N-GAGE igrice

Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj igri, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Odgovori
Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

sta se desava sa n-gage platformom za n97? koliko znam, n97 podrzava n-gage igre, samo ih nesto slabo nalazim po netu.... :unsure:

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Post od milann »

Layne_Staley, Miodrag N73, i kod mene bio sličan problem ali sam ga rešio deaktiviranjem patch-a Open4all. Inače na N79 koristim verziju v1.40.

slavko101
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 218
Pridružio se: Sub, 13. Jun 2009. 14:21

Post od slavko101 »

Da li neko zna da li n-gage igrice radi na Nokia 5800?
Ako ne rade da li se zna ili je mozda najavljeno kada ce biti podrzane?

Miodrag N73
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 182
Pridružio se: Sub, 06. Okt 2007. 23:26

Post od Miodrag N73 »

milann napisao:Layne_Staley, Miodrag N73, i kod mene bio sličan problem ali sam ga rešio deaktiviranjem patch-a Open4all.
Hvala ti druze,sada radi bez greske :D .
Nokia N95 8gb Black

de.marko
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 52
Pridružio se: Pon, 08. Jan 2007. 10:58

Post od de.marko »

Mene ladno jos zeza izbaci me u sred igre deep creature a disable-ovao sam open for all patch.Jel ima jos neko neki predlog koji bi pomogao.

e radi sve savrseno samo izgleda da rom patcher pravi problem jer kada se on iskljuci sve igre rade bez problema,ustvari sve sem dirk dager jer on izbacuje uvek kern eror.ako neko zna kako ovaj problem da se resi ili ova igra nije vredna tolike muke i truda???
Poslednja izmena od de.marko u Ned, 25. Okt 2009. 17:21, izmenjeno 1 put ukupno.

Esseker
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 402
Pridružio se: Pet, 27. Mar 2009. 03:16
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Subotica

Post od Esseker »

E ljudi imam problem,pre sam igrao Bounce Boing Voyage preko Accelerometra,a sada mogu samo preko dzojstika? :unsure: :unsure: :unsure:
Galaxy Note 9 SM-G960F/DS 128 GB Ocean Blue

misha
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 100
Pridružio se: Sub, 10. Apr 2004. 18:20
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od misha »

Narode, da li ste videli da se NGage gasi? Nokia ce septembra 2010 iskljuciti Ngage i sve igrice prebaciti na Ovi store. tada ce prestati da postoji Arena, poeni, rangiranja, Ngage chat, tako da... Izigrajte se, a onda samo obicno igranje igrica...

pedja94
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Ned, 07. Dec 2008. 00:49
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od pedja94 »

поздрав!
хаковао сам телефон преко нелло0х2,и хоћу да инсталирам н гаге игре на телфон...
Када убацим игру у н гаге фоледер на мемориској или на телефон и покренем н гаге апликацију игра ми се инсталира али када хоћу да је покренем избаци ми ,,гаме нот фоунд он мемори кард ор девице,, и пита дали хоћу да обришем игру!!!
Е сад пробао сам да скинем и фулл верзије и да их инталирам преко компујтера...али за то тражу сецман...прво ми је тражио метероТРК порт, кад сам то инсталирао и конектовао се,надао сам да ћу моћи да инсталирам сецман међутим избаци ми еррор оццуред ункновн девице...
сад не знам шта да радим молим вас да ми помогнете!!!
ево слика ако ће помоћи

http://img230.imageshack.us/img230/7123/slikar.jpg

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

pa verujem da ce to obicno igranje igrica da bude podjednako kvalitetno kao i ngage... ipak je ngage fenomenalna stvar, ja koji ne igram igre sam se totalno odusevio :)

misha
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 100
Pridružio se: Sub, 10. Apr 2004. 18:20
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od misha »

Mirko BGD, igrivost ce apsolutno ostati jednako kvalitetna, a vremenom i bolja:) Nokia pokusava da sve stavi na jedno mesto kada je u pitanju software, sto je svakako i najjednostavnije za upravljanje.

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Nokia gasi N-Gage servis 2010

Second Version Of N-Gage Platform
Will Die A Quiet Death Just Like Its Predecessor

Nokia has finally and officially confirmed persistent rumours that widely-hyped but poor-selling 2nd version of N-Gage platform will die a quiet death just like its predecessor as it failed to live up to Nokia's and consumers expectations.

Nokia's online gaming service, opened last year, never moved beyond a niche audience and therefore it will closed next year, acknowledging failure in its first major services offering.

