Najbolje/najkorisnije aplikacije za OS9.1,9.2,9.3 (S60v3)

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Odgovori
Obi
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 111
Pridružio se: Sre, 14. Maj 2008. 15:04
Lokacija: Smederevo

Post od Obi »

a da li postoji neka aplikacija na tu temu, a da funkcioniše bez problema na n91?I koji browser mi preporučujete?Skinuo sam opera mini 10, ali mi ostane par stotina kb rama i često prilikom učitavanja stranica upozorava na ram, i zatvori aplikaciju.
w950

Evil_Zo
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Pet, 23. Sep 2005. 13:54
Lokacija: Beograd i Herceg Novi
Kontakt:

Post od Evil_Zo »

Koju Push E-mail aplikaciju da intstaliram da dobro radi na Symbian9.2 Series 60 3.1 (konkretno na N95 8GB)?

Treba mi za Gmail i eventualno za Yahoo i Hotmail. Problem sa fabrickim e-mail klijentom je sto ne komunicira sa serverom, a ovaj novi Nokia Messaging nije kompatibilan sa N95 8GB :dry:

Vec imam Gmail aplikaciju koja je skoro pa to sto mi treba, ali ona je Java i bas sporo radi tj. cesto se zakoci na par sekundi, ako bi postojalo nesto slicno bas za Symbian sto radi malo gladje... Ima na Ovi Store nekoliko aplikacija koje navodno mogu ovo ali koju izabrati?


EDIT: Upravo sam uspio da instaliram Nokia Messaging i sve radi fino, dopada mi se, jedino sto mi je sada ostalo kao nedoumica je sto se prilikom instalacije pominje neki "trial period" za aplikaciju, o cemu se radi, na Nokia sajtu ne pise ni koliki je taj period niti se vise pominje?

Obi
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 111
Pridružio se: Sre, 14. Maj 2008. 15:04
Lokacija: Smederevo

Post od Obi »

Ljudi, postoji li neka app koja može da instalira druge aplikacije koje nemaju sertifikat, ili je istekao?Zaista me živcira, sve što pokušam da instaliram, većinu neće...Telefon:n82
w950

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

Obi,potpisi HelloOX sertifikatom koji ces izraditi za svoj telefon,instaliraj je na telefon,pokreni aplikaciju i pusti da odradi svoje.
Tad ces imati hackovan sw svog telefona i moci ces sve sto hoces da instaliras bez ikakvih ogranicenja. 8)
Vise o tome klik.
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

Obi
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 111
Pridružio se: Sre, 14. Maj 2008. 15:04
Lokacija: Smederevo

Post od Obi »

hvala ti, a kako da sertifikujem aplikaciju?Imam najnoviju verzoju v35 na n82 softwera...Radio sam po uputstvu http://www.youtube.com/watch?v=SEPr4JwE ... re=related i našao na jednom sajtu, ali kada se zatvori Hellocarbide u x-plore-u neće da otvori folder c:/sys , a trebalo bi...i dalje ne znam šta da radim...
w950

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

Obi,sa HelloCarbidom neces nista uraditi na toj verziji sw,kao sto sam vec napisao,zatrazi sert,zatim potpisi HelloOX koji mozes skinuti sa linka kojeg sam ostavio u prethodnom postu i dalju proceduru sam vec napisao.
Imas i odvojenu temu u ovom podforumu UPUTSTVO: Kako doći do sertifikata.
P.S. Nemoj biti lenj,procitaj poslednjih 10-ak strana i jedne i druge teme cije sam ti linkove postavio,i sve ce ti biti jasno. 8)
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

Obi
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 111
Pridružio se: Sre, 14. Maj 2008. 15:04
Lokacija: Smederevo

Post od Obi »

Sve sam odradio lepo, i nema problema.E sad, zanima me sledeće.Da li je moguće ubaciti drivere za zvuk na n82 sa n91, zato što sam prešao sa n91 i njen zvuk ubija(zvuk preko sluški na n82 mi je slab veoma)....Da li je moguće tako nešto?
w950

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Било је речи раније о томе. Сама инсталација је била могућа али нови кодеци нису могли да раде . :lol:
Слобода или смрт

benkam
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pon, 12. Mar 2007. 17:01

Post od benkam »

jel bi mogo neko da mi pošalje X-plore program na PP,nemogu nikako da nađem verziju koja će da radi :cry: dojadilo mi da tražim više :angry:

pozdrav
miroslav

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Потражи мало, само куцај X-Plore v1.43 Allfiles :wink:
Слобода или смрт

