Čak sam instalirao na Srpskom. :D
МТЕЛ - СРПСКА МРЕЖА У РЕПУБЛИЦИ СРПСКОЈ

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: Одг: Izvještaj za dostavljenu sms poruku

Post od toda81 »

Ja sam takodje koristio handcent sms sve dok nisam probao go sms pro pa preporuci ninoline. Prezadovoljan sam u svakom pogledu
Note IV N9100 dual

Njegovan
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 600
Pridružio se: Čet, 28. Jun 2007. 17:43
Lokacija: Republika Srpska

Re: Izvještaj za dostavljenu sms poruku

Post od Njegovan »

Bitno mi je samo da ima izvještaj o isporuci poruke koju kasnije mogu vidjeti. Pa bilo koji od programa. Evo dobar je i ovaj samo da mi je uspjeti aktivirati izvještaj. :smutny:
МТЕЛ - СРПСКА МРЕЖА У РЕПУБЛИЦИ СРПСКОЈ

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: Одг: Izvještaj za dostavljenu sms poruku

Post od toda81 »

Druze, pa i fabricka aplikacija za sms ima mogucnost da se u opcijama ukljuci da ti stize izvestaj da je poruka isporucena. Ti moras malo da pogledas u opcijama i da pronadjes to. Bar je to lako. Glupo je traziti da ti neko pise putanju do te opcije u podesavanjima, a ti ne zelis da se potrudis da je pronadjes. To nije trazenje igle u plastu sena... Da si malo pogledao u opcijama ti bi do sad dok cekas neki odgovor pronasao tu opciju i resio bi "problem"
Note IV N9100 dual

Njegovan
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 600
Pridružio se: Čet, 28. Jun 2007. 17:43
Lokacija: Republika Srpska

Re: Izvještaj za dostavljenu sms poruku

Post od Njegovan »

Nisi me razumjeo uopšte. Ja sam podesio na fabričkoj aplikaciji izvještaj ali ima takav izvještaj da dok gledaš u telefon vidiš ko je dobio poruku, ali kad pošalješ i ako ne obraćaš pažnju ne znaš da li je dobio ili nije. Slabo si skontao moju prvu pisaniju. :o
МТЕЛ - СРПСКА МРЕЖА У РЕПУБЛИЦИ СРПСКОЈ

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: Одг: Izvještaj za dostavljenu sms poruku

Post od toda81 »

Ti znaci hoces da ti stigne kao sms obavestenje da je p9ruka isporucenam ako je to u pitanju onda mi se cini da sam to imao na go sms plus aplikaciji, ali sam iskljucio tu opciju jer me je nerviralo da mi stizu poruke bez veze, mada svako od nas nesto voli, a nesto ne tako da te razumem
Note IV N9100 dual

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: Izvještaj za dostavljenu sms poruku

Post od bata bogdan »

Njegovan napisao:Nisi me razumjeo uopšte. Ja sam podesio na fabričkoj aplikaciji izvještaj ali ima takav izvještaj da dok gledaš u telefon vidiš ko je dobio poruku, ali kad pošalješ i ako ne obraćaš pažnju ne znaš da li je dobio ili nije. Slabo si skontao moju prvu pisaniju. :o
ChompSMS...to ima...ja koristim tu app...imas je na playstore...
Huawei

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: Одг: Izvještaj za dostavljenu sms poruku

Post od toda81 »

Pronasao sam samo opciju da se na vrhu ekrans pojavi ikonica da je poruka uspesno poslata, ali ne i da je isporucena. To za isporucivanje se pojavi tekst na ekranu telefona cim se isporuci i traje par sek i onda nestane. Ne znam da li to ima handcent sms i fabricka app za sms, dok go sms pro ima
Note IV N9100 dual

Njegovan
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 600
Pridružio se: Čet, 28. Jun 2007. 17:43
Lokacija: Republika Srpska

Re: Izvještaj za dostavljenu sms poruku

Post od Njegovan »

toda81, Ma može da bude i neka mala oznaka kraj poruke da označava da je dobio poruku.
МТЕЛ - СРПСКА МРЕЖА У РЕПУБЛИЦИ СРПСКОЈ

vla-do
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1309
Pridružio se: Sre, 19. Nov 2008. 02:06

Re: Izvještaj za dostavljenu sms poruku

Post od vla-do »

Njegovan, verovatno to ima i tvoja fabrički program za poruje, a evo kako da vidiš. Odeš na poslatu poruku, zadržiš prst na poruci dok se ne pojave opcije i pritisneš detalje poruke (massage details ili tako nešto). Na svakom telefonu koji sam čačkao je bilo ovo. Tu piše kad je poruka dostavljena, ako je. :wink:
Javi šta si napravio.

