Lenovo Moto Z

Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OS
Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: Lenovo Moto Z

Post od Joxy »

Ubih se trazeci temu, potpuno sam zaboravio da moze biti u Lenovo podforumu. :D
Elem, jako zanimljiv i pre svega prelep telefon. Svidja mi se sto je klot Android a opet nekako ima neki svoj smek sto ga dodatno odvaja od Nexusa/Pixela. Podrska bi isto trebalo da bude na nivou sto bi se reklo. :)
Koliko okvirno kostaju ti modovi i koji sve za sada postoje? Da li ih ima po nasim ovlascenim radnjama?

artifex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1703
Pridružio se: Pet, 07. Jan 2011. 00:11
:: Poco X3 NFC
Lokacija: Beograd,Srbija

Re: Lenovo Moto Z

Post od artifex »

http://mondo.rs/a961511/Mob-IT/Vesti/Mo ... video.html

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Lenovo Moto Z

Post od Baraba »

Hasselblad TrueZoom, 31.987 dinara :blinky: :shock:
Moto Insta-share Projector 37.987 dinara :o :shock:
Da li su oni normalni?

drdekzar
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 390
Pridružio se: Ned, 06. Jul 2014. 11:28
:: Lenovo Vibe Shot
Lokacija: Beograd

Re: Lenovo Moto Z

Post od drdekzar »

Cene su takve kakve su velike ali koliko sam cuo Lenovo planira da preko operatera ponudi dodatke po nekim specijanim cenama i na rate.E sad koliko sam cuo krecu sa prodajom u narednih par dana......

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Lenovo Moto Z

Post od Evindzer »

Za mod sa kamerom YT kaže da je loš. Mene bi jedino interesovao projektor, u pojedinim trenucima bi mi bio od koristi.

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Lenovo Moto Z

Post od гари »

Jedno pitanje, nije baš tema, ali je povezano s ovim, i mislim da je bolje pitati ovde.

Kad vidim ove cene ovolike, pomislim što bi neko ovo kupovao osim ako mu se baš sviđa ovakav koncept. Jer i da kupi čovek posebno fotoaparat, izaći će ga slično, ako ne i manje (zavisi kakav aparat kupi), ali je ipak prednost ove Motorole što je istovremeno i telefon, pa ima sve one pametne funkcije. Iako posle nekog vremena zastareva - brže nego dikitalni fotoaparat.

A moje pitanje je - jel ne postoji neki smart digitalni fotoaparat? Jel postoje takve stvari? Da ima na sebi Android recimo, da se kod kuće poveže na WiFi, prebacuje slike na Google Drive recimo, i slično. Ili makar nekako da se poveže sa telefonom, pa da telefon bežičnim putem pokupi slike.

iamivan
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1167
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 11:11
:: Sexus 6P Graphite
Lokacija: Bor
Kontakt:

Re: Lenovo Moto Z

Post od iamivan »

Vrlo jednostavnom Google pretragom možeš naći odgovor na svoje pitanje. :)
Odgovor je - da, postoje, mada mislim da to više nije toliko aktuelno. Bilo je tamo negde 2014.

Sent from my Sexus 6P using Fapatalk

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Lenovo Moto Z

Post od гари »

Znam, ali dragari sa sveta kompjutera su mi pouzdaniji od Googla. :) A i kad o nečemu znaš baš malo, onda mislim da je ipak bolje pitati ovako ako se može, nego na Googlu tražiti odgovor. :)

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Lenovo Moto Z

Post od Evindzer »

Ja uvek proguglam, pa dođem ovde i pravim se pametan da znam sve odgovore. ;) :D :D :D

iKe
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1289
Pridružio se: Čet, 18. Mar 2010. 20:57
:: S6 edge
:: Nexus 7 2013
Lokacija: Sokobanja

Re: Lenovo Moto Z

Post od iKe »

Gari, postoji taj koncept, ali nije se dobro pokazao tako da novih modela i nema više.
Cene za modove su blago je reći nenormalne. Ja sam kupio LG smart projektor za 350€, a Sony mirrorless može da se nađe za slične pare. Ovo bi se jedino isplatilo da daju gratis dva uz telefon.
The Member formerly known as L.S.I. .... Genuine vanilla ice cream sandwich... Nexus Prime

drdekzar
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 390
Pridružio se: Ned, 06. Jul 2014. 11:28
:: Lenovo Vibe Shot
Lokacija: Beograd

Re: Lenovo Moto Z

Post od drdekzar »

Nama bi se isplatilo ali njima sigurno ne bi, mozete da zamislite koliko je kosta projekat sa Hasselbed-om, koliko je kostao projekat da se napravi projektor....mnogo to sve kosta pogotovu za nasu Srbiji.

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Lenovo Moto Z

Post od гари »

Evi, podcenjuješ koliko ja o fotografiji nemam pojma. :D Ja to sve sad ovde od vas učim. :) Jbg, ranije ono kao student nisam te stvari ni gledao, u fazonu šta ću da čitam kad neću imati para to da kupim (ono dok sam bio đak ili student), a sad već ima smisla - mogu da računam da ću moći to što mi se svidi da kupim makar polovno. :D Onako šta imam da čitam, samo da se deprimiram time šta sve postoji, i kakvim krševima ja raspolažem. :lol:

A i da sam probao, verovatno bi naleteo na te neke modele od pre tri godine, i onda ne bih skontao da toga sad više nema. S tim da, ko zna, operativni sistemi se razvijaju, razne stvari postaju pristupačnije, a i domovi su bolje opremljeni, a kao i sami ljudi koji sada u većem broju imaju dovoljno dobre smart telefone.

I selfi štap je izgledao bizarno ljudima kad su ga koristili sa fotoaparatom, a onda je ipak došlo i za njih vreme. :D

Ne kažem da ja sad čekam onako neki fotoaparat, nego samo komentarišem - cloud servisi se sve više razvijaju u poslednje vreme (već sad su razvijeni), kao i razne druge stvari. Mislim da će sada ljudima biti mnogo lakše da imaju sinhronizovane uređaje, pa da bi samim tim i ovo moglo u nekom trenutku postati ljudima zanimljiva stvar.


A za ovo, pa i jeste, onome u inistranstvu ovo i nije toliki izdatak ako voli fotografiju, i ako će s ovim ispadati dobre dotke. Njima će biti da daju 1.000 evra na ove drangulije sa telefonom kao nama da kupimo telefon od 200 evra.

drdekzar
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 390
Pridružio se: Ned, 06. Jul 2014. 11:28
:: Lenovo Vibe Shot
Lokacija: Beograd

Re: Lenovo Moto Z

Post od drdekzar »

Jedna slika Brankovog mosta sa Hasselbald Modom ima jos par na flickeru

SlikaIMG_20170201_183301355

Odgovori