Windows Phone 8 aplikacije

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Odgovori
alphablue597
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 429
Pridružio se: Sre, 15. Feb 2012. 13:38
:: Nokia Lumia 520
Lokacija: Nis

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od alphablue597 »

Jedna od boljih aplikacija za YouTube (mozda i najbolja)-myTube je besplatna 24h!

alphablue597
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 429
Pridružio se: Sre, 15. Feb 2012. 13:38
:: Nokia Lumia 520
Lokacija: Nis

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od alphablue597 »

Zvanicne aplikacije pristizu kao lude,svaki dan po 2-3;).Danas stigo PhotoShop express, azuriran Skype...

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od sugarcoated_ass »

Dobar PhotoShop Express! Voleo bih da se uskoro pojavi i Pixlr Express... Njega sam stalno koristio na Androidu. :)
TapaTalk isto dobio apdejt, radi primetno brze ucitavanja. :)

alphablue597
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 429
Pridružio se: Sre, 15. Feb 2012. 13:38
:: Nokia Lumia 520
Lokacija: Nis

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od alphablue597 »

Za Pixlr Express ne znam stvarno, nista nigde ne pominju, mada moze da se desi da i on izadje.Meni sada ovo super: Photoshop, Nokia Creative Studio, Lomogram+,Fotor,meni i vise nego dovoljno...
Da podelim nesto sa vama.Pre neki dan mi proradeo nokia mix radio!Potrebno je da napravite nokia account(pogledajte u podesavanja, email+accounts).Ukoliko niste napravili, registrujte se, prosto je.Meni je ista email adresa kao i na telefonu.Zatim na racunaru se prijavite tim nalogom, i u podesavanjima promenite jezik i region na USA.Sacauvajte promene.Na telefonu skinite nokia mix radio(region mora da bude na USA, mada za svaki slucaj stavite i jezik), otvorite aplikaciju i prijavite se i to je to!U besplatnoj verziji mozete da sacuvate 4 mixa za offline slusanje bez interneta, kao i da 6 puta preskacete pesme na svaki sat.Znaci skinuo sam 4 mixa malo slusao radio itd, kad sam pogledao u data sense pokazuje oko 140mb.Jedan mix ima oko 20-30 pesama, otprilike nisam brojao, sto je fantasticna kompresija, i sve zvuci super,znaci ja sam odusevljen!
Isto ako hocete da slusate Pandora radio, registrujte se, samo vodite racuna da za Zip code stavite neki americki(nadjite neki na internetu).Registraciju izvrsite preko aplikacije, jer na racunaru bez proxija ne mozete....
Javite utiske...:)

Shomyz
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Pon, 09. Dec 2013. 19:48
:: lumia 920

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od Shomyz »

@ alphablue597
bas dobro da si pomenuo nokia mix radio, meni je radio neko vreme i od jednom prestao (region mi je od kupovine telefona bio na srbija) i sad kad sam procitao ovaj tvoj post uradio sam kako si napisao promenio sam region na US i pri pokretanju aplikacije ima opcija use my location koja je stiklirana (ne vredi ni kad je odstikliram), sama aplikacija prepozna da je lokacija RS i nece da radi....
na nokia account sam se ulogovao sa microsoft-ovim nalogom, kapiram da to nema nikakve veze sa ovim gore problemom i da ne moram novi nokia nalog da pravim

alphablue597
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 429
Pridružio se: Sre, 15. Feb 2012. 13:38
:: Nokia Lumia 520
Lokacija: Nis

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od alphablue597 »

Meni je jezik,region na USA, regional format je Serbia Latin.Mozda nije bitno,ali sam xbox music prebacio na USA isto,da mi radi prepoznavanje pesama kad otvorim cortanu.Radi evo vec peti dan bez problema.

EDIT:
Aplikacija metromail je trenutno besplatna!

miki72off
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 32
Pridružio se: Pon, 24. Jun 2013. 19:48
:: lumia 630

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od miki72off »

Da li sam ja zaksnio ili ima neka fora sa metromail-om!? Skinuo sam ga nocas oko 10-11,i sad gledam ful verzija kosta 170 dinara, u ovoj verziju moze samo jedan mejl... Jel ima preporuka za neku slicnu app da je free!?

