Meizu M8 MiniOne

Odgovori
gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

iphoneforever, jako grešiš :uhuh:
Cena Meizu M8 MiniOne 4GB je stvarno 298 USD (američki dolar) = 203,774551 EUR (evro)
Na netu ima par linkova po toj ceni.
A što se tiče ipoda pogledaj ove slike sa MiniOne :wink:
Slika

Kao i user interfejsa:
Slika
Slika

Slika


P.S.
Slike su sa njihovog sajta pa je na kineskom
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

darkado
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 791
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 18:00

Post od darkado »

:P Slika

ozazi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 59
Pridružio se: Pon, 30. Okt 2006. 22:06

Post od ozazi »

jel zna neko gde ovaj telefon izlazi u prodaju? jako mi se svidja, a i cena je vise nego razumna. pozz
HTC Legend

darkado
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 791
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 18:00

Post od darkado »

ja sam neshto video da spominju mart kao datum izlaska na forumu kompanije koja ga pravi, cena je za sada glasina kad izadje videtjemo koliko je razumna

cebzab
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 315
Pridružio se: Pon, 18. Jun 2007. 17:06

Post od cebzab »

Negde sam postovao da jedini telefon koji trenutno zelim je iphone.
Change of heart, minione je tata.
Evo vam link da razbijete sve dileme:
http://en.meizu.com/userforum/forum_pos ... KW=minione
gameforce, taj interfejs je navodno mator, negde sam procitao da su ga napravili da bude mnogo :D lepshi :D

z0ki
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 50
Pridružio se: Čet, 04. Jan 2007. 16:55

Post od z0ki »

720x480 pixel resolution WOW koja rezolucija za 205 evra... ako bude kod nas do 250 evra uzimam sigurno :)
Nokia 6233 i Nokia 3310 :D

darkado
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 791
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 18:00

Post od darkado »

danas sam prochitao josh jedan rumor za cenu, 270 eura za 16 GB!!! :blinky: :o neverovatno ako je istinito, stoji na forumu proizvodjacha tako da ima shanse da je istina.

FireLord
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 08. Sep 2007. 10:42

Post od FireLord »

Zna li neko kad ce doci u BG ovaj telefon?Jako mi se svidja i da li se zna koliko ce kostati ovde?
BTW:Izgleda predobro da bi bilo stvarno....

iphoneforever
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 34
Pridružio se: Sre, 26. Dec 2007. 01:58

Post od iphoneforever »

ljudi zar stvarno mislite da ce ovo da dodje u srbiju....?! :P :uhuh:

Izmenio:gameforce:Obrati pažnju na rečnik, nismo na ulici.Pročitaj OVO

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

iphoneforever, al si ljubomoran sto je deset puta bolji od tvog mezimca :lol: :P :x

darkado
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 791
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 18:00

Post od darkado »

samo da se ne rasplache :) .
Alcatel 992d / Sony Xperia S / Huawei IDEOS X5 / ZTE Blade / HTC Startrek

iphoneforever
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 34
Pridružio se: Sre, 26. Dec 2007. 01:58

Post od iphoneforever »

pa da je bolji nebi se prodavao za 100e... 8) evo ga jedno vic pitanje! zasto su kineski dual sim telfoni tako jeftini?? pa zato sto su kineski :P a uostalom do tad...(do marta) iphone ce mi vec biti glup i star tel.... jer imam nameru da ga menjanm za bolji.... al ovih dana kupujem onaj kineski sa tv-om. jeftin je dzaba, pa ako mi se pokvari javi cu vam .... :P


Izmenio:gameforce:Nazivanje forumaša pogrdnim imenima nije dozvoljeno!Obrati pažnju na rečnik, nismo na ulici.Pročitaj OVO