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

da li postoji neka aplikacija koja bi poruku koja dodje prosledila na odredjeni broj.tipa imam npr broj koji ima 2000din kredita i broj koji ima dž poruke i neke minute ali da ne pravim dodatni trošak na dati račun ja lepo dž poruku pošaljem na taj broj sa 2000din a on prosledi sadržinu iste npr za parking.
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

VeNoM, postoji program SMS Forwarder.. mislim da se bas tako zove.. potrazi na netu.. svakako postoji program za tu svrhu.. :-)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

Opera Mini 5.10(22395) Beta S60v3 SymbianOS9.x Signed - SIS FORMAT !!!

Slika

Opera Mini is now available as a native version for Symbian.
This means improvements in loading time (overall) and a flawless integration with your phone!

Features:

• Faster start up time.
• Even faster page loading.
• Improved scrolling performance.
• Integration with your your phone native input.
• Improved performance, especially for older S60 devices.
• Improved fonts.
• Device integration for cut-and-paste, email client and more.
• No more dialogue boxes asking permission to connect to the Web.

Download
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Fox, odma je isprobana,razlike brze se pokrece ova verzija od opere 10,ima lepsi prelaz iz stranice na sledecu stranicu,i cinimi se da brze ucitava web stranicu od ostalih verzija.

JoLoLo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 125
Pridružio se: Uto, 26. Okt 2010. 23:27
:: Motorola RAZR MAXX

Post od JoLoLo »

Instalirao sam danas Skype 1.1.0.6 (preko onog OVI store) na moju Nokiu E72, i uvek kad pokrenem aplikaciju posle nekog vremena me izbaci, tj. kao da se restartuje telefon - ekran potamni pa se odmah ukljuci. Da li to taj skype nije kompatibilan sa mojom nokijom ili koji mu je?

I videh kao neki kasperski trail verziju... da li su antivirusi na mobilnom iole korisni?
I odakle vi skidate sve te programe i aplikacije?
Your Phone isn't mobile if its plugged into wall >> Motorola RAZR MAXX >>JB 4.1.2 >> Rooted

snebivljiva azdaja
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 212
Pridružio se: Sre, 13. Dec 2006. 09:48
:: iPhone 14 Pro
Lokacija: DK

Post od snebivljiva azdaja »

JoLoLo, pokusaj sa verzijom sa skajpovog sajta - znaci idi na skype.com a ne na ovi. Ja sam tako skinula (doduse na E71 i E63) i radi bez problema. I da, na skajpu pise da je verzija 1.1 kompatibilna sa E72.

wucinac
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 620
Pridružio se: Sre, 09. Apr 2008. 22:03
:: Google Pixel 4XL
:: Google Pixel 2XL
Lokacija: Swindon, UK

Post od wucinac »

JoLoLo, popgledaj ovo

http://www.nimbuzz.com/en/nimbuzzout/

ja ga koristim na n82 i spici
radi odlicno i besplatan je

telep
Expert
Expert
Postovi: 2210
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 04:23

Post od telep »

Nimbuzzu će skype u skorijoj budućnosti ukinuti opciju skype-a, pošto će u budućnosti valjda naplaćivati licencu za korišćenje.
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Nexus 7 32GB 2013 White

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

WordPress aplikacija za Nokiju

Nokia online prodavnica aplikacija od sada je bogatija za još jednu, namenjenu blogerima - WordPress aplikaciju.
Slika
Aplikacija, koja u sličnom izdanju već postoji za Android, iPhone i Blackberry uređaje, sada je dostupna i korisnicima Nokia telefona.

WordPress Nokia aplikacija još uvek nije kompatibilna sa Symbian3 platformom, pa na modelima N8, C6, C7 neće raditi, a podržani su modeli N97 Mini i X6.

Aplikacija donosi WordPress u verziji 2.7, a kao i za ostale platforme i na Ovi Storeu, ova aplikacija je besplatna.

sanjke
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Čet, 11. Dec 2008. 01:43
Lokacija: Kostolac

Post od sanjke »

Pozdrav svima,potreban mi je program Font Magnifier,zna li neko gde ga mogu naći-nepotpisan da bih ga kasnije potpisala.
Hvala
HTC HD2 ANDROID

Odgovori