Najave telefona

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Najave telefona

Post od gameforce »

Pošto skoro svakog meseca izlaze novi modeli, da ne bi za svaki model otvarali temu evo jedne gde se to može uraditi za sve proizvodjače.

Samsung DuoS D880 (dual sim)
Slika Slika
GSM 900/1800/1900, EDGE, a 2.3-inch QVGA display, 3.2-Mpixels with autofocus camera, FM radio, A2DP Bluetooth 2.0, USB 2.0. The size of the phone is 104 x 51 x 18.9 mm. The D880 sales expected by the end of this month for a solid price from 700 E

Asus P527 smartphone with GPS

Slika Slika
Company Asus is soon to submit its new GPS Asus P527 smartphone. Like his predecessor P526, the new 4band GSM smartphone supports 3G and EDGE, and has the same SiRFStar III GPS chipset. However, smartphone will support WiFi and Bluetooth, a 2-mpix cam with autofocus, 2.6-inch TFT LCD touch screen, microSD- slot, FM radio. And it works smartphone, of course, a Windows Mobile 6 Professional. According to preliminary information, it is expected to rise in France by the end of the year at a price of 500 euros.
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

nseries
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 166
Pridružio se: Pet, 14. Sep 2007. 03:59

Post od nseries »

Vrlo interesantan model asusa a evo i malo sire specifikacije
http://www.gsmarena.com/asus_p527-2123.php
Nokia N73 ME+2GB MiniSD Kingston+AD-49+Hama CS-408 Headphones

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

gameforce, a kako sad ako zelim da postavim neko pitanje, da otvaram novu temu ili?

Ajde pitacu ovde, ti premesti ako nevalja...

Sta mislite o ovom samsungu? D li se isplati dati 700e za telefon koji podrzava dve kartice? I, da li ce biti jos takvih telefona, ili?
iPhone + CX300

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

Spyker, dokle god ne bude poredjenja tipa W850 je bolji, N95 ima bolje funkcije (koje spada u poredjenje modela) ili offovanja sve o tim telefonima dok se ne pojave kod nas u prodaji može ovde.
Kada se pojave biće (ako postoji više pitanja za taj model) otvorena posebna tema u njihovom delu.

Što se pitanja cene tiče...ja lično ne bih nikada dao toliko para za jedan tel.
Ali to sam ja i moj budžet :wink:

nseries, i meni se dopada Asus ali je cifra :disgust:
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

Uuu, 'bem ti zivot ovaj Asus je paklena masina,bas mi se dopada i po pitanju dizajna a i po funkcijama,sve je ok osim ono sto na kraju pise 700eura,sta bi to moglo biti. :wink:
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Wicker Man, ne pise 700 nego 500... :)
iPhone + CX300

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

gameforce,
Mislim da je zaista dobra ideja da se najave novih modela i modela koji ce se tek pojaviti stavljaju u ovu temu. Ovako ce vise ljudi videti najave novih modela razlicitih proizvodjaca, a posebno nekih manje poznatih ili manje popularnih brendova (npr. poput teme o novim Benq-Siemens telefonima, kineskim dual sim telefonima itd) ili novim brendovima.

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

Spyker, Vidi,stvarno pise 500,losa mi graficka :lol: :lol: :oops: .Bas sam nesto rasejan ovih dana,ubice me faks. :shock:
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Wicker Man, nema veze, daj boze da i ja gresim da bude 300e :lol:
iPhone + CX300

nseries
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 166
Pridružio se: Pet, 14. Sep 2007. 03:59

Post od nseries »

Ovih dana je najavljen novi model samsunga i nosi oznaku i560.Ovaj model bi mogao da pomuti slavu Nokia N-series modelima
Kompletna specifikacija: http://www.gsmarena.com/samsung_i560-2154.php
Nokia N73 ME+2GB MiniSD Kingston+AD-49+Hama CS-408 Headphones

DukeofSerbia
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 135
Pridružio se: Pon, 15. Okt 2007. 19:32
:: ZTE V987
Lokacija: Sombor

Šta kažete na ove glasine?

