OnePlus One

Odgovori
El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: OnePlus One

Post od El Laki »

^ kapiram da treba da izabereš zemlju u kojoj imaš nekoga ko može za tebe da primi paket, ako vrše dostavu na kućnu adresu. Ako se podiže kod operatera, u poštama itd, onda najbližu stavi i kraj ;)

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: OnePlus One

Post od znemanja »

^U pravu si, Švedska mi savršeno odgovara, sada sam ponovo pogledo listu raspoloživih zemalja i vidim da se Švedska nalazi na listi, prvo put kada sam gledao listu, prevideo sma tu zemlju. Savršeno, sada samo da smislim kako da uništim moj imaginarni iPhone 5s :lol: :lol: :lol:
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: OnePlus One

Post od El Laki »

Boot Speed Test: Nexus 5 vs OnePlus One

https://www.youtube.com/watch?v=WhQEondW3K4

Jeste OnePlus dosta brzi, ali isto tako mu dosta dugo treba da se prilikom restarta ugasi. Mnogo sporije gasi sistem, nego sto ga dize. Bas je primetna razlika.

Tacty
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 353
Pridružio se: Čet, 11. Feb 2010. 15:37

Re: OnePlus One

Post od Tacty »

@znemanja

a kad još malo pažljivije pročitaš pravila vidiš da oni imaju diskreciono pravo da odbiju/diskfalifikuju bilo koji video ako im se ne svidi iz bilo kojih razloga...i to nakon što razbiješ telefon i napraviš video...znači, razbiješ telefon a oni kažu nije dobro, loše si mahao čekićem, žao nam je...to se u normalnom svetu zove prevara...

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: OnePlus One

Post od El Laki »

@Tacty da, to znači to, ali oni video traže od 100 dobitnika i mogu da odbiju ukoliko se npr ne vidi jasno da je razbijen telefon, ispostavi se da je neispravan, da je lažan video, itd. Ko uradi ono za šta se prijavio, sigurno neće zezati. Pa kakav bi im to los marketing u startu bio. Ne znam što si tako pesimističan po pitanju ovog modela. Ne valja ti to. Daj malo pozitivne energije, neće niko prevariti ljude da razbijaju džabe telefone.

Tacty
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 353
Pridružio se: Čet, 11. Feb 2010. 15:37

Re: OnePlus One

Post od Tacty »

ma svakako da bi bilo dobro da nešto bude od svega ovoga, ali pošto pratim priču od samog početka vidim samo gomilu lažnih najava, lažnih obećanja, prevarenih ljudi na njihovim raznim akcijama, i krajnje sumnjiv marketing...firma ima 11 zaposlenih, a praviće ih oppo koji se takođe nije proslavio ni tehničkom podrškom, ni after sales podrškom, a i njihovi kapaciteti su takvi da jedva stižu u prodaju...moja procena je da ovaj telefon nikad neće stiću u slobodnu prodaju, ali neka bude da ja nisam u pravu...ali ajde da vam ne kvarim zabavu, kad ga neko negde kupi videćemo već o čemu je reč...

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: OnePlus One

Post od Joxy »

U pocetku sam drugacije mislio ali sada se slazem sa tobom Tacty, .
Mislim da im to sa razbijanjem telefona i nije bas najbolji potez, jer odmah da su ga pustili u slobodnu prodaju i to u vise zemalja nego sto ih je nabrojano mislim da bi ostvarili lepu prodaju i to najvise zbog cene, ovako niko nije lud da slomi neki telefon sa onog spiska, tipa Z1, Z2, Note 3, S4, S5, da je bilo koji telefon pa ajde a ovako oni su odredili koji mogu i to je to, i to ni manje ni vise nego sve najnovije modele... :uhuh: Ja sam stavio za zemlju Italiju a da razbijam S3 (ima kopija kao sto vi kazete) i to cekicem, ali naravno da je izuzetno mala verovatnoca da te izvuku cak stavise se moze reci i minimalna, posebno za nas iz Srbije, ali dobro otom potom videcemo sve uskoro sta ce se desavati... :)

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: OnePlus One

Post od El Laki »

Neki od vas baš ne shvataju pojam rizika, nove kompanije, kapaciteta, profita, itd. Nije ovo Samsung da može da prodaje šta kako kad i gde hoće zaboga.

d27
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 170
Pridružio se: Pet, 26. Nov 2010. 16:50

Re: OnePlus One

Post od d27 »

Mislim da OnePlus samo stvara "hype" i da je ovo jeftini, a vrlo uspesan marketing. Cini mi se da je nemoguce da se telefon nadje u slobodnoj prodaji po ovoj ceni u toku ove godine.

Nadam se da nisam u pravu...
Galaxy S, Note 2 demo unit, Note 3 demo unit

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: OnePlus One

Post od Green »

http://www.youtube.com/watch?v=recQYaSVLkk

^ Ovaj video mozda donekle uspe da pojasni zbog cega OnePlus One ima cenu kakvu ima.

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: OnePlus One

Post od El Laki »


Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: OnePlus One

Post od Sale_M »

El Laki napisao:Boot Speed Test: Nexus 5 vs OnePlus One

https://www.youtube.com/watch?v=WhQEondW3K4

Jeste OnePlus dosta brzi, ali isto tako mu dosta dugo treba da se prilikom restarta ugasi. Mnogo sporije gasi sistem, nego sto ga dize. Bas je primetna razlika.

Pogledaj kako moj Z1 gasi sistem,ja mislim nema brzeg fona,bukvalno 1 sekund. ;)
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: OnePlus One

Post od El Laki »

Odlično je stvarno :) mene baš ume da nervira ako se oduži taj proces..

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: OnePlus One

Post od Baraba »

^ ako često gasiš telefon. Npr. nisam ugasio moj fon od kako sam uzeo. Tako da mni brzina paljenja/gašenja ne igra nikakvu ulogu (osim ako zakucava kao Bogdanu pa gasi/pali).

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: OnePlus One

Post od El Laki »

Takođe. Ne mogu biti sto posto siguran da nisam nijednom gasio za ovih mesec dva, ali volim da ga jednom u par dana restartujem ili češće ukoliko se igram sa app i podešavanjima. Ne igra mi ta brzina podizanja ulogu pri kupovini, samo eto ume da me iznervira ako se oduži. Nisam toliko sitničav da gledam baš i taj detalj :)

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: OnePlus One

Post od toda81 »

Najbitnije je da telefon dobro i stabilno radi, a to sto ce mu malo vise vremena trebati da se upali je nebitno. Ja npr imam lenovo laptop sa i5 procesorom, 4gb ram-a i grafickom od 1gb ddr3 i treba mu mnogo vise vremena da se upali nego nekim mnogo slabijim laptop-ovima u koje sam ja ubacivao system i programe, ali zato kada se upali radi kao zmaj
Note IV N9100 dual

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: OnePlus One

Post od El Laki »

Slažem se da je nebitno, ali svako ili bar većina nas voli da se telefon što brže gasi i pali.

open-mind
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 172
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 19:32
:: Samsung Galaxy S4

Re: OnePlus One

Post od open-mind »

Skidam kapu oneplus timu. Stvarno su me pozitivno iznenadili. Svi telefoni koji su bili namijenjeni za "razbijanje" ce biti donirani.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: OnePlus One

Post od znemanja »

Jel' dobio neko e-mail, danas je trebalo da obaveste kojih 100 srećnika će šetati OnePlus One :D
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: OnePlus One

Post od El Laki »

Ja jok :)

Odgovori