Microsoft Lumia 550

Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za OS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
Windows OS
Odgovori
srđan obradović
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 442
Pridružio se: Uto, 13. Maj 2014. 15:35
:: microsoft lumia 532

Re: Microsoft Lumia 550

Post od srđan obradović »

Ako misliš na automtsko ažuriranje app, onda u Store imaš settings i tu isključiš.

Lumia 532ds
lumia-lumia-lumiaaaaa-lumia-lumia-lumiaaaaa

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Microsoft Lumia 550

Post od гари »

A ako misliš na ažuriranje sistema, može samo da se namesti da se ne ažurira sistem tokom narednih par nedelja. Tako nešto.

Inače uvek lepo čuti pozitivne utiske. :)

Sent from mTalk on Windows 10 phone

sizif
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 218
Pridružio se: Čet, 13. Avg 2015. 11:12
:: W10Mx2
:: smsg Note III

Re: Microsoft Lumia 550

Post od sizif »

Dario90 napisao:Je l' moguce podesiti da se tel ne azurira automatski? Lumica radi savrseno zasad :)
Ako misliš na sistem, sad msm da ne može, jedino ako se dobro sećam, prilikom instalacije novog OS-a da ima opcija da se deštriklira auto update sistema, ali možda lupam davno sam radio instalaciju.
Probaj da isključiš ažuriranje telefona u Privatnost>Aplikacije u pozadini.
Inače radi 550-ka kao doksa, a takodžer i L925 na W10M :)

Sent from my M$ 550

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Microsoft Lumia 550

Post od гари »

Ja mislim da toga nema prilikom hard reseta, a ni prilikom stavljanja desetke sa WDRT. Ako im ima takva opcija za ažuriranja, onda se to sigurno odnosi na aplikacije iz Prodavnice.

Dario90
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 80
Pridružio se: Uto, 23. Feb 2016. 16:01
:: Microsoft Lumia 550
:: Huawei P Smart 2021

Re: Microsoft Lumia 550

Post od Dario90 »

Da da, msm na sistem. :) Ha, prosto neverovatna stvar,bas sam usao na forum da odg na por kad mi zapuca wifi,nece da upali i gasim tel ne bi li se nes promenilo i nece da ugasi,ostaje na "Pozdrav", pa je moralo da padne prvo vadjenje bat od kada imam ovu masinu :D tacno ne treba hvaliti nista :D sitnica, ali eto bas sad kad sam pohvalio :D i da, hvala svima na odg :)

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Microsoft Lumia 550

Post od гари »

Ne znam koliko si čekao, ali nekad kad se zbuni mu treba malko duže da se restartuje, ali se ipak restartuje. ;) Barem ja izbegavam da vadim bateriju, pre svega jer me mrzi, :D pa sam skontao da nisam morao ni jednom da se igram sa vađenjem baterije. I kad se zamrzne ono ranije dok je bio w10m samo na insajderu, uspevalo je da se restartuje tako što mu držim dugme. Mada šta znam, možda je kod tebe sad baš moralo. :)

Koliko dugo koristiš Lumiju 550 inače? :)

Dario90
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 80
Pridružio se: Uto, 23. Feb 2016. 16:01
:: Microsoft Lumia 550
:: Huawei P Smart 2021

Re: Microsoft Lumia 550

Post od Dario90 »

Cekao sam minut-dva :) nisam drzao dugme, msm da ne bi pomoglo, jer mi se to par puta na staroj Lumiji desavalo da zamrzne, msm to je za mene sitnica, ali spomenuo sam jer je smesno da se bas sad desilo kad sam pohvalio, a koristim od pocetka januara, posto mi se tacno za NG posle ponoci pokvarila Lumia 520, pisao sam o tome, mod za letenje nisam mogao da ugasim itd, a tu nema spasa, a ni u delove nisam mogao, tako da je otisla u smece :) inace ta Lumia 520 me sluzila negde od pocetka 2013. i jos je bila za kinesko trziste, posto sam bas hteo najjeftiniji wp jer nisam zahtevan korisnik :)

Dario90
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 80
Pridružio se: Uto, 23. Feb 2016. 16:01
:: Microsoft Lumia 550
:: Huawei P Smart 2021

Re: Microsoft Lumia 550

Post od Dario90 »

Drugari, ima li neko poklopac baterije za telefon, otislo je dugme za paljenje/gasenje na poklopcu, sve sam zvao, niko nema(sto je i logicno s obzirom koliko je tel star), a steta mi je zbog te sitnice da ne ostane u funkciji, bar kao drugi telefon? :) ili neki savet gde mogu naci? Hvala unapred. :)

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Microsoft Lumia 550

Post od znemanja »

A da pogledaš na KupujemProdajem, verovatno neko prodaje neku nefunkcionalnu Lumiu 550 za neki sitan novac,pa sa takvog telefona skineš poklopac.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Odgovori