Post od DukeofSerbia »

Rumors: new Sony Ericsson products in 2008
http://www.mobile-review.com/fullnews/m ... html#16066

Slika

Sony Ericsson W970 belongs to the Walkman music series. It is equipped with an iPod-like navigation wheel, a 5-megapixel camera and a storage card slot. It’s not said to have 8GB of memory onboard. Sony Ericsson K830 from the Cyber-shot series comes with a 3.2-megapixel camera, which is likely to shoot QVGA video. The device might replace the K810. As for the last handset, there are no details except for the picture.
ZTE V987 Grand X Quad + SanDisk Ultra microSD 8 GB

Lampash
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 71
Pridružio se: Ned, 16. Sep 2007. 10:14
Lokacija: RS

Post od Lampash »

Ljudi,sta mislite o HP iPAQ 610c i kad bi mogao ovdje da se pojavi?Ja sam odusevljen!Za cijenu necu ni pitati,siguran sam da ce biti ubitacna.. :smutny:
http://www.gsmarena.com/hp_ipaq_610c-2094.php
Nokia E61....Skyworth V668 Dual Sim

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

neces verovat ali negde pise 600 a negde 610 ili 614.. potpuno isti model

izasao je i 900 ali m ise ne svidja, ja sam narucio taj model sto ga ti pokazujes u jednon informatickoj firmi ali ako ne bude povoljno placanje rekao sam da ga necu uzimat.. oni su rekli ok, ne znaju ni oni jer ja bi ga uzeo na kredit (ipak ce biti preko 600 - 700 €)

oni imaju neki 910 koji ima slabiju kameru i rekli su da ce ovaj model sto ti spominjes svakako narucivat tako da.. nece im bit steta ako ga ne uzmem

a ja.. ne mogu n isanjat da bi to mogao nosat ali.. ko zna, mozda se sve poklopi kako treba :)

evo mala demonstracija http://www.youtube.com/watch?v=hfyRIGekTVQ

EDIT:

evo sad gledam, taj je bez kamere, a 600 ima kameru i to 3mp sa AF
http://www.mobilegazette.com/hp-ipaq-60 ... x09x11.htm

At A Glance
3G wireless broadband connectivity for voice and data
o Tri-band HSDPA 7.2 Mbps (850/1900/2100 MHz)1
Quad-band GSM/GPRS/EDGE (850/900/1800/1900 MHz)1,2,3,4

Wireless LAN: IEEE 802.11 b/g5
Bluetooth 2.0 with EDR1
Assisted GPS (A-GPS) navigation" Windows Mobile® 6 Professional
Multi-mode navigation - Smart Touch Wheel, 3-way thumb wheel, touchscreen, and 12-key numeric pad
2.8-inch 240x320 TFT color touch screen display
3 Megapixel autofocus camera
1590 mAh battery
128MB SDRAM / 256MB Flash ROM
Micro-SD card slot
Mini-USB connector for charge/sync
Portrait/landscape key
Voice Commander and Voice Reply
HP Enterprise Mobility Agent

Lampash
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 71
Pridružio se: Ned, 16. Sep 2007. 10:14
Lokacija: RS

Post od Lampash »

Mozda zato sto ima verzija bez kamere?Ali to su modeli bez c.Ko zna...I meni je serija 900 bez'e,mislim dizajn,kao cigla je.Ali 614-ka brate...uh!Nema dalje...Ja sam se bio primio na 514-ku,odustanem u zadnjem momentu bas zbog ovog modela.Mozda i ja imam neku povoljnu varijantu u jednoj informatickoj firmi,kao bez marze i na rate ali ne znaju kad ce doci...joj!Covece,malo je reci da ti zavidim! :) Obavezno javi ako ga uzmes..

sad si me bacio u dilemu!Citam ovo sto si postavio i ova 900 serija uopste nije losa,ima bolju bateriju a i QWERTY keyboard je ok,cak je i dimenzijama prihvatljiv.Sta raditi?!? :?