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: Izvještaj za dostavljenu sms poruku

Post od bata bogdan »

Njegovan...ko sto rekoh...chompsms...ima tu opciju...znaci posaljes sms...pored stoje tri tackice...normalno iadjes iz sms app...telefon ti zavibrira i dobijes zvucni signal koji ti odredis da je poruka primljena...i kad opet otvoris sms app kome si skso sms ...stoji ovaj znak da je poruka orimljena √
Huawei

Njegovan
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 600
Pridružio se: Čet, 28. Jun 2007. 17:43
Lokacija: Republika Srpska

Re: Izvještaj za dostavljenu sms poruku

Post od Njegovan »

vla-do napisao:Njegovan, verovatno to ima i tvoja fabrički program za poruje, a evo kako da vidiš. Odeš na poslatu poruku, zadržiš prst na poruci dok se ne pojave opcije i pritisneš detalje poruke (massage details ili tako nešto). Na svakom telefonu koji sam čačkao je bilo ovo. Tu piše kad je poruka dostavljena, ako je. :wink:
Javi šta si napravio.
E to sam imao na prošlim telefonima i tako i jesam provjeravao da li je isporučena. Ali za divno čudo na ovom m:smart P5 quad HD nema. Isto tako sam pokušao kao i na prijašnjim to što si napisao ali to nema. Pa zato ganjam sada neku aplikaciju koja bi mi pomogla.
МТЕЛ - СРПСКА МРЕЖА У РЕПУБЛИЦИ СРПСКОЈ

vla-do
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1309
Pridružio se: Sre, 19. Nov 2008. 02:06

Re: Izvještaj za dostavljenu sms poruku

Post od vla-do »

To mi je baš čudno da nema. Mislim da je to fabrička opcija, pa mi je bezveze da su to izbacili. :dry:
Izvini, ali moram još jednom da pitam. :) Sa upaljenim izveštajem u detaljima nema info kad je dostavljena poruka, niti kvačice kad gledaš poruku? :wacko:

Njegovan
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 600
Pridružio se: Čet, 28. Jun 2007. 17:43
Lokacija: Republika Srpska

Re: Izvještaj za dostavljenu sms poruku

Post od Njegovan »

I meni je to čudno. Jbg, :smutny: Ima izvještaj ali onaj što se pojavi na par sekundi. I ako ne vidiš taj izvještaj nemaš pojma jel dobio primaoc poruku ili nije. Da, upaljen je izvještaj ali samo takav ima na par sekundi. :o
МТЕЛ - СРПСКА МРЕЖА У РЕПУБЛИЦИ СРПСКОЈ

vla-do
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1309
Pridružio se: Sre, 19. Nov 2008. 02:06

Re: Izvještaj za dostavljenu sms poruku

Post od vla-do »

Baš bezveze. :shock:
Koristio sam Go sms pro i bio mi je dobar. Ima i dostavu u vidu kvačice, detalja, mislim da može i preko poruke, ali to nisam koristio. Svideo mi se jer ga možeš podesiti kako god hoćeš da radi, ima i popup metod da izbaci preko ekrana poruku koju si dobio i da napišeš brz odgovor. Da ne pišem o menjanju pozadina i raznim drugim podešavanjima...
Vratio se na fabrički sms program samo jer mi se brže pali od njega, inače svaka preporuka.

Njegovan
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 600
Pridružio se: Čet, 28. Jun 2007. 17:43
Lokacija: Republika Srpska

Re: Izvještaj za dostavljenu sms poruku

Post od Njegovan »

m@c|-|oR, čekam da se javi nebili možda on znao na ovom njegovom što je preporučio ima li izvještaj ili sam ja ćorav. :wacko:
МТЕЛ - СРПСКА МРЕЖА У РЕПУБЛИЦИ СРПСКОЈ

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: Одг: Izvještaj za dostavljenu sms poruku

Post od toda81 »

Go sms pro se samo posoe restarta sporije pokrene, a svaki sledeci ulazak do sledeceg restartovanja tel pokrece se app istog tre utka. Tako je kod mene na note 2. Ne secam se kojom se brzinom pokretao na s2
Note IV N9100 dual

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: Одг: Izvještaj za dostavljenu sms poruku

Post od m@c|-|oR »

Ja malo drem'o... :-)
Settings-receive message settings-handcent delivery reports (meni je uključeno i delivery reports).
Probaj, pa javi...
;-)
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

Odgovori