"N-Gage games will be purchasable until the end of September 2010. While the N-Gage.com site together with the N-Gage Arena and other community features will remain in operation throughout 2010, the Ovi Store will be the new central place for all the mobile games that Nokia and other publishers offer from this point forward. We will no longer publish new games for the N-Gage platform."

N-Gage Arena will remain in operation throughout 2010 and players can e.g. keep posting their high scores until then. We understand that people value the ability to manage their games and communicate about them, and we are working on offering such community elements through Ovi.

Games publishers are free to use community features of their choosing in their apps, the feature set is not defined by Nokia. Social Networking applications are some of the most downloaded on Ovi Store, emphasing the power of connecting people.

Nokia says that mobile gaming is already the second most-popular category in the Ovi Store, and maintaining two separate storefronts (N-Gage and the Ovi Store) didn’t make any sense. Currently, they have more than a thousand games available in Ovi Store supported by 100 Nokia device models and are growing the platform and portfolio as quickly as possible.

www.symbian-freak.com

:(
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Развиће нешто боље.Време је за то. :wink:
Слобода или смрт

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

postoji li patch za ovu novu verziju n-gage [1.40]? posto mi stari patch unisti celu app i sve igre koje sam instalirao, i moram sve ponovo da instaliram... :(

Wisost
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Čet, 29. Okt 2009. 00:25

Post od Wisost »

Što se N97mice tiče, skoro sve igre N gage 2 mogu (bar one što sam ja probao)

Čak su mnogo bolje - landscape ekran, imate d pad s lijeve i dugmiće s desne, kao PSP GO :)

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

Wisost, ja nemogu da instaluiram apsolutno ni jednu igru znaci instaliram n-gage aplikaciju sa oficijalnog sajta, kad prebacim igru u n-gage formatu u ngage folder na mass memory, startujem ngage app i ona vidi scve igre koje sam prebacio, medjutim kad zapocenm instalaciju izbaci mi gresku, tako je bilo na proslom firmwareu, na ovom sad, pre i posle hacka i hard reseta itd.... :unsure:

Skyw@lker
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pon, 28. Dec 2009. 12:33

Post od Skyw@lker »

Pozdrav svima! Nov sam na ovom forumu al me ova sekcija odmah privukla jer volim igrice :) Skoro sam nabavo N95, instalirao sam onu aplikaciju sa sajta pa me zanima jel isključivo mogu samo trial igre da se igraju? Jel ima neka "divlja" fora za N-gage igre na N95-ici tj. da se igraju full igre?
:dry:

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

dakle od kako je proradilo hackovanje proradile su i igrice... danas sam isprobao gotovo sve igre koje su dostupne za ngage i sl igre ne rade:

solitare 12 pack greska
brothers in arms trial
tetris ne radi
space impact ne moze da startuje
reset generation greska
subsonic radi ali jako cudna rezoluicija, dupli erkan
pinbal radi ali ne na n97 u landscape modeu
dogz greska
dirk dagger greska

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Kako da resim problem sa trial igricama.Instalirao sam n-gage aplikaciju kod koje se nevidi sa strane ovaj natpis trial ali ipak igrice nisu cele,odigram prvi nivo i nadalje nece.Stane i trazi ono konekt n-gage.Telefon je hakovan.
:cry: :cry:

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

100 x uh,uh. :cry: Sta ti sve nisam pokusavao za n-gage.Pronasao sam jedno desetak instaler softvera za n-gage i bas sam se bio zainatio da to uradim ali neide,izgleda da nema leka za FP2 uredjaje.Njih je Nokia tako izmislila da nista nepomaze ni krek ni pach.One app..koje su htele da pokrenu igre odigra se taj probni deo i ERROR :x .


Edit:29.9.2010. Konacno sam uspeo nesto da postignem.Problem je bio u rompatcher koji sluzu za instalaciju nepotpisanih app...Kada se ubacuje igra on treba biti ukljucen a kada zeli da se igra on mora biti iskljucen.Zasad me nije zaustavio ni na jednoj igri,prelazio sam one nivoe gde mi se ranije igra zaustavljala.

Nemanja 3.5G
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 111
Pridružio se: Pet, 14. Jan 2011. 18:36
:: HTC M8

Post od Nemanja 3.5G »

Koja je poslednja verzija ngage za N95 8gb? Zna li neko dobar sajt za skidanje igrica? Gde mogu naci quake 3 za n95?
Nokia: N73 ME, N95 8GB, HTC One_M8

Odgovori