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

iphoneforever, koji je tvoj problem? Isfrustriran si sto si pazario djubre od telefona koji ima jednu jedinu funkciju (da izgleda) ? 'Oladi malo, ako nemas sta pametnije da kazes, cuti, mozda te neko bude smatrao za filozofa (ja tesko).
Evo ti i odgovor zasto su "kinezi" toliko jeftini:
Poznato je da skoro sve svetske firme imaju ogromne pogone u Kini, zemlja je velika, mnogoljudna, radnika je puno sto sve utiche na njihovu malu satnicu (niska cena rada), a analogno tome, troskovi proizvodnje su manji. Cinjenica je da za istu platu jedan Kinez proizvede 30x vishe Nokia brendiranih telefona nego neki Finac. Drugo, cinjenica je da nisu sve komponente istog kvaliteta. Finci zele samo najkvalitetnije da ugrade u svoje uredjaje. Kosooki su se dosetili da te komponente sa slabijim kvalitetom malo prerade, i stave u potpuno nove telefone. ti telefoni su odlicni, multifunkcionalni i jeftini. Za 150-200 jura dobijes Dual SIM telefon koji ce sigurno da te sluzi jedno odredjeno vreme. Ako i crkne, ima delova njega (Nokia, Motorola, Sljamsung...), ili kupis novi, nije neka velika para.
'Ajde da vidim kako bi se ti iphoneforever osecao da ti gekne taj krsh od telefona. Verovatno bi plakao 3 dana, i priredio mu pogreb. Ali ne sekiraj se, nasao sam ti na netu kopiju iPhone-a (kinez) koji IMA u sebi MMS, 3G, mogucnost dodavanja svojih ring tonova i tako jos neke sitnice koje original nema. Cena je 230 jura. Sto bi se reklo, "kinez" je bolji od originala.
Izvinjavam se moderatorima zbog flame-a ali kad neko pretera, onda moram i da odreagujem.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

iphoneforever, mogu samo da zamislim kako ti je kada kinei gaze tvog ljubimca uzduz i popreko... Sigurno nije lep osecaj kada puknes toliko para, i shvatis da imas jedan od "najgorih" telefona (mislim, nema mms :lol: )...

Ne znam sta da ti kazem... A, ti pricaj sta hoces, ovaj MEIZU je bolji od iphone-a kako god da pogledas, nije mu iphone ni blizu... iphone je ocigledno teski promasaj, koji se prodaje zbog izgleda, inace je zaista ocajan... :P
iPhone + CX300

darkado
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 791
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 18:00

Post od darkado »

izgleda i imena, meizu razbija samo da ga ne odlazhu kao duke nukem forever :) .
Alcatel 992d / Sony Xperia S / Huawei IDEOS X5 / ZTE Blade / HTC Startrek

cebzab
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 315
Pridružio se: Pon, 18. Jun 2007. 17:06

Post od cebzab »

iphoneforever napisao:pa da je bolji nebi se prodavao za 100e... 8) evo ga jedno vic pitanje! zasto su kineski dual sim telfoni tako jeftini?? pa zato sto su kineski :P a uostalom do tad...(do marta) iphone ce mi vec biti glup
1.Jedino sto je glupo je tvoj """""""""""""vic"""""""""""". I, ako je trebao da bude smeshan, uopte nije.
2.Iphone ce ti biti glup - Ja se pomalo bavim psihologijom, a za ovaj post covek uopste ne treba da bude psiholog ili da ima bilo kakve afinitete jednog...ali prijatelju ti si garant' dete. Ti ako imas vise od 11/12 godina, jos je veca sramota sto pises ovakve detinjaste i glupave postove.
3.Meni iskreno deluje kao da ces ti, izmedju ostalih posedovati na kraju ovaj m8 minione.

Dosta hejta, mene samo interesuje par stvari za ovaj fon.
Interfejs mu je prelep.Mene samo zanima da li ce mu biti interfejs techan kao na iphone-u, jer budimo realni to je jedan od glavnih aduta iphone-a i razloga njegovog uspeha. I interesuje me da li ce mu biti tc kao na ajfonu i na w960, da ima tvrd touch panel?

darkado
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 791
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 18:00

Post od darkado »

jok, koliko sam skontao, default tc interfejs. but who cares, it's gonna kick ass anyway .
Alcatel 992d / Sony Xperia S / Huawei IDEOS X5 / ZTE Blade / HTC Startrek

cebzab
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 315
Pridružio se: Pon, 18. Jun 2007. 17:06

Post od cebzab »

Patent moze da pogleda i javnost sto je predat u "State Intellectual Property Office of the P.R.C"(Prc - kul)
http://search.sipo.gov.cn/sipo/zljs/hyj ... 0047857.X#

darkado
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 791
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 18:00

Post od darkado »

video sam to i negde sam video 3.3 kao datum izlaska, pitao sam na oficijelnom forumu ali josh nisam dobio odgovor
Alcatel 992d / Sony Xperia S / Huawei IDEOS X5 / ZTE Blade / HTC Startrek

iphoneforever
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 34
Pridružio se: Sre, 26. Dec 2007. 01:58

Post od iphoneforever »

1. ima mms
2. ocigledno nemas vise od 11-12 godina cim mislis da je telefon los zbog toga sto nema mms.
3. :P 8) :unsure:

Odgovori