Nokia N70 - problem sa internet konekcijom

konfiguracija mobilnih telefona za MMS/GPRS i ostale usluge domaćih operatora
vladream
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sre, 26. Sep 2007. 22:46

Nokia N70 - problem sa internet konekcijom

Post od vladream »

Kada pokusam da se konektujem na internet, pise: "nema veze za paketni prenos podataka". Sta da radim?
Unapred hvala

nseries
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 166
Pridružio se: Pet, 14. Sep 2007. 03:59

Post od nseries »

vladream, jesi li instalirao podesavanja za gprs za svoju mrezu.To prvo moras da uradis a onda ako nece proveris da li ti u packet data connection stoji na when needed i da definises access point i resio si problem :wink:
Nokia N73 ME+2GB MiniSD Kingston+AD-49+Hama CS-408 Headphones

vladream
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sre, 26. Sep 2007. 22:46

Post od vladream »

podesavanja sam instalirao, a ovaj access point nisam definisao, sta tu treba da se napise?

Izmenio:gameforce:Najstrože zabranjena dopuna poruka tačkicama, smajlijima ili drugim karakterima! Sledeći put brisanje bez upozorenja!

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

vladream, pa access point je osnovno sto treba da se popuni da bi se konektovao na internet. U access point treba da upises gprswap (ako si 064 mreza).
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

vladream
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sre, 26. Sep 2007. 22:46

Post od vladream »

ljun, meni je to namesteno, ali i dalje ne radi...stvarno ne znam sta vise da radim, sve sam probao...

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

vladream, nazoves korisnicki servis i trazis da ti posalju parametre za tvoj model telefona.
Korisnicki servis zato i sluzi, a ako neradi ni posle toga e onda bi trebalo da se zabrines. 8)
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

vladream
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sre, 26. Sep 2007. 22:46

Post od vladream »

kljun, hvala ti na svemu, sredicu to sutra valjda, ako ne, odnecu u servis gde sam kupio i bunicu se, pozdrav!

Odgovori