Windows Phone 8 aplikacije

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Odgovori
Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od Deksi »

Tako je i bilo podešeno. Videću da prodje par dana da se pojave nove poruke možda će i da radi kako treba.
A možda je i zbrka nastala jer ažuriranjem TT se totalno zbunio. Nije hteo da se ugasi, da pronadje forume itd. pa sam ga brisao i ponovo postavio.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od miodrage »

Meni se novi TT uopste ne svidja. Stari mi je bio daleko bolji, plus na crnoj pozadini, bela slova, to mi je uvek bilo bolje za oci nego ovo bljestavilo. Makar da su ostavili opciju biranja pozadine... magarci!
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Cedogares
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 245
Pridružio se: Čet, 06. Jun 2013. 20:07
:: Samsung Ativ S

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od Cedogares »

Valjda ce dodati, meni fali landscape, mnogo mi je sad android look..

alphablue597
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 429
Pridružio se: Sre, 15. Feb 2012. 13:38
:: Nokia Lumia 520
Lokacija: Nis

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od alphablue597 »

Meni sad jedino sto fali na ovoj platformi je vremenska prognoza(znam da ih ima puno ali ili imaju nedostatke ili su netacne ili ne izgledaju lepo).Posto je meni omiljena aplikacija weather underground, bio sam na njihovom sajtu da vidim dokle su stigli s wp8 platformom i vidim da su promenili status u UNDER REVIEW,sto je dobro.Isto vidim da sve vise i vise ljudi glasa da se napravi aplikacija.Zato ne bi bilo lose da idete na:
http://help.wunderground.com/forums/188 ... dows-phone
i glasate.Ne kosta vas nista,samo unesete vasu email adresu i ime i glasate.Iskoristite sve email adrese koje imate(ja sam sve 3),znaci glasate,pa sign out,pa ponovo sa drugom adresom sign in, i da krenu da stizu i oficijalne aplikacije na windowsu.Isto tako mozemo i za ostale aplikacije da glasamo,ako je moguce....

NijeZauzetoIme
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 181
Pridružio se: Čet, 10. Feb 2011. 21:23
:: Pocophone F1

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od NijeZauzetoIme »

miodrage napisao:Meni se novi TT uopste ne svidja. Stari mi je bio daleko bolji, plus na crnoj pozadini, bela slova, to mi je uvek bilo bolje za oci nego ovo bljestavilo. Makar da su ostavili opciju biranja pozadine... magarci!
+1
Huawei Nexus 6p - Xiaomi Mi Note 3 - Pocophone F1

Challenge
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 248
Pridružio se: Uto, 11. Jun 2013. 16:06
:: BlackBerry Z30
:: Nokia E72

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od Challenge »

Našao sam se na pogrešnom mestu i ostavio pogrešan post. :)))

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od Vlada Zem »

Preporuka za "Fix red eye" aplikaciju, placa se jbg, ali kome treba efikasno radi to sto mu ime kaze.
Ne znam da li postoji neki foto editor za WP kod koga je to toliko dobro odradjeno.
pozz
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od araphel »

Ne znam da li je još neko primetio, konačno se pojavio fajl menadžer za WP. Aplikacija je Microsoftova, zove se Datoteke, i može se besplatno preuzeti sa prodavnice. Sad, da li je dostupna samo za 8.1, nisam siguran. U svakom slučaju, nije loša, prilično je logična i jednostavna, i ja sam sasvim zadovoljan, mada mi i nije bila nešto ne znam koliko neophodna. U svakom slučaju, tu je, pa je probajte.

licimurnbg
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 07. Jun 2014. 10:46
:: Lumia 820
Lokacija: Beograd

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od licimurnbg »

Red Voznje

Jedostavna i korisna aplikacija za sve koji koriste javni prevoz u Beogradu.

Red Vožnje je aplikacija za prikaz reda vožnje dnevnih autobusa, tramvaja, trolejbusa, noćnog prevoza i BG Voza za Beograd. Unošenjem željenog broja linije se prikazuje red vožnje sa početnih terminusa u oba smera. Podaci koji se prikazuju su zvanični podaci GSPa koji stoje na početnim stanicama. U sledećem update-u biće promenjen zimski red voznje u letnji kao i linije mini buseva i Beo Voza.

Aplikaciju možete preuzeti ovde.

Coni
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1743
Pridružio se: Ned, 21. Apr 2013. 10:26
:: LG Leon LTE

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od Coni »

Ljudi izdale me HERE maps. Isao da se provozam bajsom do Viminacijuma, kad ono - jedini rezultat neka ulica u Pozarevcu...

alphablue597
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 429
Pridružio se: Sre, 15. Feb 2012. 13:38
:: Nokia Lumia 520
Lokacija: Nis

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od alphablue597 »

Ko hoce melodije,neka skine ovu aplikaciju
http://www.windowsphone.com/en-us/store ... af49b3e479
Besplatna je samo 24h,pa pozurite.Isto je trenutno besplatan i running mate.

