Symbian 9.1 60 3.0 (najbolje igre)

Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj igri, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Symbian 9.1 60 3.0 (najbolje igre)

Post od napalm death »

Cudi me da nema ovaka tema na ovom forumu. Ipak je ovo mobilnu forum.

Posto je ovo (trenutno) najpopularnija platforma OS, preporucite za koje mislite da su jako dobre i vredne igranja.

Cisto onako, da se nadje i ova tema, mozda nekome zatreba.. a i da budem iskren, nisam se naigrao igara jer sam ih na hiljade skinuo a sve neke debilne pa eto, ako imate koju za preporuciti, kazite.

Evo neke koje su meni na mobitelu. I pozeljno bi bilo ako se moze za svaku igru postaviti i njen screenshot.

FIFA 2007

http://img399.imageshack.us/img399/528/01eo7.jpg
-------------------------------------------


Lock n load2

Slika
-------------------------------------------


Carmageddon

Slika
-------------------------------------------


Golf pro contest 2

Slika
-------------------------------------------


MicroPool

Slika
-------------------------------------------


NAPOMENA: Bez download linkova, komentara o krekovanju, trazenja kljuceva, sifri i ostale ilegale. Ako vas nesto zanima, kontaktirajte preko PP clana koji je postavio igru.

EDIT: napalm
Razlog editovanja: Ocito neki nisu videli napomenu koja je naznacena crvenim slovima.
Poslednja izmena od napalm death u Sre, 09. Apr 2008. 06:33, izmenjeno 1 put ukupno.

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

napalm, bila je slicna tema ranije ali nema veze,mozda nekom bude od koristi.Meni je osim ovih igara jako dobra sky Force .
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Poslednje dve sam igrao, prve 3 bas i ne, vishe volim lagane logicke igre. trenutno se drogiram sa AW Boardgames (slicno Hoyle board games sa PC-a)
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

darkado
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 791
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 18:00

Post od darkado »

incredible world i elven chronicles su jeni od mojih favorita, stacljam ss kad me ne bude mrzelo .
Alcatel 992d / Sony Xperia S / Huawei IDEOS X5 / ZTE Blade / HTC Startrek

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

Sale_M, a veruj mi ja se ne secam. Eto, podugo sam ovde. Jedino da je bila uperiodu kada nisam dolazio pa da je brzo zaboravljena ..jedino tak oda je nisam primetio . Nema veze, nadam se da nece smetati.

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Обавезно пробајте и KRally :wink:
Јако лепо одрађена игрица, пре свега графички.Напредак у односу на остале :)
Слобода или смрт

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

bestboy jeste to dobra igra, al ne sivdja mi se pticija perspektiva kamere,
inace, dok sam imao n71, od symb. igara igrao sam:
sudoku, snakes, i jos neke java igre.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Phantom Lord
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 550
Pridružio se: Pet, 28. Okt 2005. 12:10
Lokacija: C\System\Apps\Beograd

Post od Phantom Lord »

Graficki definitivno su najbolje Lament Island i Pandemonium,inace krally je ziva zaraza,prelazio sam je vise puta u svim modovima :wink:
Ovaj micropool je nekad bio super igrica,ali ova nova verzija suvise sporo radi,secka :dry:

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Post od milann »

Mobile GB2, obicna java igrica koja nema ni 200kb ali sa njom najbolje ubijam dosadu.

Slika Slika Slika

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

Ak ose ne varam Lament Island je ngage igra... znam da sam nasao negde na netu kako se ubacuje igra i neki negage patch da se igra moze pokrenuti. Ali i tada je bila demo.

Inace ovaj MikroPool je kod mene v5.02 i jeste secka malo, nekako mi bas sporo.

Phantom Lord, Ovaj KRaly.. imam v1.0 ali grafika mi je sva kockasta. Sigurno da je do rez. na n80 ali nisam pre imao takvih problema i i mali noviaj verzija igre?

I ova pandemonium, onda ide preko neta u vezi mapa. E sad ja imam mape na racunaru i ima neka fora da se snime na mem karticu i kad igra zatrazi konekciju treba samo da se odbije i da ce ucitat mape. Ali kako da se to odradi kako treba i gde treba snimiti mape?

Phantom Lord
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 550
Pridružio se: Pet, 28. Okt 2005. 12:10
Lokacija: C\System\Apps\Beograd

Post od Phantom Lord »

Lament Island nije ngage igra,igrao sam je sasvim normalno na e61,osim zadnjeg kruga,koji nisam mogao da predjem jer mi je trebala kamera :D
Sto se tice pandemoniuma instaliras ga,a onaj fajl od 22.3mb kopiras u e/private.Kad pokrenes igru zatrazice ti konekciju i ti PRIHVATI,ali kad ti ponudi gprs/wlan ili sta vec idi na cancel i igra ce se pokrenuti.Svaki sledeci put ne moras da prihvatas konekciju vec odmah idi na cancel :)

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

hmmm.. evo prebacio sam u private folder ali kod mene ima negde oko 140 fajlova. I ja sam ih stavio u jedan folder. E taj folder sam prebacio u private ali evo pokrenem igru, trrazi konekciju, ja ono idem OK, kad treba da izaberem idem cancel i pise LOGIN FAILED :dry:

Odgovori