Spojio:gameforce:Zabranjeno uzastopno postovanje!Sve to može u jednoj poruci! Koristi opciju "Izmeni"
Nokia E61....Skyworth V668 Dual Sim

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

aaaa... ako pogledas specifikaciju, telefoni su indenticni, ja sam isao na jednu 900 koja je imala cinimise 2.0 kameru ali ocito nije istina, kao sto vidis apsolutno su telefoni isti sem sto je ekran kod 900 vodoravno a kod 600 uspravno i sto 900 ima punu tastaturu

naravno, meni je san ovo nosati ali ako ovo kupim, moj je ceo svet :) :) :)

P.S koristi opciju "izmeni" ..modovi ne daju da se stavlja post za postom, oni ce te opomenut i prepravit ;)

Lampash
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 71
Pridružio se: Ned, 16. Sep 2007. 10:14
Lokacija: RS

Post od Lampash »

Sorry..Ma znam za "izmeni" opciju,na brzinu sam pogledao i ucinilo mi se da si vec odgovorio. :)Shvatite me,na sam pomen ovih modela,raspametim se totalno.. :)Sad mi se vise dopada 900 serija,ipak je bat malo jaca i i tastatura je veoma prakticna za kucanje..
Nokia E61....Skyworth V668 Dual Sim

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

ma i ja to kontam, malo za promeninseto tako nosat, nije lose "oboreni" displej.. pa, daj Boze bilo sta nosat :) il 900 il 600 il 610 il 614

Lampash
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 71
Pridružio se: Ned, 16. Sep 2007. 10:14
Lokacija: RS

Post od Lampash »

:) Valjda cemo nesto od tih uredjaja uhvatiti! :)Ako negdje vidis 900 seriju sa kamerom,molim te javi mi cijenu i gdje si vidio,preci cu stotine kilometara zbog njega. :)Veliko je pitanje kad ce se pojaviti ovdje kod mene u RS-u,a i cijena ce biti paprena,siguran sam.. :( Dacu auto u zamjenu,nema druge.. :)
Nokia E61....Skyworth V668 Dual Sim

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

ovo nije najava,al samsung g800 izgleda stvarno extra... i dosta lici na LG shine... ste ga videli? ////////////////////////////////////

llulle
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 447
Pridružio se: Pet, 01. Sep 2006. 19:32
Lokacija: kikinda

Post od llulle »

http://www.symbian-guru.com/welcome/200 ... -pics.html

pricalose o ovom ali evo najverovatnije ce premijera biti 1. novembra pa red je da se predstavi nokijin buduci bestseller n82
koji svakako ima dosta prednosti nad n95-samo da nije kvalitetan ko n73

qvga display-verovatno 2.4 incha-mozda veci
wi-fi-n82 naslednik n73 i ima ovu novinu koja je falila n73 pa da bude car svih telefona
nema gps-vecini nije ni potrebna-beskorisna meni
i naravno carl zeiss kamera od 5 mpx sa vga videom pri 30 fps
koja zverkad bi se ovo pojavilo u prodaji pre nove godine
samsung,se,motorola,lg bi mogli da se predaju i poklone svoje pogone nokiji
mislim da konkurencija ima odgovor ali kad se pojavi nokia sa ovakvom spec. moze lg da strpa 20gb,10 mpx,vga ekran i navoj za dodatna sociva pa ce ljudi opet kupovati n82 ko ludi
i to sve zato sto je po mnogima nokia nokia
ovo ce biti bum na trzistu ali fantasticna cetvorka koja juri nokiju se mnogo vise trudi i zna vise da ponudi za manje parau kvalitetnijem pakovanju-evo p1 je fon vrhunske izrade i spec. a za 350e nokia nudi e61i koja je 6 meseci u prodaji a losiji je fon -tu nema rasprave
o tome pricam
nokia c7

Odgovori