Coni
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1743
Pridružio se: Ned, 21. Apr 2013. 10:26
:: LG Leon LTE

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od Coni »

Hm, meni nije besplatan, mozda je do regiona. Inace, za trcanje preporucujem track runner, precizan i jedan od najlepsih programa.

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od Vlada Zem »

licimurnbg, hvala za ovu app, 5 stars i slažem se da trebaju malo "modernije" ikone :)
alphablue597, ni meni nije besplatan na Serbia.
Coni, nisu te "izdale" Here maps, to je to što je ubačeno i što prepoznaju = Viminacijum ulica u PO. Kucaj recimo "Lepenski vir" (isto je "nalazište") i vodiće te do hotela tog imena u D.Milanovcu. Kalemegdan je recimo ubačen kao "tvrđava".
pozz
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

Coni
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1743
Pridružio se: Ned, 21. Apr 2013. 10:26
:: LG Leon LTE

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od Coni »

Kako to nisu, cim nema trazenog pojma, znaci da ne valja. Ne kazem da su lose, samo nisu perfektne. Google maps mi nalazi nalaziste Viminacijum, znaci moze i bolje.

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od Vlada Zem »

Coni napisao:cim nema trazenog pojma, znaci da ne valja.
Ne, to znači ako ti je to bitno odmah ideš na Google ili čekaš update Here mapa pa vidiš da li je "to" rešeno ili nije.
Naravno da nisu "perfektne", meni se sviđa brzina i kako "glatko" radi app, i radi mi posao, a o podacima koji su na mapi naravno da ima mesta za diskusiju... to nikad neće ni biti "savršeno"...
pozz
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

alphablue597
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 429
Pridružio se: Sre, 15. Feb 2012. 13:38
:: Nokia Lumia 520
Lokacija: Nis

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od alphablue597 »

Izvinjavam se,ali meni je region na USA pa su besplatne,pa sam mislio da su za sve regione besplatne....

Za trcanje su najbolje addidas micoach i endomondo.Ja koristim endomondo beta i odlicno radi,a mozete rezultate i detaljnije da pogledate na njihovom sajtu kad se ulogujete....

Coni
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1743
Pridružio se: Ned, 21. Apr 2013. 10:26
:: LG Leon LTE

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od Coni »

Ma...ja sam zadovoljan HERE mapama. Do sada sam bio prezadovoljan. U tom smislu me izdale. Nema Viminacijuma, nije smak sveta, ali do sad je bilo svega, ocekivao sam i to. Nebitno. Endomondo je odlican, koristio sam ga na androidu ali sad mi se vise svidja track runner. Probaj. I da, ja sam na US regionu pa mi opet onaj program nike besplatan.

alphablue597
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 429
Pridružio se: Sre, 15. Feb 2012. 13:38
:: Nokia Lumia 520
Lokacija: Nis

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od alphablue597 »

Coni napisao:Ma...ja sam zadovoljan HERE mapama. Do sada sam bio prezadovoljan. U tom smislu me izdale. Nema Viminacijuma, nije smak sveta, ali do sad je bilo svega, ocekivao sam i to. Nebitno. Endomondo je odlican, koristio sam ga na androidu ali sad mi se vise svidja track runner. Probaj. I da, ja sam na US regionu pa mi opet onaj program nike besplatan.
Moguce da je istekla ponuda...Danas je bio besplatan 100% video sam na racunaru slucajno.Bice opet besplatan,ja sam ga pre skinuo isto kad je bio free.Ne znam,meni sad ovaj endomondo beta odlican.Od pre neki dan ubacili i elevation,climb data,to mi pre nedostajalo,a i dosta je pregledan i radi fantasticno....

Coni
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1743
Pridružio se: Ned, 21. Apr 2013. 10:26
:: LG Leon LTE

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od Coni »

U pa to je super, dobro, ipak je opcijama bogatiji od ovog runnera.

Coni
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1743
Pridružio se: Ned, 21. Apr 2013. 10:26
:: LG Leon LTE

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od Coni »

Inace...probao sam nekoliko messanger programa, i mogu reci da su po opcijama ravni viberu i whtasappu, npr. Hike ili Line. Lepo izgledaju, brzo rade, jos kad bi bili popularni kod nas...i kad se oni podignu skoro pa trenutno (2 sekunde) nema izgovora da i viber ne radi tako (kako treba).

Odgovori