V3x

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
Odgovori
megatron
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 311
Pridružio se: Čet, 22. Jun 2006. 21:31
Lokacija: U Rupi

Post od megatron »

Bertocucci Feranzano, probaj ovaj test kada otvoris fon udari ga malo kod pleve led ako se ne ugasi probaj kod crvenog dugmeta da pritisnes malo jace ili kod "3G" kamere pa javi

Bertocucci Feranzano
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 24
Pridružio se: Sre, 10. Avg 2005. 23:48

Post od Bertocucci Feranzano »

Ne znam za koji telefon pricas ali ja imam obican V3.

Izmenio:gameforce:Najstrože zabranjena dopuna poruka tačkicama ili drugim karakterima! Sledeći put brisanje bez upozorenja!
XTC

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

hehe pa sto postavljas pitanje u ovoj temi???Ovo je tema za V3x ako si primetio a velika je razlika izmedju modela
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

Yuba
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 128
Pridružio se: Sub, 13. Maj 2006. 22:08
Lokacija: Sombor

Post od Yuba »

sto se tice flesha i ubacivanja monster packa sve je proteklo ok,ali posle ubacivanja audia cfg fajla javlja se zvuk u slusalici,znaci sagovornika cujem kao da je zvucnik probio,onako kao da susti nesto jos pored glasa sagovornika...da li je to do toga sto je audio cfg los ili je monster pack u pitanju...napominjem da sam stavio monster pack iz pomenutog u forumu koji je isto ovde na ovom sajtu...mehanicki je zvucnik ispravan jer sam probao da stavim i drugi zvucnik i isti zvuk proizvodi...znaci u pitanju je zvucnik koji ide na uvo....glavni zvucnik za melodije zvona radi ok

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

Yuba, Probaj drugi cfg :wink:
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

alicabektas
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 21. Avg 2007. 20:02

Post od alicabektas »

Imam veliki problem nemogu da nastimam svjetlo na tipkovnici. Fakticki nemogu da napisem ni jednu poruku u mraku jeli mi ne svijetli tipkovnica, pa gdje da to nastimam.
Mozeteli mi molim vas objasniti cijeli put kako da to uradim !

Hvala unaprijed !

tomican
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 80
Pridružio se: Pet, 14. Jul 2006. 10:07
Lokacija: Nis
Kontakt:

Post od tomican »

Posto je tema koju sam zapoceo "LOCK", samo da napomenem da sam problem resio, ali da ga ovde opisem za one koji pokusavaju sami da svoj telefon podese kako im odgovara.
Potpuno sam zaboravio da sam pre toga preflesovao telefon i naravno da je imenik ostao "zakljucan" posto je drugi flex bio. Izbrisao sam ceo imenik sa telefona i MPTools_om vratio ceo imenik, uvek sve sto moze da se bekapuje sa telefona to i radim, tako da sada mogu svaki kontakt da editujem.
POUKA, sve sto radite prvo uradite backup, pa onda na telefonu radite sto hocete, sem cekicem.

@Yuba, napisi koji si MP stavio u telefon, jer neki vec imaju prepravljeni audio.cfg tako da vrlo lako mozes ostetiti zvucnik.
Pas je coveku najbolji prijatelj, pas na to nista ne odgovori.
S35, V3, V3x

momir
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Pet, 23. Feb 2007. 22:42

Post od momir »

Opet ja sa ovom mojom Motorolom :| :chytry:

Posaljem ja poruku i odmah mi stize report,mene mrzi da ga odmah otvorim jer sam bio u zurbi,u medjuvremenu mi stize SMS od ortaka,na ekranu mi prvo stoji da procitam delivery report,ja pritisnem read i cap-telefon se iskljuci.Ja probam da ga upalim ali nikako,tastatura uvek zasvetli ali ekran nikako,cim zasvetli tastatura prodju 2 sekunde i phone se ugasi,probao sam i da u telefon utaknem punjac,scenario je isti,neonka zasvetli cim punjac ubacim u struju,prodju oko 2 sekunde i telefon se ugasi.
Problem je(nebitno sto cu obrisati sve brojeve i podatke ako flash-ujem telefon)sto ne mogu ni da ga flash-ujem,jednostavno cim nakacim USB kabli on se ubrzo iskljuci,naravno RSD ga ne prepoznaje tako da ne mogu ni to da odradim,sta vi mislite,da li je mozda FLAT kabli,ili je software zasasavio(koristim onaj preporuceni,mislim da je 85.99.50 ili tako nesto),ako mislite da je software kako da ga fleshujem,kako da komp prepozna telefon?
Veliko hvala unapred!

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

momir, moja pretpostavka je ista kao i tvoja...flat
Ako umeš i znaš na forumu je bilo kako se otvara V3X pa pronadji.
Ako ne...servis :smutny:
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

momir
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Pet, 23. Feb 2007. 22:42

Post od momir »

Tu je i problem,u Nisu i Leskovcu gde god ga donesem oni bi prvo da ga flash-uju pa tek onda da vide da li je u pitnaju flat,ja im lepo kazem da je bolje da prvo vidimo da li je kabli u pitanju(zasto da brisem tel imenik i podatke ako nije potrebno),pa ako nije neka ga flash-uju,oni uglavnom nisu za tu ideju.
Idem sutra da kupim T5 i T6 odvijache pa cu javiti sta sam uradio,kako ga cenis,da li je verovatnije da je ceo kabli otisao u out,ili mozda treba samo da se prikopca za plocu ili ekran?

