Xiaomi Redmi 4 Prime

Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
ZacinC
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Pet, 23. Mar 2012. 14:49
:: Xiaomi A2 Lite
:: Xiaomi Redmi 4 prime
Lokacija: Bor

Xiaomi Redmi 4 Prime

Post od ZacinC »

Ne znam zasto se niko nije setio da predstavi ovaj model, u svakom slucaju za 175e je vredan paznje. Ono sto je mene najvise odusevilo je baterija koja pri normalnom koriscenju izgura dva dana bez problema 8)
Slika
Slika

sizif
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 218
Pridružio se: Čet, 13. Avg 2015. 11:12
:: W10Mx2
:: smsg Note III

Re: Xiaomi Redmi 4 Prime

Post od sizif »

zainteresovan za Xiaomi Redmi 4 Prime... nisam neki tragač, nalazim na Alliju samo od 130 + eur + deranje naših... na KP kod proverenih prodavaca 180 eur(nov, garancija 1god ?) , jel ima/može llink da je isplativo cimati se ?

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: Xiaomi Redmi 4 Prime

Post od Ivan Cirkovic »

Pa, problem na Aliju je bas taj sto nemas garanciju, a ovo je kineski brend koji moze vrlo lako da otkaze... Zato ti je moj savet da uzmes kod nas sa godinu dana garancije. Jedina mana mu je sto mu brzo opada cena kada izadje novi model, a prednost je ta sto je ovo jedini brend koji ima najvise zakrpa za sistem... Svaki cas nesto pustaju da se update-uje... :D

ZacinC
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Pet, 23. Mar 2012. 14:49
:: Xiaomi A2 Lite
:: Xiaomi Redmi 4 prime
Lokacija: Bor

Re: Xiaomi Redmi 4 Prime

Post od ZacinC »

Imam ovaj telefon vec 3 meseca i radi perfektno. Pre nego sto sam ga kupio bio sam skeptican, Xiaomi-kinez, nepouzdan ovo ono ali me je odusevio cim sam ga kupio.

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: Xiaomi Redmi 4 Prime

Post od Ivan Cirkovic »

Meni se jako svidjaju i cena je vise nego dobra za specifikacije koje nude, ali citajuci na netu, dosta ljudi se zali na mrtve piksele, zute fleke na ekranima i problem sa punjenjem... Naravno, sve to zavisi od modela do modela i kako koristis telefon. U sustini, dobro trziste imaju, ali malo jos fali da budu u rangu sa Huawei koji je isto njihov. :lol: :lol: :lol: Mrtva trka kao LG i Samsung koji su iz iste zemlje... :wink: :wink: :wink:

ZacinC
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Pet, 23. Mar 2012. 14:49
:: Xiaomi A2 Lite
:: Xiaomi Redmi 4 prime
Lokacija: Bor

Re: Xiaomi Redmi 4 Prime

Post od ZacinC »

Iz prve ruke mogu da kazem da nemam ni jedan od tih problema :uhuh: Mada i to sto kazes zavisi kako se kome zalomi, neko potrefi bas falican model. Ako nastave da drze ovako pristupacne cene telefona, daleko ce dogurati 8)

sizif
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 218
Pridružio se: Čet, 13. Avg 2015. 11:12
:: W10Mx2
:: smsg Note III

Re: Xiaomi Redmi 4 Prime

Post od sizif »

hvala momci na odgovorima. Pretpostavljam i ja da je isplativije uzeti kod nas. Ističe mi ugovor, a ne bih da uzimam preko operatera. Nisam baš normalan korisnik telefona, volim da čackam i brzo mi dosade, pogotovo ako nema šta da se kopa po njima. Windows mi radi dobro, pa mi malo dosadili moja tri, BBerry Q 20 je super fon ali... te sam se uželeo roota, romova, a vidim da Xiaomi ima dobru podršku na xda za ono što bi mi fon služio. Plus ga jedan član preporučio u nekoj drugoj temi Mi 4, da se dobro pokazao odnosu na uloženo i fali mi čeprkanje po iGO. Pa će ga najverovatnije pridružim kolekciji :)

Sent from my L550

Odgovori