Shomyz
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Pon, 09. Dec 2013. 19:48
:: lumia 920

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od Shomyz »

probao sam danas i to da prebacim na xbox nalogu region na US al ista prica, nokia mixradio prijavljuje da jos nije dostupno za moj region RS koji prepoznaje zbog ukljucene lokacije, ne znam sta jos da mu uradim....najvise me smara sto je radilo i skroz dobra stvar a sad nece nikako

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od araphel »

Kod mene Mix Radio šljaka bez problema. Nedavno sam prebacio i region na Srbija, i nije imalo nikakvog efekta. Sve i dalje radi.

alphablue597
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 429
Pridružio se: Sre, 15. Feb 2012. 13:38
:: Nokia Lumia 520
Lokacija: Nis

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od alphablue597 »

Za metromail nas zeznuo developer,stavio free a ustvari mora da se plati za vise naloga,glupost.Ja od pocetka koristim fabricki i sve je ok.Za mix radio pregledaj sve kako sam napisao,deinstaliraj app,restartuj telefon...

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od araphel »

Iz mog iskustva, a sad evo uzeo i kao službeni telefon isto 925, nrma bolje od fabričke mail aplikacije...sve fercera bez problema.

Shomyz
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Pon, 09. Dec 2013. 19:48
:: lumia 920

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od Shomyz »

Nokia mix radio nece kod mene da radi i odustao sam...probao sve sa regionima reinstalacijom app i nece pa nece, svaki put pri prvom pokretanju aplikacije ona sama prepozna region RS zbog ukljucene lokacije, i kaze da nije dostupno za moj region

alphablue597
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 429
Pridružio se: Sre, 15. Feb 2012. 13:38
:: Nokia Lumia 520
Lokacija: Nis

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od alphablue597 »

Shomyz, ako koristis chrome, otvori private window(ctrl+shift+n).Idi na https://account.nokia.com/acct/account/index.html .Uloguj se pomocu naloga koji ti je na telefonu(nokia nalog).U personal information promeni jezik i region na US(to ti je najbitnije).Sacuvaj promene.Na telefonu deinstaliraj nokia mix radio,prebaci jezik i region na US i restartuj telefon.Skini nokia mix radio.Kada otvoris aplikaciju izaberi da ne koristi lokaciju(u samoj aplikaciji stavi location na off).Otvori aplikaciju i uloguj se pomocu svog nokia naloga.Trebalo bi da radi...Javi da li si uspeo.

Shomyz
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Pon, 09. Dec 2013. 19:48
:: lumia 920

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od Shomyz »

alphablue597
Uspeo sam!!! i problem je bio u tome sto mi je na fonu nokia nalog povezan sa microsoft nalogom iako sam tad imao nokia nalog ne znam zasto sam stavio ovaj drugi...i ja sam svo vreme menjao region na pogresnom nalogu :D sad sam prebacio na microsoftovom region na US i uradio kako si rekao i sljaka kao i ranije samo sad jos i bolje....hvala ti

alphablue597
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 429
Pridružio se: Sre, 15. Feb 2012. 13:38
:: Nokia Lumia 520
Lokacija: Nis

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od alphablue597 »

Dobro je,moralo je da proradi[WINKING FACE].Nema na cemu...

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od Vlada Zem »

Nesto cudno, fabricka Calendar app je imala update, od tad mi ne radi "+", samo izadje iz app. Ne radi ni na tzv.3rd part aplikacijama Cal, TrueCalendar...
pozz
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od Deksi »

Evo aplikacije za zakljucavanje ekrana bez da se koristi dugme sa strane telefona. Aplikacija je samo danas besplatana.
Lock Phone Screen
Slika

Coni
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1743
Pridružio se: Ned, 21. Apr 2013. 10:26
:: LG Leon LTE

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od Coni »

Vlada Zem napisao:Nesto cudno, fabricka Calendar app je imala update, od tad mi ne radi "+", samo izadje iz app. Ne radi ni na tzv.3rd part aplikacijama Cal, TrueCalendar...
pozz
Navodno, danas su sredili.

alphablue597
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 429
Pridružio se: Sre, 15. Feb 2012. 13:38
:: Nokia Lumia 520
Lokacija: Nis

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od alphablue597 »

Popravili je da potvrdim.

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Re: Windows Phone 8 aplikacije

Post od Vlada Zem »

...Jutros je bio apdejt i sad sve radi kako treba.
deksicom napisao:Evo aplikacije za zakljucavanje ekrana
OneTouchLockscreen je besplatna oduvek, transparent opcija, ok.
pozz
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

Odgovori