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

Ako je kabl, vrlo lako je moguće da se samo otkačio.
Svakako ako umeš sam najbolje je da probaš prvo to.
Ako ne....
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

beginer
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 09. Nov 2007. 20:57

Post od beginer »

Imam telefon tek 2 dana,i sad...nista mi nije jasno! Otvorila sam folder n memorijskoj kartici, i tu strpala neke programe koje zelim instalirati, i sad, jato na telefonu ne znam da nadjem, a kamo li da instaliram!!! koja shema? Gde gresim?
Unapred hvala!

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

beginer pa kolko ja znam na motoroli se nemogu instalirati app. preko telefona, tj. da prebacis fajl pa da ga instaliras, mozes instalirati preko interneta kad skidas ili preko nekog programa na kompu ali neznam kako se zove.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

nikkvik
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pet, 16. Nov 2007. 02:27

Post od nikkvik »

momir, eee momire vise se ne pojavi a mene zanima jesi li resio problez za toplp hladno.Ako jesi reci mi,jer i ja imam taj problem. :cry:

gameforce znas li ti jel momir resio problem sa toplp -hladno.Ja imam taj isti problem a u servisu me gledaju belo kad im pricam,Za sad sam nosio u dva servisa i nista nisu mogli da mi kazu.

Spojio:gameforce:Zabranjeno uzastopno postovanje!Sve to može u jednoj poruci! Koristi opciju "Izmeni"

lud
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 54
Pridružio se: Čet, 28. Sep 2006. 14:57
Lokacija: Zemun

Post od lud »

Ljudi problem je sledeci: Ne mogu da udjem u inbox. Znaci fon me izbaci korak nazad kad kliknem da udjem. Pise mi broj poruka koji je u inboxu(u medjuvremenu mi je stiglo par poruka koje, jelte, ne mogu da procitam :angry: i broj poruka koje su tu prethodno, oko 290) ali da se udje ne moze. Vadio sam karticu i vracao je i nista. Isto. Probao sam sa MPT medjutim na kompu pise da je prazan inbox. Kao resenje vidim samo flesh, medjutim trebaju mi te poruke a u telefonu su, ne na kartici. Sta da radim i ima li nacina da ih spasim? Pomagajte!!!!

Resničanin
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 259
Pridružio se: Pet, 02. Mar 2007. 23:05
:: Lumia 520
Lokacija: Resnik

Post od Resničanin »

lud imao sam ja slican problrm naka dve poruke su blokirale fon i jos mi se restartuje fin zbog te dve poruke.Kad sam ubacivao srpski na fon sve je bilo ok i kad sam proveravao kakav je meni na srpski udjem ja u inbox dak nema onih poruka od kojih mi se bagovao fon i sad se vise ne baguje. Setio sam se jos necega. Cackao sam leaderglxeditior i nekako slucajno dirao flex i sad nece da mi radi video zapis i nece da mi radi kamera kad preklopim fon!!!!!! Pomozite mi!!!!!!!
KISS ME I AM 93

sasha 975
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 22. Dec 2007. 01:01

Post od sasha 975 »

Da li neko zna kod za resetovanje Motorole V3x?Poludecu!Samo je prestao da prima pozive i da poziva!Da li je crko?!A mozda nije?! :disgust: :roll: :P

Izmenio:gameforce:Čemu toliko uzvičnika i upitnika?Sledeći put brisanje cele poruke bez upozorenja!

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

Ako je do softvera flešovanje će sigurno pomoći. :wink:
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

lud
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 54
Pridružio se: Čet, 28. Sep 2006. 14:57
Lokacija: Zemun

Post od lud »

Hoce li mi neko odgovoriti? Telefon mi stoji neupotrebljiv cetiri nedelje... Mogu li da spasem te poruke ili ne? E i da napomenem, kad sam ponovo instalirao MPT iscitao mi je na kompu nekih 100 poruka a ostale ne.

Resničanin
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 259
Pridružio se: Pet, 02. Mar 2007. 23:05
:: Lumia 520
Lokacija: Resnik

Post od Resničanin »

ljudi moj telefon je crko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nece da puni a kad ga prikacim da puni puni ga samo da radi telefon (na minimalcu) i dalje ga nepuni!!! Ah, da.. Nekad kad ga prikacim na punjac on kaze da je prikljucen na usb , a kad ga prikljucim na usb nista. samo se cuje zvuk da je prikljucen na komp i nista... komp nista ne pokazuje. Ukupno sam ga nosio u 4 radnje i kazu da nemoze da se popravi!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: Sad neznam koji telefon da uzmem do 100 evra. Nov ili polovan... Da li moze neko da mi pomogne?? Molim vas pomozite ispricacu detaljno sta sam radio.
KISS ME I AM 93

Odgovori